Lázně s dítětem

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
veve
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Lázně s dítětem

Příspěvekod veve » 08 zář 2009, 09:11

Zdravím všechny.
5letý syn ma ulcerozní kolitidu a autoimunitní hepatitidu.Máme jet do Karlových Varů,asi až na 6 tydnů.Byl tam někdo (i dospělí)a jaké to tam je?
díky za odpověď. Veronika

Václavková
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 08 zář 2009, 13:33

veve, a co nejspíš nenajdeš na tomto tématu je to, že byste s velkou pravděpodobností jeli do Mánesa - tam je dětská léčebna. http://www.manes-spa.cz/
veve
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veve » 08 zář 2009, 17:32

Díky za rady.Ještě se zeptám jak dlouho jste čekali na termín od podání žádosti?Ptala jsem se v pojišťovně a paní mi taky řekla o Mánesu ve VarechTeď jsem pročetla příspěvky o lázních,doufala jsem,že jsou jiné lázně než Vary.Máme to 600km a pořád mám pocit,že jedeme do nemocnice.V roce 2007 jsme leželi 13x v Praze.No jen,když to synovi pomůže.
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 09 zář 2009, 08:19

Poukaz je platný 3 měsíce (akorát nevím, jestli od vystavení nebo od schválení). Každopádně já dostala termín hned při podání poukazu na VZP a mohla jsem jet za 2 týdny. Kvůli kapačce jsem si to posunula o týden. Vše záleží hlavně na domluvě.

Tady je seznam indikačních skupin + míst, kam se jezdí. http://nova.medicina.cz/files/ind_sez.htm Je to sice seznam pro dospělé, ale myslím, že místa by se měnit neměla..

Veve, nebojte se toho - také jsem měla pocit, že jedu do nemocnice, vůbec se mi tam nechtělo .. a pak se mi nechtělo domů! ;) ..a z vlastní zkušenosti Ti můžu říct, že Karlovarské Vřídlo mi dělalo moc dobře - a myslím, že Bílina by ho nenahradila.. Obětujte se a vyražte do Varů..byla tam spousta lidí až z Moravy, určitě tam nebudete jediní z největší dálky. Hlavně aby to malému pomohlo!!!
chasi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod chasi » 09 zář 2009, 08:56

Vzhledem k tomu, ze jedete s ditetem do 18ti let, ma poukaz od detskeho lekare platnost 6 mesicu. Znamena to, ze pokud Vam DL sepise navrh na lazne 10. zari 2009, meli byste do 10.3.2009 nastoupit na leceni. Nekteri praktici vyzaduji, aby se v one sestiemsicni lhute absolvovalo i leceni, ale je to nesmysl.

Kazdopadne poukaz ma dlouho platnost, narozdil od poukazu pro dospeleho, ktery plati pouze tri mesice.

Ad daleka cesta - Njn, Vridlo a jine prameny jsou pouze v KV. Dalka by nemela byt prekazkou.

Ad Manes - ja mam MC od 13ti, takze jsem v Manesu nekolikrat byl (jako dite), ted jezdim jinam. Neni to uplne spatny, je to hned u lesa, cca 10-15 minut pesky od pramenu. Manes ma nekolik budov, mozny by bylo dobry tam zavolat a domluvit se s nima, aby vam dali lepsi pokoj s prislusenstvim a treba i v hlavni budove (kde je jidelna, procedury) s ohledem na male dite.
veve
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veve » 11 zář 2009, 05:44

Díky všem za pozitivní odpvěď.Vím,že zmatkuju,ale taková jsem já :( .V létě jsme jeli do Chorvatska a já bych byla schopná jet se tam první podívat jak to tam vypadá.Naštěstí to nejde! :) .Paní v cestovce mě ujišťovala,že je to tam super a opravdu bylo.Nejvíce byl spokojený Kryštůfek.Nápíšu jak jsme v lázních dopadli.
Mějte se pěkně

Václavková
veve
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veve » 28 pro 2009, 11:12

Zdravím všechny.V lázních jsme byli už v říjnu.Byli jsme v Karlových Varech v lečebně Mánes.Jsem velice spokojena a Kryštůfkovi se tam také líbilo.Služby jsou tam standartní,jídlo dobré,dietní sestra vtřícná a po dohodě nám vyhověla i ve věcech ve kterých by ani nemusela.personál z 95% super.Počasí nám vyšlo,lidí už tam taky moc nebylo.Dokonce tam mají i školku tak tam mohl Kryštůfek dopoledne chodit a aspoň jsme neměli ponorku.Přes všechny obavy co jsem měla hodnotím ten měsíc pozitivně a už se těším jak pojedeme znovu.Přeji Vám krásný zbytek svátků a šťastný Nový rok 2010 a hlavně zdrávíčko.Veronika a Kryštůfek :) :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů