tehotenstvi

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
evatrierova
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

tehotenstvi

Příspěvekod evatrierova » 25 dub 2002, 18:10

Ahoj mám Crohna od 8 a je my 28,takže 20let,mám za sebou 3 operace při té druhé my udělaly vývod a po roce vratily střevo zpět to my bylo 18!Ted beru Imuran a tak každej půl rok chodím na koloskopii s dilatací!Já teda nikdy na sobě nějake zhoršení nepocituju,ale furt se my tam něco děje!Ale chtěla bych vědět jestli nekdo z vás měl problémy s početím,my už to zkoušíme přes rok a nic vyšetřeni jsme byly a jsme v pořádku!Tak si občas říkám jestli po tolika operacích mam nějakou šanci!MÁTE NĚKDO NĚJAKOU ZKUŠENOST?
Janaj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janaj » 29 dub 2002, 05:37

Tady pozor na ten Imuran! Může způsobit deformaci plodu! Musel by se vysadit před plánovaným otěhotněním, nebo okamžitě při zjištění, nebo podezření na těhotenství. Je dobré poradit se s doktorem. Jinak hodně štěstí!!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů