Ceny léků!

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jindra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ceny léků!

Příspěvekod Jindra » 27 dub 2006, 19:12

Jsem z Mostu a platil jsem před týdnem za Pentasu 168.kč.Když sem se ale náhodou zeptal kamarádky zdravotní sestry říkala že u nich v nemocnici stojí 70.kč.Vím,je to moje hloupost že jsem si nezjistil ceny předem o to tady ale nejde.Jde o ten neskutečný rozdíl mezi soukromými lékárnami a nemocnicí.No a kdo tohle způsobil....!
:x :x
čertík
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod čertík » 27 dub 2006, 19:51

Ahoj Jindro! Úplně z Tebou nesouhlasím. Já si nedávno kupovala Pentasu v nemocnici a doplácela jsem za jedno balení 99 Kč. Nyní jsem si ji koupila v lékárně, do které chodím pokaždé a nedoplácela jsem nic, A to jsem si myslela, že bude doplatek po tom zdražování léků už v každé. Ale nebylo to tak. Proto jsem teď už stále věrná té jedné, i když musím dojít pěšky dál, protože se tam nedá většinou autem ani zaparkovat. Ale ušetit za měsíc 200 Kč není tak málo. A to není jen Pentasa, za Entocort tam nedoplácím také ani korunu a v jiných lékarnách ano. Člověk si to prostě bohužel musí obejít a hlídat. Měj se a ať najdeš co nejlevnější, kde na nás nesnaží namastit kapsy.
michalB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod michalB » 27 dub 2006, 20:06

Ahoj Jindro! Úplně z Tebou nesouhlasím. Já si nedávno kupovala Pentasu v nemocnici a doplácela jsem za jedno balení 99 Kč. Nyní jsem si ji koupila v lékárně, do které chodím pokaždé a nedoplácela jsem nic, A to jsem si myslela, že bude doplatek po tom zdražování léků už v každé. Ale nebylo to tak. Proto jsem teď už stále věrná té jedné, i když musím dojít pěšky dál, protože se tam nedá většinou autem ani zaparkovat. Ale ušetit za měsíc 200 Kč není tak málo. A to není jen Pentasa, za Entocort tam nedoplácím také ani korunu a v jiných lékarnách ano. Člověk si to prostě bohužel musí obejít a hlídat. Měj se a ať najdeš co nejlevnější, kde na nás nesnaží namastit kapsy.

Přesně tak. V lékárenství je konkurence jako jinde a proto jsou i ceny léků. Nemocniční lékárny narozdíl od těch soukromých nejdou tolik za ziskem. Nepovažoval bych to za nic špatného, prostě člověk buď chce uštěřit a pak musí trošku obíhat, nebo koupí v první lékárně, ale prodělá.
Jindra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jindra » 28 dub 2006, 14:13

Máte všichni pravdu.Člověk musí prostě běhat.Tady v Mostě jsou lékárny moc roztahané a já mám navíc aktivitu Crohn takže by se hodilo auto jenže kdo by ho dneska uživil.Všechno je o penězích,vždycky bylo a dál bude.Fakt je že zdraví si v žádný lékárně nekoupíš ale jestliže chceš žít alespoň trochu aktivní život,stejně musíš platit.Jde to pořád dokola.Přeju všem s Crohnem aby se měli co nejlépe.

Jindra
johnny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod johnny » 04 kvě 2006, 00:31

Chtěl bych se zeptat všech ,co jsou z Brna.Neznáte někdo jedinou lékárnu,kde by Pentasa nebo Imuran byl bez doplatku?

Jan Havlík

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů