Pentasa+Budenofalk

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Haasan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pentasa+Budenofalk

Příspěvekod Haasan » 15 led 2008, 20:26

Vím že už to tady bylo nekolikrát přemíláno ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost protože se mě to netýkalo a teď už tady o tom nikdo nic nepíše když už se mě to týká :oops: ,Tak vás prosím někoho o radu. Dnes jsem byl na kontrole a k Pentáse mi byl dopsan Budenofalk muj stav je asi takoví že mě občas bolí místo kde mam MC,únava,klouby, zachod někdy 3-4 krat deně ale někdy vůbec nejsem asi žádný těžký případ přesto se poslední dva měsíce cítím hůř.Do teď jsem bral jen Pentasu 3000mg deně nějaké céčko a to je vše jo a crohna mam přesně rok.Nevím co mam od toho spojení dvou léků čekat?co ten Budenofalk dělá s organismem?co můžu čekat? mam do toho jít?Říkam doktorovy:píšete mi ten Budenofalk protože to je horší,že?!a on: né píši vám ho aby to bylo lepší :o .Asi ješte fušuje do psychologie :D Tak vám nevím čtu tady názory čím míň léků tím lépe a mě zatím ty léky přibývají,co vy na to?? :(
oliv
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod oliv » 17 led 2008, 10:54

Možná máš i zhoršené laboratorní výsledky, mně taky jednou doktor napsal Budenofalk k Pentase, chvíli jsem ho užívala, po zlepšení laboratoře ho zas vysadil, je to slabší kortikoid, nepamatuji se, že bych měla nějaké vedlejší účinky. Já bych se tomu nebránila.
goatee
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod goatee » 18 led 2008, 17:25

Já už beru Pentasu 2-0-2 a Budenofalk 1-0-1 asi 2 měsíce a nemám s tím taky žádné problémy.
Gary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Gary » 22 led 2008, 20:28

No co vim ja tak budenofalk narozdil od prednisonu pusobi mistne, a nema tolik vedlejsich ucninku, je lip snasenej.... Jinak ti asi moc nepomuzu mam MC od podzimu. Uvodni kortikoidovou lecbu sem mel 60mg prednisonu denne, a pak postupne snizovat.. pak sem bral 15mg denne a dal mi misto toho 6mg budenofalku... Ale je mi furt tak nejak podivne.. to bylo i pred tim.
Neili
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Neili » 23 led 2008, 23:27

Spojeni dvou leku bych se nebala, doktori snad vedi, co delaji... ;-) Ale Budenofalk je kortikoid a ty vseobecne nejsou pro organismus nicim dobrym.Ja osobne jsem ho uzivala spolu se Salofalkem asi rok a behem par mesicu jsem pribrala sest kilo a zacaly mi trochu vice chlupatet ruce.Na druhou stranu jsem se zbavila tech zdravotnich potizi, ktere mi zpusoboval Crohn.Ma to sve pro a proti a na kazdeho to asi pusobi jinak...takze jestlize ti po tom bude lepe, nebranila bych se. ;-)
mekky2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod mekky2 » 26 led 2008, 12:02

ahoj tak už už jsem v tom taky .Nasadily mi 6 druhů léků a je to síla.Po ránu to se mnou docela zamává. Žádný bolesti nějak citelně nejsou ale ty nervy ty se mnou mávají.Už jsem se těšil na léto /grilování ,pivečko/ale nějak mně to přešlo :) .Snad se s tím nějak poperu.Primář co si mně vzal na starost,je údajně v našem kraji kapacita,tak mu plně důvěřuju.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů