Něco z historie vesele i vážně

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cicastro
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Něco z historie vesele i vážně

Příspěvekod cicastro » 09 črc 2007, 09:54

Ahojky crohòáci,víte co se mi na vás libí,že nesete svùj kříž převážně s humorem a tak to má být.Mě to poporve vážně chytlo ve střelci 1980.Vám je dnes hej.Máte internet,senzační webové stránky,koloskopii,enteroklýzu,pentazu aj.Tenkrát mě vzali na internu a po neúspěšném léčení neexistujících problémù se žaludečními vředy a slinivkou poslali na 6 týdnù do PL(blázince).Nejprve na lehké a pak na těžké oddělení.Tam se scházeli sebevrazi,nenapravitelní alkoholici a odpùrci režimu.Pokud někomu připadnu jako blázen i nyní vřele s ním souhlasím.V tomto paralerním vesmíru mùže ve zdraví přežít blázen nabo Švejk.Ten pobyt nikomu nebudu popisovat buï by ho popadl záchvat smíchu nebo těžká deprese..Po propuštění a neúspěšném psychiatrickém léčení jsem začal krutě hudbnout.Tenkrát byla levná voda tak jsem si mohl dovolit ztrávit noci plné ukrutných bolestí v horké koupeli,což jedinné mi pomáhalo.Do mé první operace v červnu 1981 ve VN Brno jsem zhubl 49 kg.Dík vynikajícímu operačnímu týmu jsem se zbavil přičiny 10 cm tenkého střeva ileum,jehož prùchodnost se rovnala husímu brčku.Já bych o těch špitálech mohl napsat knihu ale co.Poslední třetí operace se konala ve FN Bohunice za její vynikající prùběh mockrát děkuji panu doc.Zděnku Kalovi a Dr.Procházkovi.Nyní jsem bez vzestupného tračníku a 1,5m ilea,samozřejmě postrádám i ileocekální ventil.Na gastro chodím dr.Valouškové,moc si ji vážím a za všechno jí patří veliký dík.Jsem na pentaze a zatím bez větších problému.Doktory dělim na dva typy ty co to maj od boha a ty co vyhověli přání svých rodičù.. pokud jste i vy ten druhej typ(v jakémkoliv oboru)MC se nikdy nazbavíte.Tak zatím Pá a přístě vám zase něco napíšu.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů