:) :) :) :) :)

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
fitr
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:) :) :) :) :)

Příspěvekod fitr » 24 říj 2002, 22:02

Ahoj lidi
tak mě napadá, že by tato stránka mohla být krapet veselejší, což takhle sem občas napsati nějaký příspěveček netýkající se útrap se střevníma prevítama, ale třeba radosti z něčeho jiného :)))).............ehm tímto také zdravim Veruščinu maminku, která je prý fanynkou mojich literárních prvotin na tomto webu :)
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 25 říj 2002, 10:37

a co by to mělo být?

Co by nás mohlo ještě spojovat mimo strev +atd.?
Hlavně sem netahejte politiku.

Jinak jsem pro.
Ahoj lidi
tak mě napadá, že by tato stránka mohla být krapet veselejší, což takhle sem občas napsati nějaký příspěveček netýkající se útrap se střevníma prevítama, ale třeba radosti z něčeho jiného :)))).............ehm tímto také zdravim Veruščinu maminku, která je prý fanynkou mojich literárních prvotin na tomto webu :)

fitr
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod fitr » 26 říj 2002, 22:30

Ahoj,

hele já říkal něco veselejšího, takže nevim zda se sem může politika řadit. Ale jako určitě by se něco našlo, nějaký ftipný zážitek, přeci za tou klávesnicí nesedí jen nějaký člověk X beroucí 15mg prednisonu denně. Ehm tam sedí jistě plnohodnotný, veselý a bystrý občan...................tak se ukažtě :))))))
Havlinda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Havlinda » 08 lis 2002, 11:19

Čauky lidičky! Beru vás za slovo (s tím, že by tahle stránka mohla být taky trochu veselejší) ! Proto posílám ftip:
Indián a indiánka si o svatební noci užívají- jeden den, dva dny, tři dny,... čtvrtý den říká indián: "Miláčku, tedˇ mě dva dny neuvidíš." Indiánka na to: "Copak, jdeš na lov?" Indián: "To ne, tedˇ tě budu milovat zezadu!"
Mějte se co nelíp a těším se třeba na další ftipný příspěvek! ! !

Lenka
viera
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod viera » 08 lis 2002, 21:00

Ahoj,

hele já říkal něco veselejšího, takže nevim zda se sem může politika řadit. Ale jako určitě by se něco našlo, nějaký ftipný zážitek, přeci za tou klávesnicí nesedí jen nějaký člověk X beroucí 15mg prednisonu denně. Ehm tam sedí jistě plnohodnotný, veselý a bystrý občan...................tak se ukažtě :))))))

A čo tento :

Letí muž balónem a ztroskotá. Neví, co si počít, ale najednou si všimne, že přichází nějaký chlápek a tak na něj volá: "Prosím vás, nevíte, kde jsem?"
"Kdebyste byl, v balónu přece." povídá ten člověk bez zájmu.
"No vy musíte být právník!"
"Jak jste na to přišel?" diví se ten kolemjdoucí.
"Vaše odpověď byla naprosto přesná a vyčerpávající a přitom jsem se nic nového nedozvěděl!" křičí ztroskotanec.
"Jo a vy budete asi podnikatel, co? Nevite, kam jste se dostal ani co máte dělat, ale teď už je to moje vina!"

:?: :D:D

Musím sa nútene odmlčať na 3 týždne -konečne si idem polenošiť do kúpelov .
Usilovne debatujte, nech mám čo čítať
po návrate. :?: :?: :?:

Viera- dočasne :x :x :x .

Viera
Viera

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů