akné

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Léňa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

akné

Příspěvekod Léňa » 09 kvě 2006, 16:29

Ahoj lidičky,dělá se vám někomu hodně akné?Myslíte že je to lékama nebo tim,že je prostě v tělezánět a projevuje se to tim pádem i na kůži?Po jakých lécích s tim máte problémy?
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 10 kvě 2006, 15:08

Ahoj,
akne a jine kozni problemy se docela hodne vyskytuje jako vedlesji efekt Prednisonu. Me moc nepomahaji zadne dietni opatreni ani kosmetika, jen se to zlepsi kdyz jsem na nizsich davkach :-)
chce to hlavne lkid a moc se tim nezabyvat :-)
Ahoj lidičky,dělá se vám někomu hodně akné?Myslíte že je to lékama nebo tim,že je prostě v tělezánět a projevuje se to tim pádem i na kůži?Po jakých lécích s tim máte problémy?

Pavlína
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pavlína » 10 kvě 2006, 16:03

Ahojky Léňo a všichni lidičky.Tážeš se na kožní problémy z léků.
Musím souhlasit s Klárkou,bohužel jsem si to vyzkoušela na vlasní kůži.Kožní problémy,víceméně akné se mi objevilo po užívání PREDNISONU,brala jsem vysoké dávky t.j. 25mg.Ale bylo mi řečeno,že jsem měla docela štěstí,jelikož někteří lidé mívají až nehorázné boláky a vyrážky po Prednisonu.Ale neboj,to bude vše v poho.Bereš Prednison,nebo něco jiného?
Přeji Ti strašně moc sil a hodně úspěchů.
Léňa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Léňa » 16 kvě 2006, 12:49

Ahoj,díky moc za reakce.Já jsem díkybohu zdravá,ale mému příteli zjistili MC před rokem..S akné má dost velké problémy,ale bere jen Pentasu a Entocort.Zlepšuje se mu to po některých antibiotikách když má třeba chřipku nebo něco,ale samozřejmě brát je pořád je holý nesmysl.Myslela jsem jestli právě někomu nezabrala nějaká kosmetika nebo bylinky..
bett
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod bett » 16 kvě 2006, 21:22

Já mám taky s akné docela problémy. Crohna mám ale už od puberty a akné vlastně taky takže nedokážu posoudit jestli akné a crohn spolu souvisí.... Je ale pravda že při zhoršení crohna nebo třeba i při rýmě se mi zhorší i akné. Doposavad mi na to nezabralo nějak nic. Navíc se mi před pár měsíci udělala na obličeji několik cm velká plocha, která dost svědí loupe se v takových malých šupinkách a nějak taky nemizí, jen se střídavě zvětšuje a zmenšuje. MAžu to hydratačním krémem aby to nebylo tak vidět.
Dani
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Dani » 17 kvě 2006, 07:50

Ahoj,mě se po zhoršení UC většinou projeví zánět ještě jinde.Jednou to byl zánět zubů,zubařka mi rovnou řekla,že je to z toho,ale několikrát jsou to právě velké vředy,povětšinou na zádech.Tam to ještě jde,manžel mi je ale musí několikrát propíchávat jehlou,vymačkat hnis,mazat mastí,teď jsme zkoušeli i aloe (a pomáhala).Udělá se mi po nich díra a nakonec po zahojení keloidní jizva(to jsem dřív nemívala).Můj úplně 1.bolák byl asi nejhorší,měla jsem ho zezadu na krku,nejdřív to dlouho vypadalo,že mě jen něco štíplo,pak se mi udělala veliká boule,ani hlavou jsem moc otáčet nemohla a nakonec jsem si dokázala vymačkávat velké množství hnisu.Po měsíci,kdy se to nelepšilo,jsem šla na chirurgii,kde mi bylo řečeno,ať přijdu,až to přestane hnisat!Po několik návštěvách mě vzali v celk.narkoze na vyříznutí(mezitím se mi udělaly další na zádech,ale nezájem...),po vyndání 8stehů se mi to krátce na to rozjelo,jak kdyby to nikdy zašité nebylo.Podle doktora se to tak hojí.Ještě,že jsem chodila k výborné paní doktorce na homeopatii,zrovna začínala s laserem,takže mě jako 1.pacienta vzala a skoro po roce jsem se z toho dostala.Sice se to u ní platí,ale co by člověk nedal,aby se toho zbavil.Navíc 1návštěva na laseru mě přišla na 20Kč,to bych projela autobusem na chirurgii(tam mi totiž nabídli laser,když jsem už půl roku chodila jinam,navíc mi pan doktor milostivě sdělil,že jsem to měla hrozné,že mi to nechtěl říkat).Pak jsem měla další po pár rokách pod paží,šla jsem na jinou chirurgii a pohoda a teď jsem měla veliký zezadu nahoře na stehně a v pondělí mi to vyřízli taky tam a dnes jedu na převaz,snad to bude v pohodě.Pokud tady ovšem přestanu psát ,nebo mi ujede autobus...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů