slinivka

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

slinivka

Příspěvekod crohnacka » 18 bře 2008, 13:58

Je tu někdo, komu se jako vedlejší projev léků nebo crohna objevil zánět slinivky? Mám vysokou hodnotu AMS a světlý průjmy a léky na slinivku zatim nezabraly... Vůbec nevim, co ze svojí diety na crohna mám ještě vyloučit, abych vůbec něco jedla.
Díky za odpo!
cicastro
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod cicastro » 18 bře 2008, 17:16

Člověk by měl mít schopnost vidět, že věci jsou beznadějné, ale i tak být odhodlaný změnit je
Víc,co zkus poznat a změnit sama sebe...
chasi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod chasi » 18 bře 2008, 17:20

Ja budu mit zase kacirskou odpoved - ale co se vyflaknout na vsechny diety a jist to, nac mas chut? :)

Ja vim, ja jsem jinej pripad, ale ja se deset let v jidle neomezuju a porad jsem bez iperace (i kdyz, lekar o ni obcas mluvi)...
crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod crohnacka » 18 bře 2008, 20:19

Člověk by měl mít schopnost vidět, že věci jsou beznadějné, ale i tak být odhodlaný změnit je
Víc,co zkus poznat a změnit sama sebe...

hej,hej,hej - jak tě napadla tahle větička? tuhle Fughumštinu mám už pár let jako svý motto!
A jak souvisí s mojí slinivkou?! Nejspíš si sedim na vedení, ale můžeš být konkrétnější? Díky
cicastro
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod cicastro » 18 bře 2008, 21:08

Aby jsi to neznala,vždyť jsem to okopíroval od tebe.Ty se s tou nemocí přílíš moc identifikuješ,už ten nick"crohnačka".Není na to místo tu to rozepisovat.Přečti si mé příspěvky ohledně nemoci a psychiky.A zamysli se nad nimi.Také mě léčili na "slinivku"... a jinak souhlasím s tou kacířskou odpovědí chasi.
martinique
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod martinique » 20 bře 2008, 09:44

Cau crohnacko, tak se slinivkou jsem si uzila své....byla to pravdepodobne reakce na ty vsechny leky, co mi tehdy nasadili, kdyz se mi rozjel poprve crohn. Uklidnilo se to az kdyz jsem byla tyden na kapackach a nic nejedla, pak uz se to nevratilo. Teda sem tam, kdyz hodne "specham" a mam stres, tak se to ozve a já to beru jako znameni, ze mam zpomalit :) Nevsimla jsem si, ze bych to mela z nejakeho konkretniho jidla. A ani z leku uz to neni, protoze uz rok zadny neberu...Proste clovek se musí snazit udrzovat v permanentním klidu ( a to dá někdy zabrat :D )

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů