Špitálová rarita

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Bobina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Špitálová rarita

Příspěvekod Bobina » 05 čer 2002, 18:13

Ahoj,
je mi 21 a jmenuji se Jana.
Ve svých 20ti letech jsem se stala raritou špitálu.
Nejdříve jsem si myslela že mám obyčerjnou chřipku. Následoval pobyt ve špitále a operace píštěle v anální oblasti.
Po třech měsících jsem se vrátila do práce. Stres, honička za honičkou, termíny apod. tomu ani trochu nepomohly a tak mě nemocnice přivítala podruhé v roce. Tentokrát mi odoperovali píštěle 3 a zůstalo mi 10 děr po 10ti drénech (zadek jak cedník - cituji pana primáře, který mě operoval :)...). Měsíc jsem byla jen na výživě. Přišla jsem o 30 kilo.
Z chirurgie jsem putovala na internu. Až tam mi po koloskopii byla oznámena diagnoza Crohn, mám tři zánětlivé oblasti. Nyní jsem v ID, který mi dali na rok. Beru prášky - Salofalk, Prednison, prodělala jsem kortikoidová klizmata.
Chirurgické návštěvy jsem ukončila teprve minulý týden. Na internu zavítám každou chvíli. Jsem v teď v pohodě. Stále mě to straší, ale dá se s tím žít.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů