MC a invalidní důchod

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
monag
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

MC a invalidní důchod

Příspěvekod monag » 28 pro 2006, 19:42

ahoj lidičky, žádal někdo z vás o invalidní důchod? Jaký je postup? A jak dlouho vám byl přiznán? Díky moc za info a přeji hezký večer
freddy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod freddy » 28 pro 2006, 22:24

Je to už delší dobu co jsem žádal o invalidní důchod,nevím jestli se nějak za těch pár let postup vyřizování nezměnil. Jestli si to pamatuju dobře tak první jsem to řekl obvodnímu že žádám o plný invalidní důchod,on pošle papíry o tvém zdrav.stavu na OSSZ, potom půjdeš na pozvánku nebo domluvou kdy máš přijít na OSSZ(asi do 3týdnů od obvodního), tam se na tebe podívají a proklepnou tvůj zdravotní stav a potom odešlou papíry na ČSSZ ,tam ti schválí buď ČID nebo PID nebo zamítnou že jsi ještě zdravá(schválení pošlou dopisem od 14dnů do 2měsíců). (Mám už po operaci a mám ,,ho" už 9let). Mi byl přiznán první na rok a potom na dobu neurčitou-kdyby náhodou se ta nemoc vyléčila. Hodně štěstí při vyžizování(opravdu nezaručuju tento postup na 100%). Mějte se všichni :)
Elizabeth
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Elizabeth » 06 led 2007, 20:52

Já mám tu zkušenost, že stačí vydržet na nemocenské 1 rok a pak už ti nemůžou vyplácet nemocenskou, tak si tě zavolaj na OSSZ.Prvně mi schválili PID - na rok, pak jem šla na přezkum a zkrouhli mi to na ČID, ale při tom PID jsem pracovala na část. úvazek - třeba jim to vadilo.Ten ČID mi přiznali na rok a měl být přezkum, ale ten se nějak už 0,5 roku nekoná, tak nevím, co se děje.Já jsem 3 roky po operaci.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů