léky

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
dodo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod dodo » 14 črc 2006, 18:23

Zdravím všechny,momentálně z nemocničního lůžka,kam mě vyslala ošetřující MUDr z gastra a děkuji Crohňačce za info.Ano,trpělivost je asi důležitá,ale myslel jsem že to fakt zabere dřív,no naštěstí se ještš ani nedostavíly vedlejšáky,tak uvidíme co to udělá.Musim říct že na Asacolu a Entocortu to byla vážně paráda,bez vedlejšáků a fungovalo to skoro pět let.Ale jak už jsem psal,pak se kámoš Crohn asi naštval a chce mi ukázat kdo je tady pánem.Jinak ve špitále akorát klid a přísná dieta,takže asi o ničem,kde jsou ty zlatý časy,když jsem si s touto diagnózou dovolil téměř vše
:-( Tak se všichni držte a pište Dodo
Deni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Deni » 16 črc 2006, 08:54

Ahojki :) chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s Budenofalkem. Mám fakt hrůzu z toho, co ty hnusný léky dokážou s člověkem udělat.
evina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evina » 20 črc 2006, 17:45

Ahojki :) chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s Budenofalkem. Mám fakt hrůzu z toho, co ty hnusný léky dokážou s člověkem udělat.


Ahoj Deni, Budenofalk jsem brala téměř 4 roky a neměla jsem s ním žádné větší problémy. Trochu intenzivnější ochlupení, váha se mi docela držela stejně. Teď beru Medrol a jsem z něj zoufalá. Brala bych ten Budenofalk okamžitě zpátky! Hodně štěstí!

Evina
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pavlína » 20 črc 2006, 20:39

Ahoj Deni,pokud mohu přidala bych svou zkušenost s Budenofalkem.Brala jsem jej asi rok a přesně jak píše Evina,jediný nežádoucí účinek byl nadměrné ochlupení.Ale pokud Ti mohu poradit,na stejné bázy je Entocort,který neměl žádné nežádoucí účinky,ale nemají ho všude.Nejprve jsem užívala Entocort,ale stále nebyl k sehnání,tak mi místo něj dávali Budenofalk,ale doktorka říkala,že je to úplně to samé,jen bude asi rozdíl v ceně.Jestli můžeš optej se na to svého lékaře,ať Ti k tomu řekne svůj názor.
Zdravím a přeji mnoho sil.
dodo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod dodo » 21 črc 2006, 19:51

Ahoj Deni,pokud mohu přidala bych svou zkušenost s Budenofalkem.Brala jsem jej asi rok a přesně jak píše Evina,jediný nežádoucí účinek byl nadměrné ochlupení.Ale pokud Ti mohu poradit,na stejné bázy je Entocort,který neměl žádné nežádoucí účinky,ale nemají ho všude.Nejprve jsem užívala Entocort,ale stále nebyl k sehnání,tak mi místo něj dávali Budenofalk,ale doktorka říkala,že je to úplně to samé,jen bude asi rozdíl v ceně.Jestli můžeš optej se na to svého lékaře,ať Ti k tomu řekne svůj názor.
Zdravím a přeji mnoho sil.
Ahoj všem,moje zkušenost ať už z Budenofalkem,nebo Entocortem je podobná,bral jsem to téměř pět let a snášel naprosto v pohodě.Myslím že je spoustu horších "sajrajtů".
Vláďa
martinique
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod martinique » 27 črc 2006, 14:10

ahoj vsichni, jeste mi presne nediagnostikovali crohna, ale mam nakou z tech nespecifickych strevnich nemocí, pry pravdepodobne crohna.....doktor mi hnedka predepsal naky asacol, nevite, co to je zac? dik moc Marťa
Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pavlína » 28 črc 2006, 06:55

Zdravím Martinigue,neboj Asacolu se vůbec nemusíš bát,byl to můj první lék,který mi tenkrát podali a moc se mi po něm ulevilo,ale bohužel on sám nestačil.Vůbec žádné nežádoucí účinky jsem po něm nepociťovala,takže nemusíš mít strach.Přeji mnoho fyzických i duševních sil.
Katka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Katka » 08 srp 2006, 20:09

Děcka,
můj dr. mi říkal, že po dle nového ceníku by se mělo na Salofalk doplácet 350 Kč. Tak to je síla. Prý mám ještě počkat, dodavatel prý vyjednává s nemocnicí, že přímo u nich by byl doplatek jen 50 korun. To jsou teda radosti, co? Jak jste na tom vy s doplatkama po novém?
kosch
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kosch » 08 srp 2006, 21:02

za Pentasu zhruba 2x tolik, cca 215 Kč (v lékárně FNKV), při spotřebě 6ti denně nic moc, ale co se dá dělat...
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 10 srp 2006, 15:49

Děcka,
můj dr. mi říkal, že po dle nového ceníku by se mělo na Salofalk doplácet 350 Kč. Tak to je síla. Prý mám ještě počkat, dodavatel prý vyjednává s nemocnicí, že přímo u nich by byl doplatek jen 50 korun. To jsou teda radosti, co? Jak jste na tom vy s doplatkama po novém?

Kači, to nemůže bejt možný..neděs mě!!! ale sem taky na salofalku a brala sem ho už po těch změnách 1.8. a neplatila sem NIC. pravda, za entrocort sem paltila místo 15 kč 147...ale salofalk je díkybohu eště bez doplatku. jesi budu doplácet takový prachy i na to, tak to si to du rovonou hodit, už tak naše stojim nemalý peníze...já toho ratha zasr****o nenávidim!!!!normálně na něj spáchám atentát, co si blbeček jeden vůbec myslí ??!!!
Janka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janka » 11 srp 2006, 09:46

Holky, dnes si jdu pro léky taky, tak jsem zvědavá. Ale je důležité si opravdu udělat procházku po městě. U nás je to tak, že v jedné lékarně bych doplácela 250, dál 150,-- ale našla jsem si lékárnu Slunce (dobrý název, co?) a tam jsem doplácela 30,--. Tak uvidím, kolik zdražili a ozvu se...
Hlavně v klidu a ty řeči o "házení" si nech od cesty...vaši by pak měli ještě větší starosti...
tak namazat pod kolenama a vyrazit na obhlídku tamních lékáren...pochodu zdar :clown:
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 16 srp 2006, 08:00

děťata, chtěla sem se zaptat, jestli nemáte někdo zkušenost s entrocort klyzma...jadnek bych se chtěla zeptat, jak dlouho to člověk může užívat a druhak jesi ste po tom nebyli nadmutí jak kozy :) no k té délce užívání...doktor mi jich totiž napsal jen 3 balení, což je 21 dávek, ale na kontrolu du až za 30 dní...takže mi to nestačí a tak nevim, jesi to pak ten týden nemám brat nebo si za nim zaběhnout ať mi napíše ještě nějaký...díííííky
crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod crohnacka » 16 srp 2006, 11:55

Zkus to brát po půlce, tak to dělam já. A můžu se zeptat - ty to udržíš přes noc???
dodo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod dodo » 19 srp 2006, 16:36

Zkus to brát po půlce, tak to dělam já. A můžu se zeptat - ty to udržíš přes noc???
Ahojky,ke klyzmatům asi tolik..Po propuštění z nemocnice mě Dr. vybavila zásobou která stačí tak na obdenní "aplikaci",což myslím stačí.Jinak se mi stalo akorát jednou že jsem musel do 30-ti minut běžet,většinou to udržím normálně přes noc a ani nejsem nijak zvlášť nafouklý.Tak hodně zdaru.
Vláďa
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 20 srp 2006, 08:10

Zkus to brát po půlce, tak to dělam já. A můžu se zeptat - ty to udržíš přes noc???

po půlce???to jde??? dyť se to musí hned spotřebovat jak se to rozmíchá....to spíš obden jak píše vláďa..to mě nenapadlo, ale už mám posl. 3, takžeto nestihnu ani tam ani onak :) stavim sepro další :)
no a jinak přes noc to většinou udržim v pohodě...nejmíň tak do 3 ráno, ale většinou až do rána...ono totiž sem zjistila, že je dobrý, když k večeru už moc nejim a nemám nafouklý břicho, protože jinak sem jak balón a mám potřebu jít na wc, takže po páté už nejim a pak to udržim přes noc v pohodě...tak díkyzža rdy, příště budu chytřejší :) a nebudutak plýtvat :)))

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů