Příběh

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jindra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příběh

Příspěvekod Jindra » 16 črc 2002, 18:27

Co byste vzkázali doktorovi, který M.Chron v akutním stádiu zamění za zaražené větry a psychickou poruchu?? Tato chybná diagnosa se mě osobně dotkla a velice výrazně a negativně ovlivnila část mého života. Jméno onoho lékaře nebudu zveřejňovat.
Problémy začaly v mých 13. letech a v r. 1985 vrcholily. O rok později jsem strávil 3. měsíce na interním odd. v křečích břicha, se zácpou, nechutenstvím, hubnutím. Byly to 3. měsíce v bolestech a vy všichni s M.Crohn jistě velmi dobře víte o čem mluvím. V průběhu hospitalizace, bez jakéhokoli vyšetření(!!), jsem zhubl až na 27. kg!! Bylo mi tehdy 19. let. Můj ošetřující lékař po tříměsíčním nicnedělání zkonstatoval, že mé bolesti způsobují zaražené větry a zvracení pak psychická nevyrovnanost. Jeho další výrok o mé simulaci v souvislosti s odvodovým řízením ponechávám bez komentáře..! Až MUDr. Samek správně diagnostikoval M.Crohn a infuzemi "vytáhl" mou váhu právě na takovou hodnotu, aby můj organismus vydržel náročnou operaci, kterou provedl primař MUDr. Krtička se svým týmem. V péči MUDr. Samka jsem již 15. let a musím zdůraznit, že je to vyjímečný lékař!
Takže, jestliže se setkáte s lékařem podobných "profesionálních kvalit" jako onen nejmenovaný, braňte se, stůjte za svým a hajte svá práva. A víte proč? Není v zájmu žádného pacienta, aby se nemocnice plnily lidmi v bílých pláštích nad jejichž výroky zůstává rozum stát..
Gadžo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Gadžo » 02 říj 2002, 18:05

Jsem motorkář, a vždycky když mě někdo nasere (třeba na mě najede) tak mu na semaforech vynadám takovým způsobem, že sám sobě slibuju, že už to nikdy neudělám :) Zajdi za tím sráčem a řekni mu pěkně od plic to věechno, co v sobě celé ty kurev... roky držíš!!! A kopni ho doprdele, ale jen zlehka, aby nevolal bengies :)
Jindra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jindra » 08 říj 2002, 20:36

Čau kámo! Kdyby to bylo tak jednoduchý už dávno bych udělal to co mi radíš. Ta k.... by byla schopna mě zažalovat za ublížení na zdraví. Takže mi tedy nezbývá, než všechno v sobě dusit. Ani nevíš jak rád bych toho p........ zde na netu zveřejnil! Ale z pochopitelných důvodů to nejde. Přesto dík za podporu!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů