Odchod Doc. M.Lukáše a jeho personálu s GE centra

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
monag
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod monag » 25 úno 2007, 18:55

taky jsem o tom slyšela, prý od dubna, já k němu jdu v začátkem března, tak se ho na to zeptám.....a dám vědět....
evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evelina » 26 úno 2007, 08:17

Ja jsem u nej byla minuly tyden a rikal mi, ze az pujdu v zari na kontrolu, mam si zavolat, jestli tam jeste budou... ale pochopila jsem to tak, ze se maji nekam stehovat...
Rézi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Rézi » 26 úno 2007, 13:17

Tak o tom slyším poprvé, ještě že jsou tyto stránky.
Monag byla by jsi zlatá, kdybys sem pak dala bližší info. Dík
evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evelina » 27 úno 2007, 08:25

Diky moc za info, to jsem nevedela... kazdpadne jemu i MUDr. Bortlikovi vdecim za mnohe a rada bych i v budoucnu zustala v jeho peci...
Z.u.z.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Z.u.z. » 28 úno 2007, 20:44

J jsem se v pondeli objednavala,sestra byla podivne mila..ale objednala me na konec brezna,nic nerikala....
leila
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod leila » 07 bře 2007, 02:00

Byla jsem vcera i dnes u Doc. Lukase. Sla jsem tam s nevolnosti. Pan docent sedí v dost nedustojnem kamrliku, paní Vavrova vcera odešla, definitivne. Nasledne jsem o všem mluvila se sestrou, se kterou jsme si nikdy do oka nepadly (neprijemna az za hrob), nicméně dnes jsem s ní měla poprvé snad pocit jakesi sounalezitosti. Atmosfera dusna, ale mne bylo tak spatne, ze mi to doslo az doma. Myslim, ze duvod odvolani pana docenta není moc hmatatelny. Zavist, podlost, lobbying na vedeni VFN ze strany nekoho, kdo proste uspesnost toho tymu neskousnul. Uprimne s tim mam osobni problem, chodim tam 11 let. Paní Vavrova je clovek, ktereho mam moc rada a dost mi pomohla. Jednanim a slovem. O Lukasovi a treba Bortlikovi ani nemluve. Jsou nejlepsi. Zvazuju dopis rediteli nemocnice, destabilizovali tym, ktery me dlouhodobe poctive leci, destabilizovali moji duveru a jistotu v nemocnici, kterou platim ze sveho pojisteni. Jsem fakt nastvana, jsem na gastru pomalu jako doma. Mozna by stalo za to napsat přinejmensim spolecny dopis rediteli VFN. Co myslite?
Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hanula » 07 bře 2007, 18:23

Ahoj byla jsem u doc.Lukase minuly tyden kdy se mi udelalo u bratranka v Praze zle a sedel v mistonosti c.114 a asi jak mi bylo zle,tak jsem nic nezaznamenala,jsem uplne udivena co tu pisete,ale je pravda,ze mam jit v cervnu k nemu na kontrolu,pze jsem v lednu absolvovala ve VFN operaci a rikal mi ted,jestli mam mobil,abych si pak na objednani zavolala primo jemu,takze na tom asi neco bude a jsem teda taky v soku,je to skvelej doktor a hlavne ma paru o cem to je....
monag
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod monag » 07 bře 2007, 22:37

Klidně Leilo bych napsala ředitele s Tebou, protože souhlasím s každým Tvým slovem. Mě neúspěšně léčili 4 gastroentrologové na rúzné diagnozy a byla jsem moc ráda a jsem velmi vděčná, že mě pan doc.Lukáš přijal, je to opravdu kapacita, jedu k němu v tento pátek a moc mě to mrzí jestli s ním takto někdo z politických nebo jiných dúvodú zametl
leila
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod leila » 07 bře 2007, 23:20

Ahoj, meli bychom predevsim zjistit co nejvice informaci. Uz jsem napsala memu kamaradovi, ktery tam ma dobre kontakty. Tedy, myslim, ze by mohl zjistit, jak to je a zda ma smysl neco udelat. Aspon do toho dopisu rediteli Brizovi bych sla. Vyjadrit podporu. Pockala bych do pristiho tydne na info, jeste jednou navic do nemocnice jdu a pak se domluvime na pripadnem textu.
monag
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod monag » 10 bře 2007, 10:00

ahojky, tak jsem včera byla u doc. Lukáše, sám ještě neví, jak to bude dál. Každopádně jsem pro, abychom ho nějakým zpúsobem u odpovědných orgánú maximálně podpořili a sepsali jsme nějakou petici nebo dopis....jelikož pan docent je kapita, bezvadně se o nás stará a nehledě na to, že si zachovává lidský přístup k pacientúm a vzhledem k jeho postavení, vzdělání a zkušenostem si na nic nehraje. Pro mě je to Búh, potom co jsem vystřídala před ním 4 gastroentrology. Tak kdo z nás to zorganizuje?
Irena29
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Irena29 » 12 bře 2007, 16:58

ahoj Ráda vás podpořím podpisem na dopis či petici
leila
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod leila » 14 bře 2007, 00:59

Mluvila jsem s panem docentem. Uvidi se, jak to bude dal. Kazdopadne netreba mit strach, ze o nas nebude postarano. Idealne, kazdy se spojte s panem docentem a domluvte se s nim. Idealne co nejdrive. Telefonicky, snad budete mit na GE stesti nebo osobne. On Vam vse nejlepe vysvetli.
Co se dopisu tyka. Smysl ma psat predevsim primo rediteli VFN Brizovi a dekanovi LF (bohuzel nevim jmeno). Sama jsem psala Prof. Zakovi (prednosta) a Lukasovi starsimu (primar). Zatim bez odezvy. Nedelam si v odpoved ani iluze. Zitra jdu zase do nemocnice. Mam toho ted nad hlavu. Ale zjistim situaci a kdyz tak bych poslala nejaky nastrel textu. Tedy musim nejdriv zjistit, jak to ulozit na tento web. Mejte se.
Rézi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Rézi » 14 bře 2007, 15:46

Co jsem tak zaslechla, tak prave primar Lukas a doc. Lukas se navzajem nemaji nijak moc v lasce. Jeden zavidi tomu druhemu (hadejte kdo kteremu) a tak asi vznikla tato situace. Ale je to informace "jedna paní povídala" takze asi tak.

Jinak urcite podporuji dopis. At si vedeni uvedomi, že doc. Lukas neni vazeny a uznavany doktor jen mezi svymi (nezavistivymi) kolegy ale hlavne mezi pacienty.
Elizabeth
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Elizabeth » 05 dub 2007, 13:52

Volala jsem sestrě od Dr. Bortlíka, lékaři si momentálně vybírají dovolenou a asi od května budou v Praze 7 v ISCARU (Jankovcova ulice).Budou to mít s Doc. Lukášem soukromě. Petici nemá smysl psát. Lidi se mohou rozhodnout, zda zústanou v péči VFN, nebo odejdou k nim.
danka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod danka » 05 dub 2007, 16:37

Lidičky, zdravím vás všechny. Už dlouho jsem na tomto fóru nebyla a celkem náhodou jsem sem zavítala. Zápasím s crohnem od roku 1998, kdy mě docent Lukáš doslova sebral hrobníkovi z lopaty. Při péči mladoboleslavských lékařú jsem měla opravdu na kahánku. Teï jsem se tu dočetla o odchodu člověka, kterému vděčím za život, a je mi z toho hodně zle. Mám k němu jet na kontrolu v červnu, ale bojím se, že ho už na púvodním pracovišti nezastihnu. Má nemoc je teï v klidu a já jezdím na kontroly pouze jednou za rok, proto mě tato změna tak šokovala. Moc vás prosím, pokud se vám podaří získat kontakt na docenta Lukáše, protože chci zústat v jeho péči, mám k němu bezvýhradnou dúvěru, zveřejněte tento kontakt na těchto stránkách.
Jsem strašně znechucena, jak někdo dokáže zlikvidovat takovéto špičkové pracoviště, kde i přes množství pacientú člověk pořád zústával člověkem hodným zájmu a ne pouhým číslem na sbírání bodú pro pojišovnu, jak se to nezřídka stává.
Všechny zdravím a doufám, že se tu dočtu něco pozitivního.
Ahoj Dana

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 15 hostů