Vojta

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
vojta
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vojta

Příspěvekod vojta » 17 bře 2002, 12:34

Ahoj. Nemáte, prosím, někdo zkušenosti s homeopatií a jejími výsledky při léčbě Crohna? Má doktorka mi teď doporučuje navštívit Dr. Jonáše, který prý připravil nějakou vakcínu na MC. Nedělám si žádný iluze o možnosti vyléčení, ale zlepšení stavu bych uvítal, hlavně léčbu píštělí. Protože tahle léčba prý stojí dost peněz, rád bych znal příp. zkušenosti druhých, abych zbytečně nevyhodil z okna tisíce Kč. Díky za odpovědi
honzik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod honzik » 19 bře 2002, 19:30

Ja teda nevim, je fakt ze zkusit se ma vsechno ale zrovna Jonase bych teda nezkousela ma to vsechno postavene na psychice pripomina to Zednicka v Basnikach nadnesene samozrejme, nemam s tim osobni zkusenost ale muj tata jo a pry je to pekny podvod. Tak si nedelej moc velke iluze. A hlavne nepocitej ze se dostanes primo k Jonasovi, ma tam spoustu lidi na tyhle veci. Ale stejne drzim palce.
Radka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Radka » 17 dub 2002, 13:51

Ahoj Vojto, zkusila jsem léčbu v Jonášově institutu asi před rokem.Mám Crohna 5 let, naštěstí je dlouhodobě v klidu, ale ráda bych byla bez něj. :-) Takže jsem to zkusila. Přímo k Dr. Jonášovi se můžeš dostat, ale má za všechny úkony dvojnásobnou sazbu. Jinak u něj pracovala spousta dalších lékařů. Probíhá to asi tak, že Ti měří aktivitu jednotlivých orgánů z bodů na kůži. Léčba vychází z čínské medicíny, východních filozofií, čaker atd. moc tomu nerozumím. Prvním krokem je očištění organizmu a úprava jídelníčku. Dietolog Ti stanoví potraviny, které smíš a které ne. Je to makrobiotika a něco bylo i v rozporu s doporučením internistů. rok jsem vydržela poctivě, ale žádaný výsledek se nedostavil. Resp. nemoc se nezlepšila ani nezhoršila. Je to dost drahé, ale člověk má zkusit všechno. Třeba Ti to pomůže. Hodně štěstí a zdraví přeje Radka
pekařka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pekařka » 24 dub 2002, 18:21

Ahoj. Nemáte, prosím, někdo zkušenosti s homeopatií a jejími výsledky při léčbě Crohna? Má doktorka mi teď doporučuje navštívit Dr. Jonáše, který prý připravil nějakou vakcínu na MC. Nedělám si žádný iluze o možnosti vyléčení, ale zlepšení stavu bych uvítal, hlavně léčbu píštělí. Protože tahle léčba prý stojí dost peněz, rád bych znal příp. zkušenosti druhých, abych zbytečně nevyhodil z okna tisíce Kč. Díky za odpovědi

Takže, už jsem tady dlouho nebyla, protože cítím, že uc se mě již netýká.Čím to??? Štasně můžu říct, že homeopatií!!!Ano teď to bude asi rok a 3 měsíce, co chodím k paní doktorce Dopitové do Ostravy. Zašla jsem k ní celkem náhodou, protože jsem už byla zoufala a hledala něco jiného než, co mi nabízel můj gastrointerolog, a to jen samé léky a hormony, po kterých jsem byla tlustší v obličeji, nemohla spát,měla deprese, atd. no však to jistě znáte. Zašla jsem k ní docela myslím na poslední chvíli, už rok jsem byla v akutní fázi.Doktorka se začala vyptávat, řešila samozřejmě moji psychiku, nevím jak to pomáhá ostatním,ale já jsem věděla, že tato nemoc, hlavně u mě je spojena s psychikou,tak jsem se se vším svěřila, chodila k ní, mimo jiné jsem samozřejmě dost zaplatila.Měla jsem tenkrát takové problémy, protože ono se to samozřejmě nejdříve zhorší, měla jsem 2měs. nemocenskou,hubla, doktor gastr. mi nadával, vyhrožoval že si hraji se zdravím, já jsem se přesto nedala, hormony přestala brát, i antikoncepci, postupně jsem cítila změny, jak v psychice, tak ina sobě.Vracela jsem se časově zpět do doby před 5lety,kdy se mi tato nemoc objevila. Dnes tam ještě občas zajdu, ještě to není 100procent OK,ale tak na 98 určitě!!Už jsem to zase já, prošla jsem si sice hodně, vrátilo se mi akné,...ale vyplatilo se počkat, dnes neberu žádné hormony, ani Salofalk, prostě nic, už asi 3měsíce. Jsem strašně šťastná a chtěla bych všem doporučit, ikdyby jim nezabralo tohle ať zkoušejí různé způsoby ať si najdou toho správného doktora,který je bude chtít vyléčit. Někdo říká, že homeopatie je vyhazování peněz za to, že něčemu jen věříte, že jde o víru, ale i kdyby to tak bylo, díky za to všechno, i za ty peníze, co jsem do toho vrazila.Mějte se všichni moc krásně a nezoufejte, jde hlavně o pozitivní přístup a o to chtít tu nemoc porazit!!!Ahoj
igor_pouch
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod igor_pouch » 29 kvě 2002, 18:12

Milá Pekařko,
po přečtení tvého příspěvku jsem se opravdu zděsil a ještě teď mi běhá mráz po zádech.
Myslím - co myslím - s určitostí vím, že tvůj gastroenteorolog má pravdu, že si koleduješ o pěkný průser. Ne tím, že vyhledáváš alternativní možnosti boje s Crohnem nebo UC (nepíšeš co vlastně máš), ale hlavně tím, že jsi se úplně vykašlala na klasickou léčbu! Pokud nebereš ani udržovací dávku Salofalku nebo Asacolu nebo něčeho v tom smyslu, relaps tvého onemocnění se jistě dostaví velmi brzy. Oni totiž lékaři nejsou tak úplné piče a věř mi, dobře vědí proč nám předepisují kortikoidy a sulfasalasiny.
Můj bříběh začal podobně jako tvůj. Vysral jsem se na kolitidu a Asacol a asi po roce co jsem to udělal jsem skončil s totální kolektomií (odstranění celého tlustého sřeva). Teď mám dočasný vývod tenkého střeva a chodím jak piča s pytlem u pasu. Zaplaťpámbu, že mě dostal do rukou skvělý chirurg a vytvořil mně pořádný pouch, který mi po odstranění vývodu umožní takž takž normálně fungovat.
Každý jsme strůjcem svého štěstí - doufám, že dostaneš rozum a začneš poslouchat hlavně svého gastroenteorologa. O psychice to jistě je, ale vysrat se na klasickou konzervativní léčbu je čistý nerozum.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů