wildness

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
wildness
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

wildness

Příspěvekod wildness » 05 říj 2006, 17:37

Ahoj Lidi,
Chtěla jsem se jen zeptat zda máte někdo zkušenosti s Muatflorem, případně jaké. Jám mám UC tři roky a momentálně jsem na tom dost blbě (40 mg predison, 3x3 pentasa). Mutaflor mi už několikrát pomohl zažehnat mírné vzplanutí, ale na tohle bohužel zdaleka nestačí.
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 06 říj 2006, 07:42

ahoj,ahoj...já mutaflor beru vzdycky tak půl roku v kuse po dvou tabletách denně..sám primář mi říkal, že je to výtečná věc brát to nárazově ve větších dávkách a je fakt,že mi z toho největšího hnoje vždycky pomůže.je to klasickej laktobacilus takže to v žádném případě nemůže škodit. v zahraničí se používá běžně a sehnat ho tam neni problém, zatímco tady o něm ví málo lidí a v lékárně ti to musí objednat - aspoń já na to teda čekám tak dva dny...jinak jak píšeš, tak pokud máš mega problém, tak to se obávám, že to ti mutaflor nepomůže..jakože možná prevence jo, ale nevyléčí tě, na to je bohužel potřeba chemie - to už sem zjistila :( ale jinak mi dycky aspoň malinko pomohl od těch nejhorších stavů k těm hrozným...pak mi ho doktor nahradil hylakem, že je to něco podobnýho a hlavně abych ten mutaflor nebrala pořád a hylak mi taky docela pomohl. dokonce sem chvilku brala i codein. teď sem na pentase 2x2 a medrolu 16mg a ťukám kde jen se dá, ale sem OK už asi 14 dní..snad se to nezhorší. za týden jdu na kontrolu a když to bude takhle dobrý, dostanu na testování nějaký nový vyvýjející se léky..strašně se těšim, tak držte palce, a´t sem pořád tak v pohodě jako teď :)
Ahoj Lidi,
Chtěla jsem se jen zeptat zda máte někdo zkušenosti s Muatflorem, případně jaké. Jám mám UC tři roky a momentálně jsem na tom dost blbě (40 mg predison, 3x3 pentasa). Mutaflor mi už několikrát pomohl zažehnat mírné vzplanutí, ale na tohle bohužel zdaleka nestačí.

crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod crohnacka » 06 říj 2006, 15:06

Ahoj, já beru Mutaflor (ten slabší) 3x1 už asi 3 roky. Řekla bych, že nepomůže - neublíží. Prostě nevim, jak bych na tom byla, kdybych ho nebrala, ale na druhou stranu poslední rok je mi (bylo :D ) i docela blbě...
Tady (v Plzni) neni v lékárně problém, ale vim, že právě na ten silnější se dost brutálně doplácí (tendle je zadara).
Taky jsem si všimla, že moc lidí ho nebere, nevim proč?
Baru - jojo, ať žije chemie;-)
Se mějte, zdvaví vás (mílovými kroky k remisi se blížící) crohnacka

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů