liek menom : ASACOL

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
MKo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

liek menom : ASACOL

Příspěvekod MKo » 08 črc 2002, 19:58

Prijemny den,

neviete mi povedat nieco blizsie k lieku "Asacol" od firmy Tillotts Pharma AG, Haupstrasse 27, CH-4417 Ziefen, Svajciarsko? Pribalovy letak som si sice precital, ale mne ako medecinskemu laikovi to vela nehovori. Zaujimalo by ma ci o nom nieco viete a ci existuju ludia, ktori by mohli popisat subj. pocity pocas jeho uzivania.

vdaka
tsv
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod tsv » 09 črc 2002, 11:29

Asacol jsem jed asi dva roky a nemel jsem s nim sebemensi problemy.
Nyni jim misto toho Salofalk, coz je stejna ucinna latka (Mesalazin). Proč mi to doktor vyměnil nevím. Může to mít různé důvody. Ten rok mezi tím jsem nebral nic. :-(
V současné době bere Asacol moje maminka a také s tím nemá žádné problémy. Obecně se ale přiznám že nevím o nikom kdo nějaké měl. I když jsem se na toto téma bavil s doktorem tak říkal že to jsou léky které jsou velmi dobře snášeny a problémy s nima nebývají.

Proč se ptáš? Máš s tím nějakou špatnou zkušenost?
MKo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod MKo » 10 črc 2002, 20:07

Proč se ptáš? Máš s tím nějakou špatnou zkušenost?
Nie, chvala Bohu ja s liekmi tejto kategorie nemusim mat osobne skusenosti. Ale zial, manzelka ano. Teraz jej ho jej lekar predpisal (3 tyzdne po ... :x ... perforacii tenkeho creva ...
Chcel som len vediet ci ho berie niekto iny a ake ma skusenosti, preto vdaka za Tvoj prispevok.
Jaryk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jaryk » 02 zář 2002, 14:10

Já beru asacol na UC již několik let. Jediný problém s ním jesm měl v době větší aktivity nemoci, při častějším chození na záchod. Asacol má totiž účinou látku v tobolce která se rozpustí až v tlustém střevě a tím se účiná látka uvolní až tam kde má působit. Pokud se trávicí proces "zrychlí" vyjde tobolka ven aniž by se léčivo uvolnilo a léčilo. Pak jsem místo asacolu užíval jiný lék, který má učinou látku ve formě do tablety slisovaných granulek a učinná látka se postupně uvolnuje po celou cestu střevy. Název si momentálně nevzpomínám.
Hezký den Jaryk

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů