vysetreni na Crohna???

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Havlinda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

vysetreni na Crohna???

Příspěvekod Havlinda » 25 zář 2002, 10:46

Ahojda,rada bych vedela,jaka vysetreni vylouci nebo potvrdi
Crohnovu chorobu.U meho pritele maji lekari na tuto chorobu
podezreni.Podstoupil radu vysetreni,ale pry mu nemohou s urcitosti
rict,zda to Crohn je nebo neni. Rad by vedel,"na cem je".Kdyztak diky za odpoved.Lenka
fitr
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod fitr » 28 zář 2002, 21:46

Ahoj, nejsem sice žádný lékař, ale jelikož už mám CN 16 let tak nějaké zkušenosti mám. Myslím, že by to měli spolehlivě prokázat vyštření: sono, koloskopie, gastroskopie, enteroklíza, případně krevní testy....provedené kvalitním lékařem a stejně tak i určit přesný rozsah a lokalizaci. Ale doufám, že tím tvůj přítel poctěn nebude. Hodně štěstí. Ahoj Petr
Havlinda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Havlinda » 01 říj 2002, 11:36

Ahoj, jsem ráda,že reagujete. Všechna tato vyšetření mu provedli, přesto si nevědí rady. Je to Crohn????.......nebo ne?......A kdo jiný to má vědět?..Opravdu mě to štve!........Když by mi mohl někdo poradit, byla bych mu vděčná. Lenka :x
Tomasch
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Tomasch » 02 říj 2002, 10:56

Ahoj, ja myslim, že u Crohna je směrodatná koloskopie. Mě doktor hned při višetření když "to" uviděl řekl, že je to skoro jistě Crohn, odebraz vzorky, poslal na rozbor a podle výsledků vynesl konečný verdikt. Jo to na tom vyšetřujícím doktorovi, jaké má zkušenosti a co "tam" vidí.
Tom
fitr
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod fitr » 02 říj 2002, 21:25

Ahoj, já si myslím, že je to fakt divné......provést všechna zmíněná vyšetření a nevědět. Být vámi snažil bych se urychleně přejít k jenému doktorovi. Osobně bych doporučoval 4. internu VFN Praha. Protože dle mého názoru už snad neexistují průkaznější vyšetření na crohna nebo colitis než je koloskopie a enteroklíza, případně gastroskopie. Měj se...Petr
Bobina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bobina » 04 říj 2002, 18:00

Ahoj všichni, právě dneska jsem se vrátila ze špitálu, kde jsem prožila docela krušný týden. Koloskopie, gastroskopie..a podobné lahůdky. Já i páni doktoři jsme rádi, že "to" vypadá líp než před rokem.
Ostatně u mně Crohna poznali hned, jak mě viděli zevnitř i z těch výsledků krve, které mi to nemocniční upíří komando vzalo. Takže je to opravdu na odbornících.
Dana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Dana » 04 pro 2002, 00:19

Po svých neblahých zkušenostech s lékařem mé dcery považuji za nutné se zapojit. Skutečně je to jen a jen o lidech. Dcera má MC 2 roky, kdy počátek byl ten, že po bolestech a průjmech se přes obvodní lékařku dostala na interní odd. jedné dětské nemocnice, kde jí provedli pouze některá vyšetření, mj. kolonoskopii a poté stanovili diagnozu celiakie. Po roce, kdy jsme celá rodina jedli bezlepkově a hlavně zeleninu (tedy zbytkově), se její stav nelepšil,dovedete si představit, co udělá nezaléčený Crohn při zcela špatné stravě. i nastudovala jsem vše o celiakii, absolvovala pár přednášek a vznesla řadu dotazů, které mne utvrdily v tom, že ten náš doktor - to je doktor. Nakonec jsem se dostala díky své "drzosti až do FN Motol, kde nám stanovili správnou diagnozu a zaléčili nás. Takže:máte-li jen stín pochybností o svém lékaři a jeho přístupu k vám, nehledejte chybu u sebe, ale běžte jinam a vše si ověřujte, protože i oni jsou jen lidé.Jde o vás a je na místě být zdravě sobečtí. Nepřestanu litovat toho ztraceného roku, kdy dcera zbytečně trpěla a nemoc se jí mohla vesele rozvíjet dál.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů