Psychika

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Stranger
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Stranger » 21 zář 2003, 14:42

Sydney: Ahoj Hani, jen sem ti chtel napsat jak to s tou psychikou dopadlo (dopada:). Sel sem za obvodakem a dam mi na to pry pomerne slaby Neurol. Musim rict, ze to, ale z velke casti utlumilo moje psychické problémy a ty co zbylo se da snést a snad to odezní. Asi to teda fakt nebylo z Prednisonu. Už nevím. Nicméně sem si ho opět zvýšil, protože díky psychice z předchozího týdne se objevila opět trochu krev a spol:(. Doufam, ze i ty si za doktorem skakla a ze je lip!
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 23 zář 2003, 20:40

Ahoj Tome, jestli nepůjde někdo dříve k doc. Lukášovi , tak se ho zeptám. Odložili mi kontrolu až na 16.10.

Dejvid
Saxana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Saxana » 24 zář 2003, 09:59

Tome,Ty mi jdeš dneska do rány:-)Docent Lukáš je špička,chodila jsem k němu,ležela jsem u něj na oddělení,navíc je to sympaťák,jsi v dobrých rukou:-)Hanka

Saxana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Saxana » 24 zář 2003, 10:02

Tome,Ty mi jdeš dneska do rány:-)Docent Lukáš je špička,chodila jsem k němu,ležela jsem u něj na oddělení,navíc je to sympaťák,jsi v dobrých rukou:-)Hanka

Ahoj, prosim napsali byste mi kontakt na pana Doc. Lukase? Rada bych u neho objednala meho bratra, protoze k nam do nemocnice ho nedostanu.(zachazeli s nim strasne)
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 24 zář 2003, 18:51

Ahoj Dejvide a Hanko,možná,že došlo u dr.Lukáše k nedorozumění.Já jsem našel tu starou lékařskou zprávu a tam se píše,že při zhoršení stavu kontrola u něj v srpnu a podání remicadu.Já jsem to povidal svý doktorce a ta tam volala.Ŕekli jí,že mi zavolaji někdy v září a daji mi ten remicade.Ale mě se to nějak nezdá,asi v pátek jí kontaktuju a nechám si to zjistit.Mě se to zdá jako blbost,aby obvolávali pacienty.Já už to potřebuju jako nic jinýho.Zatim se mějte
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 24 zář 2003, 20:49

Ahoj - kontakt k sestrám doc. Lukáše: 222231361 - zde se objednávám.
Zeptám se ho 16.10. jestli je to ještě aktuální??::

Dejvid
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 25 zář 2003, 22:17

Stranger:Jsem ráda,že sji byl u toho doktora,taky mám doma schovaný Neurol,ten je docela dobrý,ale při mé váze se mi někdy po něm točí hlava,tak beru Lexaurin.A taky se musím přiznat, že jsem ještě nikde nebyla,jsem pořád doma a plácám se v té depce.Možná, že kdybych šla na čerstvý vzduch,bylo by líp.Jenže já už nemám motivaci,zjistila jsem,že v mojí milované práce za mě mají náhradu,nevím co dál,tak jsem měla pocit,že když pracuju,tak aspoň nějak žiju,ale mezi čtyřma stěnama...nevím.Hanka



Tome,taky se mi stalo,že mi z nemocnice sami volali,ale jistota je jistota,taky by tam zavolala.Hlavně,aby ti to dali co nejdřív a Tobě se ulevilo.
Stranger
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Stranger » 26 zář 2003, 16:49

To s tou prácí je mi moc líto. Potom co sem byl poprvé v životě na kontrolce, ale 2x během krátké doby, tak sem se setkal s různýma reakcema v práci. Kolegové dobrý, někteří nadřízení, ale berou jen efekt a výsledky. Nejsme, ale stroje a onemocnět může kdokoliv. Jsme tu všichni jen na chvíli a nikdo si budoucnost nepředplatí. Doufám, že máš kolem sebe dobré přátele, který ti nedovolí zůstávat v depce! Ty jsou k nezaplacení. Navíc to, co je v mém životě nejvíc určující a drží mě a provází je vztah s Bohem. Bez něj by můj život opravdu neměl hlubší smysl. Neboj neagituju, jen to prostě tak je!;) Drž se! Přeju ti lepší dny! Vláďa
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 26 zář 2003, 18:04

Ahoj Dejvide, za 14 dnů jdu na kotrolu k doc. Lukášovi a jsem přesvědčená, že léky nadále potřebovat nebudu. Po první operaci jsem je jedla po hrstích - Pentasa, Entocord, Acidum folicum Quesrtan a haldy jiných vitamínů včetně železa. Po druhé operaci, kdy mi opravili anastomosu, která zřejmě krvácela, jsem se bleskově srovnala - váhou i krví a od roku 1999 beru ráno jen 1 pytlíček Questranu, ale to je jen podpůrná léčba. Ostatní dobroty nemusím. Jen mám obavu, abych nemusela na koloskopii, od poslední to jsou už dva roky. Jak často musíte na kontrolní koloskopii? Já při pití Fortransu umírám. Ahoj Dana
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 26 zář 2003, 20:42

Ahoj,díky za ten kontakt na Lukáše,ptal jsem se svý dr. prý mi dá vědět.Hanko,oni tě nemůžou jen tak vyhodit,za to,že marodíš.Jestli tam máte nějakého pitomce,jako mám já v práci,tak je za potřebí mu to připomenout.Já vim,že se to jednoduše řiká,když je ti tak jak ti je,ale zkus to přemoct a nesmíš se nechat.Já mám v práci vedoucího,který absolutně nebere ohled na jinou stránku věci,toho prostě zajímá pouze a jenom výroba.Vadí mu,že merodim,když je hodně práce,ale když neni tak to by byl rád,kdybych šel marodit.Nebo kámoš nechtěl dělat na pískovačce,protože nemá vhodný respirátor,on to na něj zkoušel,že jako odmítá práci a on mu na to odpověděl,že to tak neni naopak on mu odmítá zajistit bezpečnostní prostředky k práci.Nakonec mu ho musel koupit.Abych tady nedělal machra,když ta firma se rozhodne tě vyhodit tak si vždycky něco na tebe najde.Ale víš co my si v práci s kámošem řikáme -ńák je ńák bude,když mě vyhoděj tak pudu na pracák a pak si najdu něco jinýho.Já to znám čím déle jsi doma,tak tím tě víc přepadá depka,ale uvidíš až přídeš do práce tak se toho částečně zbavíš.Hanko,jak na tebe zabírají ty infuze,pomáhá ti to?Jak zabírají ty prášky na psychiku?Asi je to takovej oblbovák že jo
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 26 zář 2003, 23:38

Danka:Já bych měla chodit na koloskopii dvakrát do roka,ale protože jsem lajdák,tak chodím jen jednou za rok a s krajním odporem.Daleko horší je pro mě příprava,z té mám větší bobky než z vyšetření,ale ten hnus co musíme pít....taky jsem umírala,posledních pár let to nemůžu pozřít,hned to zvracím,teď už mi rovnou dají sondu do žaludku a přes ni mi to tam stříkačkou vpraví.Já tu hadici klidně polknu,je to nepříjemné,ale furt lepší než ta slaná potvora:-)


Stranger:No konečne vím,jak se jmenueš,Vláďo,těší mě.
Jak jsi psal o těch přátelích,tak těch mám hrstku,spíš mám desítky kamarádů-slovo kamarád je na místě,vždycky když něco potřebují,tak letím přes půl republiky,abych jim poskytla podporu a když se topím já,tak najednou nikdo nemá čas a nechce nic vědět.A v nejhorších obdobích depky od sebe všechny odháním,naneštěstí jsou to právě přátelé-neberu telefony,neodpovídám na smsky,ale oni mi to vždycky odpustí.Věřím,že vztah s Bohem pomáhá,tak jsem ho kdysi měla,ale odvrátila jsem se stejně jako od přátel.Hanka


Tome,v té prácí je to bída,já vím,že mě nemůžou jen tak vyhodit,ne to jsou zákony,ale u nás Ti na férovku řeknou,že buď to půjde dohodou,nebo Ti dají takový posudek,že už dobré místo nenajdeš.Od kolegyň vím,že mi chtějí nabídnout jinou práci,ale myslím,že mám na víc než to co je v plánu-oni jsou si jistí,že to chtít nebudu,a pak už to bude důvod k vyhazovu,ještě si to musím pořádně promyslet,ale doma nechci zůstat-I za cenu,že budu co tří měsíce v nemocnici jako dosud,což jsem neměla ani při škole.
Jo Tome,s těma infuzema sis mě asi s někým spletl,protože já na žádné nechodím.A ty léky na psychiku jsou dobré,protože když mám stres,tak se zhoršuje ta nemoc,to znáš,pro mě by bylo lepší něco dlouhodobejšího jako antidepresiva,ale už jsem o tom psala Vláďovi v příspěvku Psychika.Já myslím,že pokud nemáš podváhu,tak by to na Tebe nemuselo působit jako oblbovák.Je třeba to zkusit.zatím,Hanka
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 26 zář 2003, 23:39

Jéé,já jsem ale střevo,tohle je přece příspěvěk Psychika,navíc jsem to odeslala dvakrát,omlouvám se všem.
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 27 zář 2003, 13:48

To máš jedno,hlavně,že jsi odpověděla.Já vim,že infuze nebereš,ale nevěděl jsem jestli jsi to něměla někdy v minulosti,jako třeba já.Zajímá mě to,protože na mě to zabírá dost a třeba někomu jinýmu to vůbec nepomůže.To je právě divný.Ahoj Tomáš
Stranger
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Stranger » 03 říj 2003, 08:31

Ahoj Hani, to s tou prací je fakt nepříjemný a rozhodně to všechno na psychice nepřidá:(. Ale zkus neodhánět blízké. Vím, že se to řekne, ale vím, že nebýt opravdových přátel, tak nevím, nevím, jak by se můj život ubíral. Vím, že je to všechno těžký a v nemocnici na Jipce sem si prožil i krizi víry, ale teď vím (cítím), že na to všechno nejsem sám, a že On o mně ví a má svůj plán. I když mi psychika teď od pondělka šla zase do kytek:(. Uvidíme, doktor říkal, že opravdu se Neurol projeví až cca po 3-4 týdnech, tak doufám, že bude zase líp. Už bych se, ale rád dočkal kontroly u primáře. Na kontrolu sem měl jít, když sem byl zrovna v nemocnici a pak neměl čas, tak mi dal kontrolu (moji vlastně první) za 2,5 měsíce. Teď sem v půlce toho období:(.
Saxana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Saxana » 07 říj 2003, 15:24

Ahoj - kontakt k sestrám doc. Lukáše: 222231361 - zde se objednávám.
Zeptám se ho 16.10. jestli je to ještě aktuální??::

Diky, diky uz jsme objednani :-) :-)
Mejte se vsichni moc hezky.

Dejvid

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů