Zuby

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Linda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zuby

Příspěvekod Linda » 05 bře 2002, 20:52

Ahoj vsichni,
chtela bych se zeptat, zda nekdo nemate zkusenosti se zanety nervu v zubech a kazy obecne. Co mam Crohna, tak se mi hodne kazi zuby a posledniho pul roku lecime zanety nervu a nemuzeme se nikam dobrat. Bud to hnisa a mam zuby otevreny a nebo jsou zavrene a stejne to boli. A tak to jde porad dokola. Konce nevidet :-((( Takze jsem ted skoncila na I. zubni klinice v Katerinske a tam jsem stravila vesele tri hodiny na kresle a uvidime, jestli to zabere. Gastroenterolog rika, ze to muze byt z toho, ze strevo je porad zanicene a moje CRP se pohybuje od 30 do 50 a tim padem se nemuze zahojit nic poradne. O tom, ze by budesonid zpusoboval nehojeni, nevi. Co si o tom myslite vy?
Linda
Papouš
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Papouš » 07 bře 2002, 22:50

Ahojky Lindo,
teda, takovy trable se zubama ti fakt nezavidim. Ja jsem mela vzdycky zuby uplne zdravi, ale od ty doby, co se peru s UC, tak uz mam jeden kaz a zrovna se chystam k zubari, jestli se neobjevuje nejakej dalsi. Ja vim, ze jeden kaz je legrace, ale objevil se az ted. Mame asi vsichni pekne rozhozenou imunitu, ti z nas, co berou imuranek a podobny lahudky, zvlast. Nemam na odborne vyjadreni, ale rekla bych, ze vsechno, co se v nas deje, s nasim posramocenym zazivanim nejak souvisi ..... a nebo si to jenom namlouvame a proste a jednoduse starnem jako vsichni ostatni. :D
bett
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod bett » 11 bře 2002, 13:03

Ahoj,
problémy se zuby mám taky, i když ne tak často. Tak jednou za rok se mi udělá pod nějakým zubem zánět a než to úplně odezní tak to chvilku trvá. Nevím jestli to má co dělat s crohnem....... Není to zas tak časté, abych to nějak hlouběji řešila. I když je pravda, že loni jsem začala zánětem zubu, pokračovalo to zhoršením crohna, ale zároveň to bylo na jaře, takže kdo ví co nastartovalo co a jestli to mělo nějakou příčinnou souvislost
Pol
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pol » 11 bře 2002, 14:10

Taky se připojuji, nevím jestli cca jedna plomba ročně je moc nebo málo.... ale zoubky bejvaly kdysi o hodně lepší. Za pár let si budu říkat olověná huba hihi.
veronika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod veronika » 22 bře 2002, 14:07

Tak nevim. Ja jsem mela blomb vzdycky "plnou hubu" (Crohna mam od 18), ale podle mych zkusenosti by doktori urcite rekli, ze to uz byla predzvest...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů