Neuvěřitelné účinky aloe vera

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
janapech
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Neuvěřitelné účinky aloe vera

Příspěvekod janapech » 11 lis 2009, 21:14

Dobrý den,
přítel již 10 let trpí Crohn. chor., samozřejmě jeho průvodními jevy jsou únava a průjem. Je snad jediným profesionálním sportovecem s touto nemocí ;) ale malátnost ho dost často omezuje. Před několika měsíci vyzkoušel 92% gel z Aloe vera a má to neuvěřitelné účinky, prý se cítí jako zdravý (unavený je jako bývá zdravý člověk). Rádi pošleme tento malý zázrak dál. (janapech@centrum.cz)
zdeny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zdeny » 13 lis 2009, 21:03

Jo tady je to pritel a jinde tatinek. Koukam, ze cela rodina. No napis rovnou, ze potrebujes prachy. A my se na tebe slozime. A nemusi si vymejslet pitomosti.
zdeny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zdeny » 14 lis 2009, 20:26

Jojo, zrovna letos jsem na takovou narazil osobne. Jenze mela smulu. Byl jsem na nekolika skolenich podobnych firem a v poslednim zamestananim jsem byl skolenej stale. Tak poznam kdy jde o penize nebo nekomu opravdu zalezi na cloveku. Ale ne kazdy pozna prodejce nebo mu nevi odolat. Ta z aloe se do me pekne pustila. Do konce mi rekla, ze kdyz nechci aloe takse nechci uzdravit. A pak jsem to uz prevzal do sve rezie. A tchyne mi rikala, ze konecne ji nekdo zatnul tipec. Nejdriv se naparovala jak na aloe vydelala, ze ma i na auto a jak zjistila ze mam kolitidu zacala me zpracovat. Musim rict, ze se nedivim ze vydelala behem kratky doby na auto, nebot to fakt umela. Bohuzel padla na nepraveho. A nejvic sd vzdy pobavim, kdyz tito prodejci zacnou pomlouvat farmako prumysl a sami nesjou o nic lepsi. Rekl bych ze i horsi. farmaceuti musi klinicky testovat leky s placebema a jsou to zaslepeny studie. Kdezto u potravinovych doplnku nic takoveho nemusi. A ani nemusi garantovat obsah ucine latky. Takzd kdyz si nekdo koupi 80% koncentrat aloe, muze ho tam byt jen 10% a neni to zadny problem. Jen penezenka je o neco lechci.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů