Poradíte?

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Poradíte?

Příspěvekod crohnacka » 30 lis 2005, 10:32

Ahojky, mám crohna v tlustém střevu už pár let (nejdřív se nevědělo, jestli jde o MC nebo UC). Na poslední koloskopii mi našli stenozu v sigmoideu. Nechápu já ani doktor - cítím se v pohodě a krevní výsledky mám naprosto v pořádku.
Ještě si budu muset zajít na magnetickou rezonanci, CT atd., ale vypadá to, že buď budu muset začít užívat Remicade (to se mi moc nechce) nebo jít na operacei (to se mi chce ještě míň).
Léky beru Asacol 2-2-2, železo a maximální dávku Imuranu, kterou si na svou (pod)váhu můžu dovolit.
Máte nějaké podobné zkušenosti? Nebo co byste mě poradili?
Jsem z toho docela v depresi:-(
Díky a držte se
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů