Odchod Doc. M.Lukáše a jeho personálu s GE centra

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 10 dub 2007, 09:23

Doc. Lukáš bude sídlit na Praze 7-Holešovice, Jankovcova 1569/c, vysoká 20-ti podlažní nová budova na kraji Lebeňského mostu, 1. patro, tel. 605418929. Ta budova má nějaký anglický název - nevím jestli to napíšu dobře Leithaus, je to nějaké klinické centrum ISCERE. - Snad vam to pomuze. Nevyhoda je, ze nema absolutne zadnou zdravotni dokumentaci, tu vsechnu musel nechat v nemocnici na karlaku. Takze pokud si od neho peclive stradate zpravy z poradny, tak sebou :-)
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 10 dub 2007, 13:30

http://www.iscare.cz/ jeste doplneni infa, to by mela byt ta budova kde by mel byt
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 10 dub 2007, 16:56

Wendy, moc děkuji za informaci, hlavně za telefonní číslo, zkusím zavolat a objednat se. Přemýšlím, jestli nemá smysl zavolat ještě na staré telefonní číslo na karlák. Nějak mi hlava nebere, že by tam zústaly zakonzervované všechny materiály o mé léčbě. Je toho tam požehnaně za těch devět let včetně zpráv z obou mých operací a všech kolonoskopií.
Ještě jedna otázečka, jaký je současný stav? Už je na novém pracovišti, nebo ještě je k dosažení na karláku? Někdo se tu zmiňoval o stěhování v květnu, tak jsem trochu zmatená. Každopádně zkusím zavolat a ještě jednou moc díky za info. Ahoj Dana
bajdys
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod bajdys » 14 dub 2007, 08:09

na karlaku je strasny bordel.lukas ma svoji ordinaci v klinickem centru iscare v holesovicich u libenskeho mostu.cislo jeho sekretarky je605418929.ta vas obedna a bud te na ni hodni.

podskubkova
leila
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod leila » 24 dub 2007, 22:52

Vsechny moc zdravim, odpadla jsem pred mesicem nedobrovolne uprostred diskuse, presto jsem zustala vtipne v "epicentru deni". Resp. mam za sebou opravdu uzasnou operaci a vracim se do zivota. Lezela jsem na Karlaku na IV. interne. BTW. musim rict, ze zazitky z napr. Jednotky nutricni podpory, pro me novinka, jsou vyborne, asi poprve jsem si v nemocnici odpocinula a tak trochu prehodnotila svoje pracovni tempo. Pece byla velmi dobra. Ted jednoznacne prechazim za prof. Lukasem, nevahala jsem ani minutu (pozor, zmena titulu mj. prilila oleje do ohne zapsklych predstavenych). Lukas se na me byl podivat, ale nebyla prilezitost se domlouvat na dalsim - hadicky mi znemoznovaly dustojnou konverzaci:-) Vybaveni Iscare by melo byt adekvatni, vse by melo byt ok, hrazene pojistovnou atd. Dokonce jsem pri vizite vznesla dotaz na prednostu Zaka ohledne likvidace Lukasova tymu, neodpovedel mi dosud na dopis....jeho odpoved byla diplomaticka a prazdna jako politicky duel. Uprimne jsem diskusi ani necekala. Myslim, ze dopisy apod. ted uz nemaji cenu, par podpurnych jich na stole maji. Je treba soustredit se na prestup. OHLEDNE DOKUMENTACE: Zajimava otazka, naprosto si nepripoustim, ze by mi nevydali moji dokumentaci, v patek si o ni pujdu pozadat. Domnivam se, ze jde o moje osobni dokumenty, ktere si mohu kdykoliv vzit pri prestupu k jinemu lekari, ne? Co zjistim, dam vedet. Mejte se hezky, potkame se v Iscare, jsem tam na to opravdu zvedava. Proste, kdo chce psa biti, hul si vzdycky najde, uspech se neodpousti a kazdy sklidi co zaseje. HOWK.
Janca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janca » 25 dub 2007, 18:25

Každý pacient, který jde k jinému lékaři, má právo získat svoji dokumentaci nebo alespoň výpis z karty...takže si dojděte na Karlák a trvejte na tom...myslím, že to nebude problém.
chasi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod chasi » 26 dub 2007, 07:34

Ja prof. Lukase videl akorat na prednasce v Praze 28.9., ale moc prijemne na me zapusobil.
Co se tyce te dokumentace, tak bohuzel si myslim (hledat se mi to ted nechce, ale az budu mit vic casu, tak to najdu), ze patri skutecne nemocnici - on vas lecil tehdy doc. Lukas z titulu, ze byl zamestnanec X. interni kliniky. Mate pravo kazdopadne na opis nebo vypis z dokumentace. A jestli se podari prosadit zakon o otm, ze pacos bude moci nahlizet a delat si kopie ze sve zdravotnicke dokumentace, tak mate vyhrano na cele care...
Kazdopadne at se nam vsem ty nase nemoci drzi v normalu, zvlast kdyz je ted tak hezky;)
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 26 dub 2007, 09:23

Ahojky, bohuzel musim rict, ze s tou dokumentaci ma Chasi asi pravdu, ja prechazela ze svitavske nemocnice do Brna a za rok leceni mi dali jeden papir jako vypis z dokumentace, nacez kdyz jsem chtela kopii karty, pac jsem si myslela ze doslo k administrativni chybe tak mi ji neudelali a byli dost neprijemni.A kdyz jsem jela k doktroru Lukasovi na konzultaci, tak ten papir nebyl popsany ani cely. A to se nejedna jen o gastroenterologii, moje gynekolozka mi za 5 let preventivnich prohlidek a mensich problemu neposala ani dva radky jako vypis z dokumentace, takze ja osobne doufam, ze ten zakon schvali, prece jen se jedna o nas a nedokazu pochopit, ze na to nemame pravo.
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 29 dub 2007, 15:16

Ahoj, zdravím všechny. Tak jsem se po několika marných pokusech dovolala na karlák a získala číslo, které už mezitím bylo na těchto stránkách :) nicméně byla to docela zajímavá zkušenost, na múj dotaz na lékař.dokumentaci následovala značně vyhýbavá odpověï, a se nestrachuji, to se zařídí...
Se smíšenými pocity jsem tedy volala do Iscare, kde mě nesmírně potěšil známý hlas pí Vávrové, člověk si už nepřipadal tak beznadějně. Paní Vávrová mi vždy velice ochotně vycházele vstříc, považuji ji za dobrou duši sekretariátu. Abych to zkrátila, jsem objednána na 16.5., tak jsem moc zvědavá. Ohledně mé dokumentace se snad uvidí, co se dá dělat, tak jsem zvědavá dvojnásob. V každém případě jsem moc vděčná tomuto fóru, že jsem neztratila kontakt na člověka, který mi zachránil život a kterému bezvýhradně dúvěřuji. Mějte se krásně a užívejte sluníčka. Ahoj Dana
leila
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod leila » 30 dub 2007, 20:20

to leila: ahojky:-) doufam, alespon to tak z tveho prispevku vyplyva, ze se ti dari B.A.J.E.C.N.E! Prima! At to drzi, co to jde:-) Hele, k tomu dopisu...nebo spise stiznosti, k povolanym rukam. Jen predesilam, ze v zadnem pripade nejsem kverulant a potizista, ale domnivam se, za tady, spise nez o napravu veci jde o princip. Jak je mozne, z v nemocnici, ktera zije z verejneho rozpoctu dochazi k takovym exscesum jako likvidace spickoveho pracoviste, kterezto mimochodem jako jedno z mala nehospodarilo v cervenych cislech?! Ale co povazuju za nejvetsi, ze to tak reknu, pruser..je to, ze zcela prevladly osobni ambice kamaradsoftskych..a nebojim se rici komouskych struktur nad zajmy nemocnych..nad zajmy pacientu..nastesti jeste ne klientu:-) To mi prijde hrozne nefer... A vubec si nemyslim, ze by to takovym lidem melo jen tak prochazet... ufff uplne jsem se rozohnil :-)))
Ahoj Admine, ja s Tebou uplne souhlasim. Take nepisu obden kriticke dopisy, skoro jsem prestala chodit na demonstrace:-)............"kauza Lukas" se me dotkla vice, nez bych cekala. Nechci se opakovat. Kvuli nemu samotnemu i kvuli svym osobnim principum, ze kterych nechci i ve svych letech slevovat:-) Je to osobni, nehmatatelne, plne spiny a dotyka se to nas vsech. Jake to je, kdyz mi nekdo zamerne likviduje karieru a kompromituje me v malem ceskem rybnice? Proto (samozrejme hlavne kvuli odbornym i lidskym kvalitam celeho tymu) se snazim vyjadrit krome dopisu vedeni (takovy placanec do vody) aspon odchodem do Iscare. V patek jsem se vracela z nemocnice opravdu otravena, uvedomila jsem si, jak moc se me to dotyka a irituje. Vsude je citit napnelismus, clovek nevi, s kym tam muze otevrene mluvit, navic je jako pacient na mnoha vecech zavisly.... . Moje dokumentace je nyni na oficialni ceste na polikliniku, tedy zatim nevim, zda mi ji vydaji. Dozvim se to pristi tyden, kdy jdu poprve do Iscare a take pro slozku. Mam se obratit na novou stanicni sestru na GE.

Tedy........pokud bychom se shodli, ze napiseme jeste jednou alespon vyjadreni podpory, ktere podepise vice lidi a vse zasleme nejen Zakovi a K. Lukasovi, ale i rediteli Brizovi a dekanovi LFK, pak bych do toho sla. Byl by to ciste akt solidarity a vyjadreni moralni podpory, ktere maji smysl vzdycky. (Ten muj dopis nakonec nebyl uplne bez odezvy, prinejmensim prednosta uz ho, jak jsem v patek zjistila, opravdu zaregistroval. Ovsem to je asi tak vsechno.).
P.S. A jinak se mam opravdu skvele, krome tehle diskuse jsem ze zivota vyloucila PC, mobil a na cas jsem splynula s prirodou. Doporucuju!
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 02 kvě 2007, 14:46

ahojky, tak segra byla dnes prvni den na nove klinice a nebyla zrovna spokojena, prostredi sice super, cekaci doba taky, az na to ze ji neprijal doc. lukas ikdyz k nemu byla objednana. Tak nevim jak to bude dal a pry tak dnes dopadli vsichni.
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 21 kvě 2007, 19:17

Tak jsem panu profesorovi poslala maila, jestli me tam vezmou. Jsem sice z Brna, ale za dobrym dokotorem jsem ochotna dojizdet, a kdyz ho vsichni tak chvalite...Ne ze by mi bylo v nemocnici v Bohunicich spatne, ale doktorka na me ma jen 10 minut, vubec nic se mnou nediskutuje, neni ochotna se bavit o diete a tak...no tak doufam ze to s panem profesorem bude lepsi :)
Alèa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Alèa » 25 kvě 2007, 20:35

Ahoj lidičky! Tak sem nakonec zvedla telefon a taky zavolala do té Prahy:-) Celkem mě překvapilo ž em objednali u na 6.6. (teda k panu dr. Bortlíkovi ale pana Lukáše osobně neznám takž emi to zatím nijak nevadí) a sem zvědavá. Už přes púl roku nejsu vúbec sledovaná takuvidím co mi řeknou. Pak dám vědět=)
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 25 kvě 2007, 20:59

Ahoj alčo...díky za zprávu, držím palce a to v Praze klapne. Já tam budu volat příští týden, taky dám vědět jak jsem dopadla.
lenina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lenina » 07 čer 2007, 12:46

Ahoj všichni, je mi 20 a mám ulcerózní kolitidu teprve pár měsícú a je to docela peklo se s tim poprat.Já věčný odpúrce lékú a teï nedělám nic jinýho,že se cpu práškama:-)Nejhorší mi přišla doba,než sem se dostala ke konečný diagnóze.Když sem si na netu četla o panu Lukášovi a Bortlíkovi,jak ho všichni chvalí, taky sem se na příští tejden objednala.U vsech dosavadních lekaru sem postrádala osobní přístup.Vetsinu informací sem si zjišovala sama,o vhodný stravě a podobně.Tak sem zvědavá.Všem moc držim palce!Lenka

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 17 hostů