Psycholog - duševní terapie

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Psycholog - duševní terapie

Příspěvekod Mirka » 15 pro 2003, 09:22

Ahojky, moje mamina si mysli, ze bych po konzultaci s lekarkou mela navstivit ne psychiatra, ale psychologa na nejakou terapii, protoze se muj zdravotni stav vzdy zhorsi, kdyz jsem psychicky vydeptana. Citim to v ustech, protoze mam celou pusu aftu a ted seto i prokazalo, nevim jestli od pristiho roku budu mit praci, uz se tot ahne pres mesic, v puse buji afty a po krevnich testech jsem na tom bidne.
Nemoc mi vypukla po maturite-to jsem byla dobre vydeptana.

Co vy na to? Mate vy nejake zkusenosti?

díky
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 15 pro 2003, 17:01

Ahoj,mě taky propukla nemoc po maturitě,taky začínám zjišťovat,že to s psychikou asi bude mít co dělat.Proto chci vyzkoušet tu homeopatickou léčbu.Myslím si ,že kombinace s homeopatií by měla být léčba efektivnější.Zkušenosti bohužel nemám,ahoj Tomáš
EMA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod EMA » 15 pro 2003, 20:15

Taky nemam s psychologem zkusenosti a taky musim rict,ze problemy zacaly pred maturou...
Ucitele ani netusi,jak moc nas trapili ... :-)
Zuzka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Zuzka » 16 pro 2003, 14:01

Tak to je fakt zajímavé zjištění. Mě to taky začalo před maturitou. Musela jsem si na poslední ročník gymplu vzít individuál a byl docela zázrak, že jsem tu školu dokončila, jelikož jsem byla tenkrát na tom hodně blbě. Taky už jsem raději ani nešla na vysokou, jelikož jsem cítila, že to nemůžu zvládnout.
Zuzka
Tony
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Tony » 18 pro 2003, 21:46

K psycholožce jsem nějakou dobu chodil a myslim, že mi to pomohlo,mohu jen doporučit.Martin
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 19 pro 2003, 08:14

Tak jsem vcera byla na kontrole a lekarka mi doporucila jednoho psycho, i kdyz to neni uplne psycho-je to ucitel filozof. tak jsem zvedava co mi rekne. Pry je mlady a sympatak, tak uvidime.
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 11 úno 2004, 12:19

Cauky, tak jsem byla v pondeli u toho psychologa a dobry. Povidali jsme si i pobrecela jsem si, rikal, ze to proste musi ven a nesmim se tomu branit. Budu chodit knemu na relaxaci a hypnozu. Byla jsem na masazi-taky jsem si vydobila kvuli zadum a jedna znama me masiruje a rikala, ze by na hynozu asi nesla. tak nevim Pry je to takove neprirozene. Jo jeste mi doporucil jehlicky. No ja na ne nejak nejsem, nikdy jsem na nich nebyla a ja nevim, nebyl jste na jehlickach nekdo?
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 12 úno 2004, 15:35

Ahoj, já jsem byla na akupunktuře asi4x, nechala jsem si to provést od čínskyho lékaře, ktterej má specializaci na alternativní medicínu.Šla jsem k němu vždycky když mi bylo hodně špatně. Na pár dní se mi ulevilo úplně a i později mi bylo výrazně líp. Doporučila mi to moje doktorka na gastroenterologii. Ale ne každymu to sedne, na to pozor, a taky pozor na šarlatány, můžou nadělat víc škody než užitku.
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 12 úno 2004, 18:06

Ahoj, akupunkturu mohu jen doporučit. Absolvovala jsem léčbu a pomohla. Ale chce to velkou trpělivost, protože aspoň u mě to bla dlouhodobá záležitost. Jezdila jsem tam skoro dva roky, zpočátku každých 14 dní, pak větší pauzy. \spojeno s čínskoou medicínou a homeopatií to fakt zabralo.
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 12 úno 2004, 23:06

Ahoj Mirko,do akupunktury bych šla-opravdu to pomáhá,ale je třeba dát pozor na osobu,která to bude prvádět-někdo to přede mnou uý psal-bacha na šarlatány.....Když mi bylo nejhůř,napíchali mi do ucha jehličky a fakt se mi ulevilo,nikdy jsem na ni nechodila pravidelně-možná škoda-,jen nárazově.
S tou hypnózou bych to nezkoušela,mám oba rodiče lékaře a mnohokrát jsem to s nima konzultovala,měla bych z toho strach,psycholog Ti může v tom stavu vsugerovat snad všechno,já nevím,nešla bych do toho,třeba jiní mají zkušenosti.
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 16 úno 2004, 11:01

Ahoj, tak uz jsi nekolikaty clovek, ktery me zrazuje od hypnozy. Sz se toho zacinam bat. Bylo mi doporuceno at si vezmunekoho s sebou. tak uvidime.

A ty jehlicky kdyz vam jako pichaji do toho ucha to neboli?
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 16 úno 2004, 23:27

Ahoj Mirko,
ty jehličky nejsou zas taková hrůza jak to vypadá:-), je ale pravda, že se píchají do citlivých míst, v konečné fázi to ale může přinést ohromnou úlevu, tak jsem to alespoň zažila.
Vločka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Vločka » 19 úno 2004, 12:33

[quote]
Tak to je fakt zajímavé zjištění. Mě to taky začalo před maturitou. Musela jsem si na poslední ročník gymplu vzít individuál a byl docela zázrak, že jsem tu školu dokončila, jelikož jsem byla tenkrát na tom hodně blbě. Taky už jsem raději ani nešla na vysokou, jelikož jsem cítila, že to nemůžu zvládnout.
Zuzka


Teprve teď jsem si přečetla prosincové příspěvky, a chci jen napsat, že mně se Crohn poprvé projevil taky před maturitou, navíc na moje 18. narozeniny. Dnes je to přesně 5 let. Během těch pěti let jsem si našla dobrou práci, přestěhovala jsem se od rodičů a teď jsem těhotná. Crohn se trošku uklidnil...
Vločka
EMA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod EMA » 21 úno 2004, 12:34

Chtela bych jen trochu poopravit vas nazor na hypnozu.
Zadny psycholog nebo psychiatr nemuze cloveku pri hypnoze vsugerovat nejake negativni veci,ktere by byly v rozporu s jeho vedomim a svedomim.Proste to takhle nefunguje.(Ucili jsme se to na zdravce.)
To by uz davno chodilo po svete velke mnozstvi lidi,kteri by treba vrazdili ty druhe jen proto,ze byli na hypnoze.Ale to se nedeje (jak jste si urcite vsimli).

Takze ja si myslim,ze by to urcite stalo za to vyzkouset. :)
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 25 úno 2004, 12:13

vCERA JSEM U NEJ BYLA A PTALA JSEM SE NA TU HYPNUZU A REKL AT SE NEBOJIM, ZE MIC DRASTICKEHO DELAT NEBUDE, A ZE CASTECNE BUDU O TOM VEDET A ZE STEJNE NEUDELAM TO, ZE SE TREBAS REKNE, ZE UDELEJ STOJKU A JA JI UDELAM
PRY TO TAKHLE U TECHTO DOKTORU NEFUNGUJE.
ONS E SNAZI ZISKAT ZE TVE HYPNOZY TO SPATNE CO TE TRAPI.
JINAK JSME SI DOBRE POKECALI A REKL MI ZE VYPADAM LEPE NEZ MINULE. =O)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů