tehotenstvi

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
veronika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

tehotenstvi

Příspěvekod veronika » 22 bře 2002, 14:39

Ahoj, je mi 24, mam MC a s manzelem bychom si chteli v dohledne dobe poridit nejakeho toho spunta. Kdyz jsem se ptala lekare, kdy by bylo nejvhodnejsi otehotnet, rekl mi, ze nikdy , resp. ze nejlepe udelam, kdyz otehotnim a pak mu to teprve reknu. Take jsem slysela, ze tehotenstvi pusobi dvojsecne - bud mi muze byt pak mnohem lip nebo taky mnohem hur :( . Mate nekdo nejake zkusenosti?
Janaj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janaj » 25 bře 2002, 11:22

Ahoj Veroniko. Doktor má pravdu. Záleží na tom, jak moc je ten Crohn aktivní. Už jsem psala Jakubovi o dětech. Když srovnám svá dvě těhotenství, tak to bylo nebe a dudy. Vlastně mi Crohn vypukl v těhotenství, ale nedalo se nic zjistit. Bylo mi pořád zle, hubla jsem a byla po nemocnicích. Taky holčička vážila 2,2kg. Zato v tom druhém těhot. 10 měsíců po operaci mi bylo báječně. Nevolnost jenom jednou - ranní těhotenská a pak devět měsíců spokojenosti a těšení. M.Crohn se ozval znovu asi rok po porodu. Ale asi mám stěstí na nějakou mírnější formu. Mimochodem jsem se taky ptala doktora, jestli bych si mohla pořídit ještě nějaké mrně, když mi ti moji tak rychle vyrostli a utíkají z domu. :?: Upřímně mi doporučil, ať si počkám na vnoučata, že by se mi to nemuselo vyplatit v podobě zhoršení nemoci. :blackeye: Takže asi tak. Těžko radit, každé tělo reaguje jinak, ale příroda si nedá poroučet ... Přeji Ti hodně zdraví a rodinného štěstí :)
Sasa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sasa » 28 bře 2002, 08:48

Ahojky,
me nasli Crohna tusim zime 1998, 2000 se mi narodil syn a 2001 dcera. Tedy rok po sobe:-) V tehotenstvi mi bylo skvele. Mam jeste komplikaci s jatrama - jaterni testy se upravily v tehotenstvi takrka na normu. Po celou dobu doktori p=lasili s potraty, Downovym syndromem, atd. Nevim, ale neposlouchala jsem je ( teda jsem se snazila:-) a nenervila se tim pokud mozno..
Pokud miminko chces, tak ho mej a uvidis. Dokud to nezkusis, tak ti stejne nikdo zodpovedne nemuze rict, jakej to na tebe bude mit vliv....Takze to nezbëjva nez risknout. Mluvim ale samozrejme o dobe, kdy je MC v klidu. Totiz podle me je ned¨jdulezitejsi ten klid a to stesti, ze budes mit miminko, to je nad vsechny leky na svete. Ahoj Sasa
veronika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veronika » 29 bře 2002, 13:48

Ahoj,
moc dekuju Vam obema. Docela jste me povzbudily. Ted sice neni uplne vhodna doba, ale tak za pul roku to vyzkousime :oops: Sice se trochu bojim, ale zaroven moc tesim :)
Veronika
veronika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veronika » 24 bře 2004, 16:00

Musim se poclubit:) Podarilo se nam na 1. pokus otehotnet a ted mame krasnou zdravou 9 tydenni holcicku. A navic se mi Crohn v tehotenstvi zlepsil. Uvidime, jak dlouho to vydrzi ;)
lucky
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucky » 24 bře 2004, 18:08

GRATULUJU :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů