léky

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Cormi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Cormi » 24 lis 2006, 20:18

Entizol nezabral a doktor nově zjistil, že mam močovou infekci (kterou jsem nikdy předtím neměl). Dal mi na to Biseptol, ale obvodní lékařka mi tvrdila, že ty teploty s tou infekcí s největší pravděpodobností nesouvisí. Teploty mam už 6. týden a průběh je úplně stejný jako při aktivní fázi UC (začínají vždy odpoledne, hodnoty jsou 37,5°C, 1x týdně 38,5°C). Nemám ale žádné vedlejší příznaky (stolice je úplně normální 1x denně, žádné bolesti).

Začínam z toho být nervózní... Nezbývá mi než být doma s teplotama, chodit na kontroly a doufat, že se zjistí příčina... Když u mě UC vypukla, tak se to zjišťovalo 4 měsíce a celou dobu jsem trpěl průjmama a teplotama.
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 25 lis 2006, 10:20

čauky,no já nevim,nechci aby to vyznělo hloupě,ale co já bych dala jen za zvýšenou teplotu a žádnej jinej problém...dřív sem mývala teploty často a vůbec mě to neomezovalo, teď je nemám,ale mám průjmy a to mě štve teda mnohem víc, takže buď rád, že seš "jen" u tohodle. jakože je asi fakt, že každej na to reaguje jinak...mě třeba teplota vůbec nevadí, dokud sem neměla 40, tak sem normálně chodila do školy a na brigády atd. ale je to taky tím, že mám strašně nízkej pud sebezáchovy, dokud nejsem vysloveně v průseru, tak si neuvědomuju, že bych si moha svou blbostí pěkně pocuchat zdraví...
Entizol nezabral a doktor nově zjistil, že mam močovou infekci (kterou jsem nikdy předtím neměl). Dal mi na to Biseptol, ale obvodní lékařka mi tvrdila, že ty teploty s tou infekcí s největší pravděpodobností nesouvisí. Teploty mam už 6. týden a průběh je úplně stejný jako při aktivní fázi UC (začínají vždy odpoledne, hodnoty jsou 37,5°C, 1x týdně 38,5°C). Nemám ale žádné vedlejší příznaky (stolice je úplně normální 1x denně, žádné bolesti).

Začínam z toho být nervózní... Nezbývá mi než být doma s teplotama, chodit na kontroly a doufat, že se zjistí příčina... Když u mě UC vypukla, tak se to zjišťovalo 4 měsíce a celou dobu jsem trpěl průjmama a teplotama.

slunicko-j
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod slunicko-j » 19 bře 2010, 06:58

Ahoj, nechodíte někdo do lekárny ve VFN? Vcera jsem si byla vyzvednout Budenofalk a Pentasu. Byla jsem dost zdesena - v prosinci doplatky Budenofalk 55 Kc, Pentasa 45 Kc, ted je to 279 Kc a 127 Kc, nemate podobnou zkusenost?
Kajulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kajulka » 19 bře 2010, 08:16

Ahoj, nechodíte někdo do lekárny ve VFN? Vcera jsem si byla vyzvednout Budenofalk a Pentasu. Byla jsem dost zdesena - v prosinci doplatky Budenofalk 55 Kc, Pentasa 45 Kc, ted je to 279 Kc a 127 Kc, nemate podobnou zkusenost?

Ahojky,
já chodím do Kauflandu do Drmaxu a platím za Pentasu kolem osmdesáti korun a za Budenofalk nic,ale je fakt,že k tomu mám tu jejich kartičku,jinak by jsem platila víc.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 91 hostů