Vitaminy - lentilky ?

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
hruza
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vitaminy - lentilky ?

Příspěvekod hruza » 02 dub 2002, 16:40

Vzhladom na znizenu funkcnost creva pri MC si doplnam hladinu vitaminov farmaceutickymi pripravkami. Beriem E, AD, B-komplex, C, Kalcium. Prepokladam, ze sa jedna o prechodne obdobie (asi pred pol rokom mi vykonali resekciu creva). Zaujimalo by ma, ako ste na tom vy ostatni ? Staci Vam pridel vitaminov ziskany z beznej stravy alebo papkate kazde rano vitaminy - lentilky ? Ak ste ten druhy pripad, tak ake a ako casto.

Vdaka za reakcie. :)
Jano
Janaj
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janaj » 03 dub 2002, 06:42

Ahoj Honzo.Zkoušela jsem nějaké farmaceutické přípravky,ale nejvíc mi vyhovují potravinové doplňky společnosti FINCLUB.Tento "klub" pracuje i na Slovensku.Prodává přírodní přípravky,pocházející převážně z "čistých" finských přírodních zdrojů.Pravidelně celoročně beru vitamín C v přípravku Acerola Xylisweet.Je perfektní hlavně v chřipkovém období a navíc působí proti zubnímu kazu.Taky užívám Chloremax na jaře a na podzim jako očistu organismu.Je to výtažek mořské řasy Chlorely.A tak dál.Víc informací získáš na stránkách Finclubu http://www.finclub.cz Je dobré přihlásit se jako člen,protože tyto přípravky nejsou nejlevnější a je na ně poskytovaná zajímavá členská sleva.Podotýkám,že nejsem žádný dealer,ale myslím si,že je to lepší,než syntetické prášky.To si musí každý vyzkoušet sám.Tolik moje zkušenost a doporučení.Měj se fajn a přeji Ti hodně dlouhou remisi. ;)
hruza
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hruza » 03 dub 2002, 11:06

Ahoj Honzo.Zkoušela jsem nějaké farmaceutické přípravky,ale nejvíc mi vyhovují potravinové doplňky společnosti FINCLUB.Tento "klub" pracuje i na Slovensku.Prodává přírodní přípravky,pocházející převážně z "čistých" finských přírodních zdrojů.Pravidelně celoročně beru vitamín C v přípravku Acerola Xylisweet.Je perfektní hlavně v chřipkovém období a navíc působí proti zubnímu kazu.Taky užívám Chloremax na jaře a na podzim jako očistu organismu.Je to výtažek mořské řasy Chlorely.A tak dál.Víc informací získáš na stránkách Finclubu http://www.finclub.cz Je dobré přihlásit se jako člen,protože tyto přípravky nejsou nejlevnější a je na ně poskytovaná zajímavá členská sleva.Podotýkám,že nejsem žádný dealer,ale myslím si,že je to lepší,než syntetické prášky.To si musí každý vyzkoušet sám.Tolik moje zkušenost a doporučení.Měj se fajn a přeji Ti hodně dlouhou remisi. ;)
Ked už sme pri chrípke, tak mne sa celkom osvedčilo pravidelné očkovanie proti nej.
Možno je to náhoda, ale jeden rok som očkovaný nebol a ochorel som ako vačšina a krátko na to prišla recidíva,
ktorej výsledok boli skoro ročné problémy.
BTW zdá sa mi, že som niekde čítal, že jedným z možných spúšťačov (alebo faktorov
zodpovedných za vzplanutie) M.Crohna môže byť vírusové ochorenie.

Jano
K50
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod K50 » 08 dub 2002, 21:13

Ahoj,
pri MC je zvyseny prijem vitaminu a mineralu vzehledem k mnohdy velmi ridke a caste stolici velice zadouci. Tou je totiz znacna cast latek velice rychle a nevyuzita vylouci.
Nevim jak zminene komercni produkty, ale v zasade by se mel podporit prijem zeleza, vapniku a to v tzv. terapeutickych davkach, ktere jsou, rekneme tisicinasobne oproti standardne (komercne) podavanym mnozstvim. To znamena, ze napr. pri podavani Fe IV (do zily, ustni formy podavani byvaji vzhledem k povaze nemoci dosti neucine) by se melo vstrebavani podporit vitaminem B12 v davkach kolem cca 1000mcg, pricemz komercni davky v ruznych napr. rozpustnych pripravcich se pohybuji kolem cca 1mcg.
To byl jen nazorny priklad, ze bez HROMADY vitaminu a spol. to proste asi nejde.
Mam take po resekci, a prisel jsem na to, ze hlavnim ucinkem spousty comer.produc. je pouze to, ze lezou do penez.
Zatim.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů