Klasicka lecba

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Linda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Linda » 15 říj 2001, 21:42

Je to samozrejme pravda, ze maji Entocort (nebo Budenofalk) vydavat v omezenem pridelu na interni prikaz pojistoven :-( Sondovala jsem, proc mne muj gastroenterolog vysadil Entocort a dal Budenofalk, kdyz je to oboje stejne. Co jsem se ptala, tak se ted proste a jednoduse predepisuje Budenofalk a Entocort se proste nepredepisuje... Zahada... Nicmene pry dala firma, co vyrabi Budenofalk lepsi podminky pro lekare, jako skoleni, brozurky pro nas a celkove se pry chova lip. (Mozna dava i lepsi provize, ale to je moje soukroma domnenka) Je to to same jako Entocort. Zabira to na zanet na prechodu mezi tenkym a tlustym strevem. Je to cileny glukokortikoid s minimalnim mnozstvim vedlejsich ucinku. Prednison je kortikoid, ktery ovlivnuje cele telo, proto ma tak velke mnozstvi vedlejsich ucinku. Nemel by se brat moc dlouho, protoze to je svinstvo. Zalezi ale na tom, jaky konkretne mas zanet a kde vsude. Treba s vice lozisky rozesetymi po streve je Entocort trochu zbytecny, protoze to musi lecit celkove, ne jen jeden kousek zanetu. Jinak tablety stoji 4000,-kc mesicne, Entocort a Budenofalk jsou na tom cenove stejne, u Entocortu se doplaci asi 70kc, Budenofalk je plne hrazen. Linda
Linda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Linda » 16 říj 2001, 21:49

Tak nevim. Bud v letacku od Entocortu kecaji, ze se vstrebava prave v oblasti terminalniho ilea a mas pravdu a nebo jsou oba dva leky fakt stejne. Linda

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů