Alternativní medicína

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Morus
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Alternativní medicína

Příspěvekod Morus » 06 led 2010, 13:35

Zdravím všechny na fóru. Mám dotaz, jestli jste někdo zkoušel nějakou alternativní medicínu? U mě mají lékaři podezření na Crohna a já se chci co nejdříve nějaké medicíny chytit, jen nevím jaké. Asi zkusím čínskou medicínu.
zdeny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zdeny » 06 led 2010, 17:40

To je dobry napad. Ale necekej zarak do mesice. Muze to trvat velmi dlouho. A muze se i stat, ze ti to moc nepomuze. Ale rozhodne to je system, ktery se zabyva telem komplexne. A pokud najdes dobreho diagnostika, tech moc neni, je trba se ridit presne tim co rika. A kdyz budes mit aktivni pristup, rozhodne nejaky vysledek uvidis. Jen se priprav na to, ze to neni nic levneho. Ale co dnes je. Ale aby jsi vedel do ceho jdes, neco si o tom precti.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů