Klyzma

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Rézi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Klyzma

Příspěvekod Rézi » 07 kvě 2006, 09:56

Ahoj, mám předepsané klyzma, konkrétně Entocort.
Když aplikujete klyzma, vždycky do sebe "nalejete" celý obsah té lahvičky? Mě se to ne a ne podařit. Vždycky mě pak už od mačkání té lahvičky bolí ruka, ale stále v ní zůstává tak čtvrtka toho roztoku. Nemáte na to nějakej fígl, nebo vám tam taky ten roztok zůstane.

Normálně bych se na to neptala, ale léčba nezabírá a tak hledám příčiny v čem by to mohlo být.

Díky moc.
Katka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Katka » 09 kvě 2006, 18:53

Tak s tímto jsem měla taky problémy. Naštěstí mám doma manžela, takže já začala a ve chvíli, kdy mi křečovatěly prsty, zasáhl manžel a dotlačil celý obsah. Přeci jen je to kus chlapa a má více síly a nemusí se rukama natahovat nepřirozeně tak jako já. Takže můj fígl je v dobrém spolehlivém pomocníkovi či pomocnici.
Taky se mi vyplatila velmi pomalá aplikace. Třeba i 1-2 minutová. Jinak jsem to v sobě neudržela. Přeju hodně úspěchů.
Katka
Rézi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Rézi » 10 kvě 2006, 07:58

Díky Katko.
Tak jsem to s tím druhym pomocnikem vyzkousela taky. A je - cely obsah ve mne. Takze od ted aplikuje uz jen pritel :) - jeste ze je tak hodny a chapajici.
Dokonce se myslim, ze se mi stav zlepsil - uz nemam tolik krve. Za to mi je desne spatne. Ale snad se z toho brzo vyhrabu.

preji hodne zdravi

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů