Konopí

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Konopí

Příspěvekod Hanula » 25 říj 2006, 20:43

Ahojte vsichni,zase zdravím apřidávám jedno nové téma,které by se mohlo hodit.Začala jsem se trochu zajímat o spíše přírodní věci,který by mi mohly pomoci a jelikož se čím dál víc říká,že i konopí má léčivé účinky,tak můžu říct,že jsem to vyzkoušela a vřele doporučuji.Dříve jsem to jen kouřila,ale to se nedostane přesně na to místo,které mi potřebujeme,takže jsem si ho začala drobit jako koření do jídla,nejen,že je to velmi chutné,ale aspoň mě to pomáhá.Také jsem přišla na to,že se vyrábí už i čajík,který konopí v určitém množství obsahuje a je velmi dobrý.Zatím jsem na něj narazila velmi málo,ale napíšu adresu,kdybyste se chtěl někdo na to mrknout http://www.c-ice.cz.Další dobrou věc,kterou jsem si pořídila je propolis,který nakládám ve vodce a doufám,že mi to pomůže,o tom zatím nic víc napsat nemůžu,teprve to louhuji,ale dost jsem o tom četla a dokonce i můj doktor mi to doporučil.Další co by Vás mohlo zajímat je kefírová houba,kterou piju každé ráno na lačno a výsledky jsou také dobré,nenadýmám se tolik a lépe trávím.No a samozřejme léky s aloe,to určitě už všichni víte,je tady na těch stránkách o tom dost....tak snad jsem aspoň někoho zase potěšila,zkusit se má přece všechno ne? TAk se mějte všichni moc krásně a zdravě papa

Holubčáková
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 26 říj 2006, 11:31

supééér....to konopí se mi zamlouvá :) jakože jsem o něm také hodně četla a slyšela a sestra mi kdysi řikala, že když se zahulim, přejde mě každej průjem..jenže sem se docela bála, protože vim, že když se kouří nějakej zmetek, tak to člověka právě docela popožene na záchod, takže od doby co mám UC, sem to nezkoušela, leč to koření se mi zamlouvá...asi si na jaře vysadím kytičky :)) kefírovou houbu piju jednou za čas vždy jako tu 14-ti denní kúru, te´d mám zrovna kefírové chrchlíky v mražáku, kde odpočívají, až se mi zase bude chtít udělat něco pro zdraví a to, že se po tom kefíru člověk míň nadýmá, je svatá pravda..leč já mám alergii na laktózu a vetší množství laktózi je u mě relaps jak hrom, takže si musim dávat pozor.ono se řiká, že tenhle kefír prý laktózu neobsahuje, protože ti kefíráci se jí živí a tak ju všechnu sní, ale já nevim, když to piju dlouho, mám trochu problémy, což je škoda, protože je to znamenitá záležitost i po chuťové stránce...tak díky za radu ohledně konopí, jdu otrhat kamarádům jejich úrodu :)
Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hanula » 29 říj 2006, 20:41

Ahoj Barun,tak co otrhala jsi urodu kamaradum?Me vcera jeden prijel a privezl dalsi pytlicek,ale je pravda,ze si asi budu muset neco zasadit a mit svoje,pze to pekne rychle mizi.Ale za to mi to fakt pomaha,takze setrit na tom nebudu:-))))) jo ten kefirek je hodne dobra vec,ja mam nejakou jinou kefirovku,muzu ji pit kazdy den,zadna 14-ti denní kura,piju ji kdyz chci,nekdy muzu vysadit,ale vetsinou to nedelam,zatim mi pripada,ze mi to dela dobre,tak uvidime co dal.Ja toho ted zkousim vic.Mrkla si taky na ty stranky o tom cajiku?Moc hezky udelany,tak se mrkni.Zatim ahoj a zdravim...
anthony.rex
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod anthony.rex » 31 říj 2006, 09:59

Taky bych si tu travku dal, když pomůže, ale vždy před kontrolou chodím na krev tak nevím jestli by to z toho doktor nepoznal.
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 31 říj 2006, 13:52

z běžnýho odběru se to nepozná!!!!! :D to se musí dělat nějakej speciální, jakože "hloubkovější" nebo jak to nazvat! já už sem rozhodila sítě a kámoš mi slíbil něco málo z jeho "venkovky", což je prej echt kvalita v porovnání s podlampovkou..tak sem celá natěšená. možná zainvestuju aji do nějaká kuchařky :) úplně mě to nadchlo! snad mi to pomůže a neublíží, ale je to bylinky a vlastně i léčivka, tak by to snad nemělo udělat nic špatnýho...
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 01 lis 2006, 08:01

ty, hani, ještě taková technická..co z té rostliny vlastně používáš jako to koření? jen listy nebo i palice? protože v palicích je THC tak já jenom abych pak nebyla permanentně KO :)))) v těch listech prý není nic, ale zase mě napadá, aby to teda účinkovvalo že...
Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hanula » 01 lis 2006, 21:50

Ja si taky myslim,ze se to neda z krve poznat,ja jsem to vlastne ani neresila,zkratka kdyby se me ptal,tak mu to klidne reknu,vzdyt co,vsude se o tom pise,ze to zkratka lecive ucinky ma a treba kdyz je mi zle a nemuzu spat,tak tohle je neco co mi fakt pomaha a to si teda zakourim treba tri prdiky a jsem v pohode a spim celou noc a nekroutim se.....
Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hanula » 01 lis 2006, 21:51

Barun rozhodne cely,jak listy tak palicky,zkratka jak mi to daji tak to rozdrtim a pouzivam,zase to nesmis prehanet,abys fakt nebyla uplne az moc moc v pohode,i kdyz co jen by ses smala na svet kazdy den :D vyzkousej si to a uvidis.....zatim pa
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 02 lis 2006, 07:26

hani ty seš expertka...tak já to teda zkusim,ale teda docela se bojim, že mě to "vyhulí" až moc :) no a navíc já osobně mám s hulením travky nic moc zkušenosti - párkrát sem po tom děla solidní depku...buď to byl nějakej shit a nebo sem divná já..uvidíme uvidíme, každopádjně sranda to bude určitě :)
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 02 lis 2006, 12:15

Radąi to moc nepřeháněj,myslím si,ľe je lepąí to naloľit do líhu!
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 04 lis 2006, 20:55

HANI: tak mi dneska kamoš donesl pytel sušené travky. už se nemůžu dočkat, až si zítra uvařim rybičku a vydatně si ji okořením...třeba se mi potom buide aspoň líp učit checht :) dám vědět jak to dopadlo, jo jinak, maminka už se ptala, jestli si to může občas pučit, že věří tomu, že je to zdravé a zajímalo by jí, jak to chutná...no malej mazec...
Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hanula » 04 lis 2006, 21:00

Barun urcite mi dej hned vedet jak to dopadlo,s tou mamcou je to husty,ale zrovna jsem se vratila z navstevy a muzu Ti rict,ze jsme o tom dost debatili a vazne je to cim dal vic rozsirene s tema lecivyma ucinkama,takze se toho neboj,myslim,ze ani po prvnim to nepoznas,asi az to budes pouzivat dele.Kazdopadne uplne mimo z toho nebudes,nikdy nejsem,no uvidis,tesim se na dalsi info....papa
Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hanula » 04 lis 2006, 21:01

Barun a prinesl Ti pytel ci pytlik :-)))) ja dostavam zatim pytlicek tak jen jestli mam zavidet:-D
Hanula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Hanula » 04 lis 2006, 21:03

Nazdarek King 11 zda mas zkusenosti s nalozenim do lihu,tak o tom napis vic,myslim,ze si to radi precteme....ja si nakladam zatim jen propolis.....
crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod crohnacka » 05 lis 2006, 10:19

Hulila jsem minulej tejden i s tátou a ani jeden z nás z toho nic neměl:-( Ale je fakt, že jsme oba nekuřáci, takže problém asi bude v tom, že se nám to dál než do krku nedostalo:-) Každopádně jako koření je to moc fajn, hezky to voní a dobře chutná. Akorát mam asi nějaký nekvalitní zboží, takže ty účinky moc nepociťuju... Škoda!
Jinak do vodky nakládáme zázvor a to je taky dobrej všelék! Zkuste, doporučuju.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů