Doktoři v Brně

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kajulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Doktoři v Brně

Příspěvekod Kajulka » 18 lis 2008, 13:38

ahojky,

neví někdo z vás o nějakém dobrém gastroenterologovi z Brna?Chodím k jedné doktorce (jmenovat ji nebudu,abych se třeba někoho nedotkla),které možná neni až tak špatná,ale pokaždé když jdem od ní z ordinace tak jsem na to psychicky dost bídně.
Dám příklad,cítím se dobře,ultrazvuk je taky celkem dobrej,krevní testy taky a ona mi stejně řekne,že se jednou na 100% crohn rozjede.Celkově je taková,že jednou mluví o tom a další kontrolu uplně o něčem jiným.Mám už jedno dítě a v budoucnu bych chtěla další a toho se právě bojím to s ní konzultovat,první těhotenství jsem s ní neřešila,prostě se to stalo,ale vím že od druhýho by mě určitě odrazovala.
Když jsem k ní přišla úplně poprvé a řekla,že bych chtěla v budoucnu děti,tak odpověděla,že to by vůbec nedoporučovala a tím to pro ni haslo.
Prostě bych chtěla doktora který by mě chápal a byl trochu lidštější.Nebo toho chci snad tak moc?
Alča
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Alča » 18 lis 2008, 20:27

Moje odpověď se nebude týkat přímo dotazu na doktory v Brně, jen bych chtěla dopsat taky svoje zkušenosti s doktorama obecně.
Taktéž nechci jmenovat a určitě nechci urážet. Když je nejhůř, sme bezpochyby všichni rádi, že ty doktory máme, že jo:-) Ale s tou lidskou stránkou bohužel bojuju neustále, ať přijdu na kterékoli pracoviště. Ono je to pro ně asi těžký, se do nás vžívat. Jaký to je, když se to rozjede, ležet fakt každej den doma v křečích, ty stresy co doma, co všecko nestihneme ve škole/v práci, co nám utíká pod rukama. Co dělat s těhotenstvím a jak se zachovat v podobných životních rozhodnutích. Pak ta nekonečně dlouhá rekonvalescence po nějakým horším období/dokonce po operaci. Oni to ti doktoři holt viděj jen jednou za čas na té kontrole a nemusej s tím denně žít. Ale dycky mi na to bylo (od nestranných pozorovatelů) řečeno jen tolik, že by se z toho ten doktro musel zbláznit, kdyby měl každýho zkoušet chápat atd atd. A je to asi pravda. A nám nezbyde nic, než si na takovej rozebírací pokec zajít za kámoškou na kafe (která ovšem ale taky Crohna nemá a tak možná nebude úplně 100% chápat:-) ) anebo k psychologovi....
No toť můj názor:-D
Kajulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kajulka » 19 lis 2008, 12:22

tak každej máme jinej názor,mě vadí to,že doktorka řekne při kontrole,že mám zvýšený trombocyty a při další řekne,no vy jste vlastně měla minule zvýšený leukocyty.Tak to asi normální není když to má všechno napsaný v papírech a ještě to poplete a to neni poprvý co řekne jednou to a pak to.
Kajulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kajulka » 20 lis 2008, 12:21

no proto sem založila tohle téma,doufám,že se ozve někdo kdo je spokojenej.A nemyslím,že se přeřekla,na to ji znám dost dobře,ale na tom ted nezáleží.
cicastro
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod cicastro » 20 lis 2008, 13:46

Dnes tomu bude již 28 let.kdy jsem pro střevní potíže musel musel být hospitalizován nejprve na městské a posléze na krajské interně(Brno Bohunice).Nikdo není dokonalý a i mistr tesař se utne.Po komplexním vyšetření mě šéf tehdejší krajské interny sdělil,že mé problémy nejsou od střev,nýbrž rázu psychického.Tak jsem svolil k hospitalizaci na psychiatrické klinice v Brně Bohunicích.No považovali mě tam za hypochondra a jelikož jsem byl dosti komunikativní stal jsem se i učební pomůckou nových psychiatrů z Masarykovy univerzity...
Po šestitýdenní hospitalizaci,kdy jejich léčebné postupy nezabíraly(přešel jsem z lehkého na těžké oddělení)jsem byl propuštěn bez žádných pozitivních výsledků.Zhubl jsem asi 40 kg a má poslední záchrana byla pak již jen operace ve Vojenské nemocnici v Brně,kde mně indikovali spravnou diagnozu a radikálním řešením - resekci
50 cm terminálního ilea problém vyřešili.
Od té doby mám za sebou již další 2 operace(poslední 2003),docházím na pravidelné kontroly k MUDr. Valouškové,která je sice velmi vytížena,ale já jsem s ní spokojený.Dovede spojit empatii s odborností a dlouhodobými zkušenostmi z oblasti GE.
cicastro
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod cicastro » 02 pro 2008, 10:01

No mým prvním lékařem(to byl ten mistr tesař) byl jeho učitel...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů