hypersenzitivita

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
marssela
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

hypersenzitivita

Příspěvekod marssela » 26 pro 2005, 10:56

mám se sebou neustále starosti.zjistila jsem že má hypersenzitivita je za hranicí nemoci(vyšlo mi to v testu).chtěla bych se vyléčit,ale nejlépe bez prášků.jak na to?
rich.b
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod rich.b » 27 pro 2005, 07:51

mám se sebou neustále starosti.zjistila jsem že má hypersenzitivita je za hranicí nemoci(vyšlo mi to v testu).chtěla bych se vyléčit,ale nejlépe bez prášků.jak na to?
Hypersenzitivita za hranicí nemoci? To znamená jako co? Vyléčit bez prášků? Hmm, tak to mám pro Tebe tip- podej si do inzertního deníku Annonce inzerát tohoto znění- Koupím nová střeva a normální imunitní systém,nejlépe i s montáží. značka-SPĚCHÁ!!!!
No a teď vážně- některé přípěvky tady se už dají jen opravdu těžko chápat...
michalB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod michalB » 27 pro 2005, 08:56

mám se sebou neustále starosti.zjistila jsem že má hypersenzitivita je za hranicí nemoci(vyšlo mi to v testu).chtěla bych se vyléčit,ale nejlépe bez prášků.jak na to?
Hypersenzitivita za hranicí nemoci? To znamená jako co? Vyléčit bez prášků? Hmm, tak to mám pro Tebe tip- podej si do inzertního deníku Annonce inzerát tohoto znění- Koupím nová střeva a normální imunitní systém,nejlépe i s montáží. značka-SPĚCHÁ!!!!
No a teď vážně- některé přípěvky tady se už dají jen opravdu těžko chápat...

Už jsem se lekl, že jsem tak blbej. Tu otázku jsem si přečetl asi desetkrát a stejně jsem nepochopil, na co se ptá.
Možná se pletu, ale ten test byl někde v časopise? Alespoň mě to tak vyznělo.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 8 hostů