Prosim oinfo-strikturoplastika alebo rozťahovanie.

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
majat
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Prosim oinfo-strikturoplastika alebo rozťahovanie.

Příspěvekod majat » 19 úno 2006, 10:51

Som zo Slovenska a moj manzel trpi Crohnovou chorobou. Momentalne je v nemocnici, caka ho kolonoskopia a potom mozno operacia. Kedze uz zopar operacii absolvoval, zaujimame sa aj o ine moznosti riesenia. Preto by som vas chcela poprosit, aby mi niekto podal blizsie info o roztahovani zuzeneho creva alebo strikturoplastike. Ako a za akych podmienok sa to prevadza, hlavne kde, popripade konkretnu nemocnicu. U nas o niecom takom nevedia. Aspon nie v nemocnici kde lezi moj manzel (Bratislava) :o((. Manzel o tom pocul nedavno vo vasej televizii v nejakej relacii. Vopred dakujem. Moj mail turkovicova@bpmarea.sk.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů