Vyrážka

Nemoc nám to dělá složitější... "Malej, hubenej od kortikoidu poďobanej :-)". Je to individuální a někdy může být problém se všema těma bolístkama a trablema najít tu pravou toleranci, pochopení a lásku. Přesto věříme, že to jde. :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Danula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vyrážka

Příspěvekod Danula » 03 kvě 2003, 20:55

Občas se mi vytvářejí pouze na obličeji pupínky, které jsou červené a svědí ( na akné netrpím), jaké jsou vaše zkušenosti? Nikdy jsem nebräla " hormony", beru pouze pentasu, sorbifer a acidum.D.
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 05 kvě 2003, 14:40

Tak s pupínky mám taky zkušenosti:) Do nedávna jsem měla úplně bezproblémovou pleť. Teď mám krk obsypaný krupičkou, která strašně svědí a na obličeji mám takové červené fleky, které taky svědí. Prý je to perioriální dermatitida a je to přecitlivělost na kosmetiku. Já si myslím, že to vyvolaly prášky (Imuran, Entocort), prtože do té doby jsem byla v pohodě. Teď nesmím používat vůbec žádnou kosmetiku (tragédie, manžel pracuje v kosmetické firmě a já to fasuju..), jenom míchané krémy z lékárny. Prý tak za 4 měsíce by se to mohlo zlepšit.
Andrea

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů