antibiotika

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
voki
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

antibiotika

Příspěvekod voki » 01 lis 2008, 18:03

máte někdo zkušenosti s antibiotiky? už 6 dní beru antib. na nějaké svinstvo v krku, ale ještě jsem je nestihla dobrat, a znovu se mi všechno vrátilo, a je to ještě horší. myslíte, že se může stát, že kvůli Cronovi nedokáže tělo ty prášky správně vstřebat, takže to jde jednou stranou tam a bez užitku druhou ven? stává se vám to?
cicastro
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod cicastro » 02 lis 2008, 09:16

Pokud nemusím antibiotika tak je neberu!!!! Vždy je možná nějaká jiná alternativa,antibiotika jen skutečně pokud již není jíného řešení.Po antibiotikách nutno vždy použít probiotika na obnovení střevní mikroflory,která se antibiotikama totálně rozhasí.
Bicnellka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bicnellka » 02 lis 2008, 21:02

No, já beru antibiotika už skoro 3 měsíce v kuse... (ne opravdu, jsem se nepřeklepla, opravdu je to tak dlouho...) A ještě asi hodně dlouho brát budu. Doktorka mi je dává na píštěl. Ale teď mi svítá naděje na biologickou léčbu, tak doufám... Ke tvému dotazu, myslím, že záleží na druhu antibiotik. Je pravda, že crohn znesnadňuje vstřebávání ze střeva. Zkus se poradit se svým doktorem.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů