Konopí

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 05 lis 2006, 10:48

crohni, to musis poradne natahnout a pak to v sobě chvilu držet a jakože to tlačit do hlavy až budeš cela ruda..pak to vyfouknout :) ale možná máš fakt nějakou slabotu... :)
Hulila jsem minulej tejden i s tátou a ani jeden z nás z toho nic neměl:-( Ale je fakt, že jsme oba nekuřáci, takže problém asi bude v tom, že se nám to dál než do krku nedostalo:-) Každopádně jako koření je to moc fajn, hezky to voní a dobře chutná. Akorát mam asi nějaký nekvalitní zboží, takže ty účinky moc nepociťuju... Škoda!
Jinak do vodky nakládáme zázvor a to je taky dobrej všelék! Zkuste, doporučuju.

Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 05 lis 2006, 10:51

HANI: no myslim, že je to něco mezi pytličkem a pytlem...asi 3/4 igelitky :) ale sou to jenom listy...klaždopádně voní hezky..už rozmražuju filátko, tak se těšim jak hrom :) právě sem uvažovala, no co všechno to může bejt dobrý a z toho pitomýho medrolu se mi celkem dosti zhoršila pleť, tak uvažuju,jesi si neuklohnim nejakou masku na ksicht..zitra mám referovat ve škole a nechcu, by je zaujal můj nehezkej ksicht víc než téma :)))) tak zatim papanec, po obědě se zase ozvu :) jak to dopadlo!!!
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 05 lis 2006, 13:10

tak filátko spapaný...ale teda chuťově divný, musela sem to trochu přerazit biokečupem.. :) a smrdělo to trošku jak kravín..asi blbá kombinace s tou rybou. maminka vylizovala zapíkací misku se slovy, že je to výtečné a když si řekne, že je to zdravé má pocit, že je to ještě leoší..no pěkně se vybarvila :) jinak nějaký vedlejší účinky to na mě nemá, takže pohodka...možná se budu i líp soustředit na učení, což by mi dodlo...přemáhám se k tomu už od 10 ráno, teď je jedna a já přečetla 1 stránku...blbá statistika... tak přeju zelenou neděli a ještě zelenější další týden checht :)
Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hanula » 12 lis 2006, 22:26

Ahojda,mela jsem ted nejakou praci a vubec jsem nestihala odepisovat,takze to dnes vynahradim a doufam,ze se nezlobis a mrknes sem brzy....tak takovy pytlik bych si taky prala,ja dostavam fakt pytlicky a nejak rychle to dochazi....jo k ty pleti,ted jsem prave bylo mimo domov a nasla jsem i kosmetiku z konopi,celkem me to zaujalo vis?Mozna by nebylo spatny to vyzkouset,cim dal vic lidi mluvi o konopi a lecivych ucincich....pockej jdu mrknout na tu kosmetiku zda tam je nejaky odkaz...super,je to tady,takze stranka je http://www.cannaderm.cz,tak zkus na to mrknout,pa
HANI: no myslim, že je to něco mezi pytličkem a pytlem...asi 3/4 igelitky :) ale sou to jenom listy...klaždopádně voní hezky..už rozmražuju filátko, tak se těšim jak hrom :) právě sem uvažovala, no co všechno to může bejt dobrý a z toho pitomýho medrolu se mi celkem dosti zhoršila pleť, tak uvažuju,jesi si neuklohnim nejakou masku na ksicht..zitra mám referovat ve škole a nechcu, by je zaujal můj nehezkej ksicht víc než téma :)))) tak zatim papanec, po obědě se zase ozvu :) jak to dopadlo!!!

Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hanula » 12 lis 2006, 22:29

takze ti to na rybe nechutnalo?Hmmm divny,ja to fakt davam vsude a zatim mi to chutove vse chutna,ale nejlepsi jidlo s travou jsem udelala testoviny s tunakem,to bylo vynikajici,tak nevim,mozna si to nejak spatne namichala,ci tam dala moc brzo,no ale kazdopadne mamince to chutnalo,tak to snad zase tak hrozny nebylo ne?Ja ted teda moc zelenyho tydne nemela,ale vse ted dozenu:-)))) takze zkousej zkousej a zase napis nejaky novy ucinky.....jinak vychechtly z toho asi nebudeme:-((( myslim ze tou konzumaci to zabira prave jen v tom tele a na vychechtani to musis dostat do mozkovych bunek,tak nevim nevim...pa
tak filátko spapaný...ale teda chuťově divný, musela sem to trochu přerazit biokečupem.. :) a smrdělo to trošku jak kravín..asi blbá kombinace s tou rybou. maminka vylizovala zapíkací misku se slovy, že je to výtečné a když si řekne, že je to zdravé má pocit, že je to ještě leoší..no pěkně se vybarvila :) jinak nějaký vedlejší účinky to na mě nemá, takže pohodka...možná se budu i líp soustředit na učení, což by mi dodlo...přemáhám se k tomu už od 10 ráno, teď je jedna a já přečetla 1 stránku...blbá statistika... tak přeju zelenou neděli a ještě zelenější další týden checht :)

Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hanula » 12 lis 2006, 22:38

Barun nemas ICQ?
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 13 lis 2006, 07:06

HANI, ICQ nemám, ale asi si to stáhnu, protože si připadám v dnešní době zaostale...no a jinak k travce..objevily sme s mamkou super snídani a svačinku atd. prostě rohlik s máslem posypanej trávou - to je luxus, toho bych se užrala!!!! jinak k tomu fileti, asi sem to tam fakt dala moc brzo, protože teď to dávám všude a už nemám problém..a k té vychechtlosti...myslim, že i z vařené travky něco je, ale asi musíš mít ty palice a hlavně toho dát hafo!!! protože vim, že kamoši si kdysi dělali palačinky, polívku, kakao, bramboráky...dali tam toho kvantum a byli "zhulení".ale zase je fakt, že mě o tenhle efekt ani nejde, chcu, by mi to pomohlo na střevo!!!! o kosmetice vim, ale sem dosti natur člověk - moc toho na ksicht nepoužívám, protože mě to nebaví :) jakože max řasenku a krémy žádný...vadí mi, že se po nich lesknu jak prasátko :) chrocht :) no ale už dřív, sem měla pivo s konopím - to byla mňamka asi za 50 kč :) a pak se vyrábí ještě konopná tyčinka, ta je maximální, tu bych jedla denně, leč teď už nemůžu, páčto je hodně semínková a to nesmim ale dala bych si :( zatim papanec
Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hanula » 19 lis 2006, 18:42

Ahoj Barun,teda s tim rohlikem si me dostala,takze to stopro musim vyzkouset,zrejme si to zacnu delati i jako svacinu do race,jelikoz hodne cestuju autem,takze rohlik se da celkem dobre v aute jist.To je super,ze jsme tohle tema rozjely.JO k tomu ICQ,je pravda,ze v dnesni dobe to ma asi kazdy,je to dost moderni,ale zere to hafo casu,kort kdyz potrebujes neco delat na pc a pak ti zacne psat hafo lidi,ale aspon nekdy se da pokecat hned a nemusis cekat delsi dobu,tak si to zkus stahnout a pak mi dej vedet jaky mas cislo.To pivo jsem teda jeste nevidela ale rada bych to ochutnala.Ja se teda taky moc kosmetikou nepatlam,jen trochu pudru a namaluju oci a jdu,ale je pravda,ze kazdy vecer si cistim ksichtik a namazu nejakym kremem,ktery do rana vyprcha,takze ja do toho asi pujdu,az budu mit cas si to poradne prostudovat.Tak zatim pacek
Berus
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Berus » 04 lis 2009, 10:26

Dobry den,
dlouho se tady nic nepsalo, tak bych rad vedel jak dopadli zkusenosti s konopim a chronem. Moje pritelkyne ho ma taky a ja uz vypestoval nejake ty bylinky a ted nevim co stim delat dale. Diky za info
ilat
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod ilat » 26 lis 2009, 14:35

Taky by mě zajímaly další zkušenosti s trávou. Mám ji nasušenou, ale ještě nemám odvahu. Aj kořen a nať, ale podle vzhledu mám jen samičí ( nebo samčí) - prostě ty s téměř nulovým obsahem, květenství, ne palice. Ale musí to mít něco do sebe, protože když nám auto srazilo psa a byl celý pomlácený a bolavý, při první vycházce na dvorek vyhrabal z hromady stvol trávy a žužlal ji celý týden. Když jsem ho viděla, jak se dává do kupy, zalitovala jsem, že jsem to vyhodila.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů