gastroentorologická ambulance Brno- Bohunice

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

gastroentorologická ambulance Brno- Bohunice

Příspěvekod wendy » 23 říj 2006, 18:36

ahojky, prosím vás máte nekdo zkusenosti s gastrem v brne v bohunicich, ve svitavych uz nevi co se mnou a chteji mi to domluvit tam, tak jen abych tak aspon vedela do ceho jdu, dukuji za odpovedi
andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 24 říj 2006, 07:00

Já mám s gastrem v Bohunicích jen samé dobré zkušenosti. Zachránili mi tam život, pomohli mi při mých šílených problémech v těhotenství donosit zdravou holčičku, 3x jsem tam byla na operaci. Chodím tam od roku 1999 a jsem velice spokojená, a to si myslím, že jsem si tam užila dost a znám snad všechny lékaře z Interny, gastra a chirurgie a na nikoho nemůžu říct nic špatného. Takže pokud máš možnost se dostat na toto pracoviště, tak si myslím, že je to taková malá výhra ve všech tech našich problémech
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 24 říj 2006, 16:01

Tak to je bajecne, dekuji za uklidneni. Ja sice jezdim do prahy na konzultace za panem doktorem Lukasem,ale porad to jsou jen konzultace, tak je to o necem jinem. Diky moc fakt jsi me uklidnila :-)
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 20 lis 2006, 08:29

Ja se lecim v Bohunicich, ze vsech nemocninc kterymi jsem prosla je to rozhodne to nejlepsi. Jinak jsem taky od Svitav, a muzu rict ze dojizdeni do Brna za to rozhodne stoji.

Hodne taky zalezi k jakymu doktorovi se dostanes, nekdo je pratelsky, jiny min, ale vsichni jsou odbornici a ta klinika je dobra. Maji spoustu zkusenosti s Crohnem, coz se o okresnich spitalech rict neda.

doufam ze ti taky pomuzou. Dej nam vedet ke komu ses dostala a jak to slo.

opatruj se

Klara
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 20 lis 2006, 17:12

Ahojky, tak to je docela prijemne slyset. Me nevadi poloha v Brne, pac uz jsem zde byla 4 roky na stredni a ted jsem zde na vysoke, takze pro me to takovy problem neni.Spise naopak, dojizdet do Svitav me otravovalo vice.Zvlaste kdyz jsem tam jeden cas musela 2x tydne. Dostala jsem s k Doc. Zbořilovi a musim rict že na prvni dojem je perfektni, opravdu si ke me sedl a vsechno mi vysvetlil od zacatku tak jak to ve svitavach neudelali, vysvetlil mi celou podstatu leku doporucil vitamini,byla jsem u nej v ordinaci bez mala 2 hodiny,ale stalo to za to. Pusobil na mne dobre, po druhe k nemu jdu az v lednu. Ale dostala jsem se k nemu vice mene po zavolani lekaru ze Svitav, takze ne nahoda.Ke komu chodis ty smim-li se zeptat.
andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 21 lis 2006, 13:58

Myslím, že do lepších rukou jsi se v Bohunicích dostat nemohla. Doc. Zbořil je na ty naše problémy prostě jednička. Jediný problém u něj je ten, že má moc pacientů a plno jiných věcí tak bývá špatně dosažitelný. Já chodím k Dr. Kunovské, ale u Zbořila jsem taky často byla a hodně řešil moje kritické stavy (když jsem ležela v nemocnici) a taky on byl jeden z těch díky kterému jsem donosila naší lucku.
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 21 lis 2006, 21:41

teda tak to je krasny, to gratuluju, to je v tech problemech docela zazrak, ja teda osobne jeste chvilinku deti nechci, ale jednou je urcite chtit budu. :-) tak at ti prinasi jen radosti :-) Me ted zacinaji zapocty a uz i nektere zkousky a je mi dost bidne, tak vaham zda doc Zborilovi napsat nebo zavolat.
andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 22 lis 2006, 12:37

Radši volej, na napsání nemáš nikdy jistotu, že bude včas reagovat. Na psané věci se snadno zapomíná. To znám z vlastní zkušenosti.
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 22 lis 2006, 21:17

opravdu na emaily nereaguje?
andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 23 lis 2006, 08:48

Ne že by nereagoval vůbec to ne, někdy zareaguje ihned, ale někdy si to přečte pak mu do toho něco vleze a zapomene odepsat. a ty pak čekáš a je ti blbý znova psát, nebo volat, aby neměl pocit, že ho uháníš. Tak si myslím že telefon je jistější. Ale zas na druhou stranu ne vždy se ho podaří k tomu telefonu dostat.
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 23 lis 2006, 15:48

no my si rikali, ze se ozveme po vikendu,ale ja se tam vzdycky bojim jit, pac mam strach co na me zase vymysli, viz, prednizon, spital atd..
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 28 lis 2006, 20:03

ahojky,prosim te, jak to tam teda chodi kdyz je to akutni pripad, to se nedostanes k lekari ktery te normalne leci?
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 03 pro 2006, 09:42

No tak Vam musim napsat zazitek z nemocnic z Bohunic. Pan doc, Zboril mi pri sve navsteve rekl, ze pokud se stav zhorsi tak mu mam napsat nebo kdykoliv do patecni poradny. Tak tady jsem psala, odpoved dosla takrka okamzite, ze on me sam objednavat nebuze, ze to neni technicky mozne at si zavolam,ale ze je nutno pocitat s objednavacim casem. Tak jsem tedy volala do gastroambulance, kdy se muzu zastavit kdyz je to akutni, bylo mi sdeleno ze kdykoliv, ze na pohotovosti je vzdy nekdo z gastra,a ze na normalnim gastru je pani doktorka od 8
tudis jsem se tam v patek na 8 vydala. Dosla jsem na gastro ambulanci do -1, tam me nadali, ze sebou nemam papir od zborila, (ja blahova si myslela, ze pro ne neni problem si pustit pocitat a precist si to tam) tak mi tam papir znovu vytiskli a poslali me na centralni prijem pohotovosti. Cekala jsem tam 4,5 hodiny podotykam ze v cekarne neni ani takova ta butela na normalni vodu, takze hladova, zizniva v krecich jsem tam cekala jak debil. Pak si me teda konecne vzali do ordinace a tam jsem byla teda Pres pul hodiny,ale stejne mi nepomohli
andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 04 pro 2006, 10:43

Tak to je síla. To se mi za těch 10 let ještě nestalo, vždycky když mi bylo zcela tak jsem vyhledala svou doktorku (ať byla kdekoliv) a když to náhodou nešlo tak jsem šla taky na centrální příjem, ale tam mě dr. Ševčíková většinou brala hned (když mě vyděla že je mi blbě) nebo mezi prvníma
To je přesně to proč jsem nechtěla jít přímo ke Zbořilovi, je sice asi jeden z největších odborníků na Crona a UC, ale věčně nemá čas. Dr. Kunovská je lépe zastižitelná, a když neví co a jak tak si Zbořila sama najde a poradí se.
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 04 pro 2006, 20:42

No sestreicky z pohotovosti se mi snazili sehnat primo Zborila,ale byl u nejake operace, tak se mne pak ujala tusim MUDr. Pribramska s ta me teda zajistila okamzity ultrazvuk odbery a vytery.Jako az se dostanes na radu, tak myslim, ze nic nezadbaji,ale pul dne cekat v cekarne bez piti je otresne!!!! No pro priste (na zitrek) uz jsem poucena a beru si vlastni vodu uz sebou :-) a svacu pod pazu :-)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů