Vodní Kefír - TIBI

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ch.ika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vodní Kefír - TIBI

Příspěvekod ch.ika » 30 lis 2010, 12:01

Dočetla jsem se o "zázračných" krystalkách Tibi - vodní kefír..nemáte někdo zkušenosti? Kde se to dá sehnat?..jak se to pěstuje? Jaké jsou učinky? Můžete někdo krystalky poskytnout?
janule
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod janule » 01 pro 2010, 17:01

já jsem ji kdysi pěstovala, to se mi ještě neprojevoval Crohn, sehnat se to dá na netu, pěstuje se to v převařené vodě s cukrem a sušeným ovocem- cukr je pro Tibi potrava, sušené ovoce dá té vodě chuť. Tibi je soubor mikroorganismů, takže voda, kterou dostaneš je něco mezi jogurtem a burčákem, je to živé, mírně to perlí, má to malinkatý obsah alkoholu a je to nakyslé. Takže pokud ti dělá zle kyselé- což mně teda jo, tak to nedoporučuji. Osobně sama za sebe bych si do toho netroufla, jsem v klidové fázi a jsem ráda a nehodlám experimentovat s čímkoliv, co by mi mohlo udělat zle. Držím pěsti. Pokud budech chtít víc info, docela jsem to pročítala a mám materiály, pošli mi mail a já Ti přepošlu, co mám posháněné.
jaja.n.@centrum.cz

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů