Paddede

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
rich.b
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod rich.b » 17 led 2006, 08:13

Tímto bych se chtěl všem přítomným omluvit za moje některé zrovna ne vhodné reakce , zvláště pak KlarceH. Nemá smysl se hádat, rád se vrátím k normálnímu diskutování...
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 17 led 2006, 09:47

no tak ja bych k tomu jen dodala ze jsem dnesni rano stravila diskusi s Richem a ze me moc potesil. Je to supr kluk, doporucuju se na nej prijit podivat na brnensky sraz:-)
Tímto bych se chtěl všem přítomným omluvit za moje některé zrovna ne vhodné reakce , zvláště pak KlarceH. Nemá smysl se hádat, rád se vrátím k normálnímu diskutování...

Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 19 led 2006, 16:19

Ale no vždyť taky jo...jsem si zrovna říkala, že ti všichni dlužíme minimálně panáka za tyhle stránky včetně fóra. A za tu necenzuru:-)
mám pro tebe tip - udělej si výlet do Brna a přijeď na sraz:-) můžeš nás tam zdrbat osobně - a my ti zas koupíme toho panáka:-)
jako omluvu - i jako díky
fakt o tom pouvažuj, budeš vítán s prápory, fábory a alegorickými vozy...

Teda lidi, jsem rad, ze se to, doufam uklidni. I kdyz se to nezda, jednim ockem to sleduju. A byl bych rad, kdyby to tady slouzilo ku prospechu vsech...a veci. Poprosim tedy, lidi diskutujte, povidejte...ale nehadejte se. Vzdyt jsme temer vsichni na jedne lodi. Ju? Richi a spol., verim, ze to byl ulet a od ted si uz nebudete zadelavat na vredy;-). Zbytecny ne?! Uprimne, pak me to docela mrzi...nedelal jsem se s tim proto, abych vyvolaval nesvary. Tak. Howg.
vjerka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod vjerka » 21 led 2006, 12:57

No, tak ještě jedna reakce. Mám takový dojem, že Rich neumí číst nebo nevím, jestli si můj přízpěvek dočetl do konce. Nicméně bych mu ráda řekla, že už ho svou přítomností na tomto foru nebudu obtěžovat. Tak že pokud někomu z vás přišly moje příspěvky k něčemu dobré, uložte si z profilu můj mail a když tak pište na něj. Brzy zruším svojí registraci. Další navštěvování tohohle fora mi přijde jako ztráta času.

Švadlena :-)
rich.b
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod rich.b » 22 led 2006, 03:34

Toto je vzkaz čistě pro sl.Vodičkovou (Vjerku): Dívej, já narozdíl od Tebe dokážu uznat chybu a jistou "nepřiměřenost" některých mých příspěvků. Ale je opravdu ubohost, když už ti dojdou argumenty, začít šermovat tím, že ty jsi medička, no prostě úplný nadčlověk, aspoň tak ses tady předvedla.A aby jsi vše dovršila, napíšeš, jak tady skrz moji maličkost na crohn.cz končíš. Nakolik je to škoda nebo ne, to ať posoudí ostatní přečtením historie Tvých příspěvků, mně je to více méně jedno.S lidma, kteří mi za to stojí a jsou na úrovni jsem si to tady srovnal a vysvětlil, toť vše.
ps: Číst umím, dokonce i počítat a urazit mě dokáže jen inteligent, takže Vjerko, asi se mě jen tak nedotkneš... Přeji ti krásný den a hlavně- slunce v duši a psychickou vyrovnanost- ta ti totiž asi chybí ze všeho nejvíc...
ps2: Bylo by fajn, kdyby se tato diskuze vrátila zpět k tématu a tímto prosím všechny, kteří tu mi tu ještě chtějí promlouvat do duše jako Vjerka- už s tím tady neobtěžujme ostatní, pište mi na mail, rád všem poctivě odpovím a těm největším fanouškům mé osoby pošlu třeba i fotku s podpisem, ale na nějaké osobní invektivy tady už nehodlám reagovat. Doufám, že inteligentním lidem to došlo. No a kdo patří k těm duševně méně bohatým, tak ten ať si tady píše nějaké osobní útoky k mé drobnosti klidně dál... Aspoň se ukáže, kdo je na úrovni a kdo ne...


No, tak ještě jedna reakce. Mám takový dojem, že Rich neumí číst nebo nevím, jestli si můj přízpěvek dočetl do konce. Nicméně bych mu ráda řekla, že už ho svou přítomností na tomto foru nebudu obtěžovat. Tak že pokud někomu z vás přišly moje příspěvky k něčemu dobré, uložte si z profilu můj mail a když tak pište na něj. Brzy zruším svojí registraci. Další navštěvování tohohle fora mi přijde jako ztráta času.

Švadlena :-)

vjerka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod vjerka » 22 led 2006, 11:05

No, tak jestli je to, ze jsem si dovolila do sveho profilu napsat (narozdil od tebe) to, co skutecne delam, tak je mi lito, ze se te to dotklo. A nebrec, uz jsem to napravila. A dekuju Ti za velmi eticke chovani, kdybys chtel, muzu ti poslat taky svoji adresu, kopii obcanky a vypis z trestniho rejstriku.
johnny
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod johnny » 26 led 2006, 10:39

Ahoj lidi! Málem jsem přehlídl toto velmi zajímavé téma. Rad bych také něco dodal: S bylinkami mám velmi dobré zkušenosti a rozhodně tělu prozpívají. Naopak nikoli a každý si může říkat, co chce. Když už člověk bere nějaký ten pátek tu chemii, bylinky jsou perfektní věc právě pro tyto lidi. Bylinkový čaje nám slouží např. k pročištění těla od té chemie, která nám evidentně zanáší tělo a má vedlejší účinky..Neznám nikoho,komu by bylinky uškodily. S chemii to určitě stejné nebude....

Jan Havlík
Jitka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jitka » 29 led 2006, 15:50

Pro autora-správce těchto stránek: Proč se mi zde neobjevilo nové téma v lékách, lékařích... ale jen při vyhledávání ano??? Kde je chyba? Ahojky, přeju pěkný den.
michalB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod michalB » 29 led 2006, 16:02

Pro autora-správce těchto stránek: Proč se mi zde neobjevilo nové téma v lékách, lékařích... ale jen při vyhledávání ano??? Kde je chyba? Ahojky, přeju pěkný den.

Ze kdy byl poslední příspěvek toho tématu? Nahoře ve foru se vybírá jak staré příspěvky se mají zobrazit.
kalipo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kalipo » 02 úno 2006, 21:20

Ahoj,
moc moc potřebuju poradit. V prosinci jsem začala pociťovat bolest v pravém podbřišku, ale dalo se to vydržet. Před vánoci se to zhoršilo a tak jsem šla na pohotovost, následovalo prohmatání břicha, krev, moč,gynekologie, sono. Nikde nic. Vánoce jsem přežila s ledem a Algifenem.Protože bolest ne a ne úplně ustoupit poslal mě lékař na fyzioterapii, prý by to mohlo být nervo/svalové, ale táké se nic nezjistilo. Tohle pondělí jsem byla na CT, tam vše v pořádku. A dnes na koloskopii, prý nějaká drobná eroze a nelze vyloučit M.Crohn výsledek má být až za 10dnů. Protože se mi zdálo, že se to nějak hrozně "táhne". Chodím ke dvoum doktorům, jeden tvrdí, že je to chronický apendix a druhý ne a ne dobrat se k nějakému závěru. Začala jsem hledat na internotu alespoň nějaké informace a tak jsem tady. Jsem z toho pěkně na nervy . Nezvracím, nemám teplotu ani průjem, prostě mě to pobolívá, někdy míň a někdy víc. Měl jste někdo podobný průběh???? Monika
keksička
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod keksička » 03 úno 2006, 11:48

Ahoj, neprodělala jsi teď někdy nějaký stres? Kolem mě to takhle mělo plno známých a většinou to bylo psychického rázu. Držím palce, ať to dobře dopadne a ať skončíš bez Crohna
Ahoj,
moc moc potřebuju poradit. V prosinci jsem začala pociťovat bolest v pravém podbřišku, ale dalo se to vydržet. Před vánoci se to zhoršilo a tak jsem šla na pohotovost, následovalo prohmatání břicha, krev, moč,gynekologie, sono. Nikde nic. Vánoce jsem přežila s ledem a Algifenem.Protože bolest ne a ne úplně ustoupit poslal mě lékař na fyzioterapii, prý by to mohlo být nervo/svalové, ale táké se nic nezjistilo. Tohle pondělí jsem byla na CT, tam vše v pořádku. A dnes na koloskopii, prý nějaká drobná eroze a nelze vyloučit M.Crohn výsledek má být až za 10dnů. Protože se mi zdálo, že se to nějak hrozně "táhne". Chodím ke dvoum doktorům, jeden tvrdí, že je to chronický apendix a druhý ne a ne dobrat se k nějakému závěru. Začala jsem hledat na internotu alespoň nějaké informace a tak jsem tady. Jsem z toho pěkně na nervy . Nezvracím, nemám teplotu ani průjem, prostě mě to pobolívá, někdy míň a někdy víc. Měl jste někdo podobný průběh???? Monika


[/quote]
kalipo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kalipo » 03 úno 2006, 12:41

Ahoj,
měla jsem dost špatné období (listopad, prosinec) přítel, práce. Prostě toho na mě bylo moc.
Monika
Ahoj, neprodělala jsi teď někdy nějaký stres? Kolem mě to takhle mělo plno známých a většinou to bylo psychického rázu. Držím palce, ať to dobře dopadne a ať skončíš bez Crohna
Ahoj,
moc moc potřebuju poradit. V prosinci jsem začala pociťovat bolest v pravém podbřišku, ale dalo se to vydržet. Před vánoci se to zhoršilo a tak jsem šla na pohotovost, následovalo prohmatání břicha, krev, moč,gynekologie, sono. Nikde nic. Vánoce jsem přežila s ledem a Algifenem.Protože bolest ne a ne úplně ustoupit poslal mě lékař na fyzioterapii, prý by to mohlo být nervo/svalové, ale táké se nic nezjistilo. Tohle pondělí jsem byla na CT, tam vše v pořádku. A dnes na koloskopii, prý nějaká drobná eroze a nelze vyloučit M.Crohn výsledek má být až za 10dnů. Protože se mi zdálo, že se to nějak hrozně "táhne". Chodím ke dvoum doktorům, jeden tvrdí, že je to chronický apendix a druhý ne a ne dobrat se k nějakému závěru. Začala jsem hledat na internotu alespoň nějaké informace a tak jsem tady. Jsem z toho pěkně na nervy . Nezvracím, nemám teplotu ani průjem, prostě mě to pobolívá, někdy míň a někdy víc. Měl jste někdo podobný průběh???? Monika


[/quote]


[/quote]
keksička
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod keksička » 03 úno 2006, 13:59

Tak to bude tím, zvlášť, když doktoři nic nenašli. Nesmíš se tak stresovat
Ahoj,
měla jsem dost špatné období (listopad, prosinec) přítel, práce. Prostě toho na mě bylo moc.
Monika
Ahoj, neprodělala jsi teď někdy nějaký stres? Kolem mě to takhle mělo plno známých a většinou to bylo psychického rázu. Držím palce, ať to dobře dopadne a ať skončíš bez Crohna
Ahoj,
moc moc potřebuju poradit. V prosinci jsem začala pociťovat bolest v pravém podbřišku, ale dalo se to vydržet. Před vánoci se to zhoršilo a tak jsem šla na pohotovost, následovalo prohmatání břicha, krev, moč,gynekologie, sono. Nikde nic. Vánoce jsem přežila s ledem a Algifenem.Protože bolest ne a ne úplně ustoupit poslal mě lékař na fyzioterapii, prý by to mohlo být nervo/svalové, ale táké se nic nezjistilo. Tohle pondělí jsem byla na CT, tam vše v pořádku. A dnes na koloskopii, prý nějaká drobná eroze a nelze vyloučit M.Crohn výsledek má být až za 10dnů. Protože se mi zdálo, že se to nějak hrozně "táhne". Chodím ke dvoum doktorům, jeden tvrdí, že je to chronický apendix a druhý ne a ne dobrat se k nějakému závěru. Začala jsem hledat na internotu alespoň nějaké informace a tak jsem tady. Jsem z toho pěkně na nervy . Nezvracím, nemám teplotu ani průjem, prostě mě to pobolívá, někdy míň a někdy víc. Měl jste někdo podobný průběh???? Monika


[/quote]


[/quote]
Sanča
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sanča » 06 úno 2006, 23:45

To Kalipo
Asi tě moc nepotěším, ale měl jsem naprosto stejné příznaky a dokonce i ve stejném období jen o rok dříve. Také to začalo bolestí nebo spíše nepříjemným tlakem v pravém podbříšku, doktoři nepřišli na nic, byl jsem rovněž na kolonoskopii, asi 4x na UZ a když nic nenašli, došli k závěru že jde o jakýsi Schloferův tumor, který se vytvořil ve staré jizvě po předchozí operaci. Crohna mně zjistili až když jsem se dostal do rukou skutečných profíků. Takže ti radím na ty dva pitomce se vykašli a dojdi si k pořádnému doktorovi, jinak dopadneš jako já, mám za sebou 3 oparece na chirurgii a 3 na urologii a málem jsem přišel kvuli tem amaterům i o zdravou ledvinu. Mně toho prevíta zjistili v tenkám střevě až po enteroklýze a irigoskopii. Doufám, že jsem tě, ač opravdu hrozně nerad, dostatěčně vystrašil a najdeš si pořádného doktora.
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 07 úno 2006, 07:41

Ahoj Sančo, doufám,ľe Ty jsi v pořádku a máą v plánu zase lázně. Je to tam fajn,ľe a mně to opravdu hodně pomáhá.To asi hlavně ten klid a nejvíc vřídelní voda. Doufám,ľe nám je neseberou,chystají se nějaké změny... Omlouvám se,ľe je to mimo téma,ale neodolala jsem,abych Tě pozdravila ! Jinak mám UC a bolesti v pravém podbřiąku mám skoro pořád a taky mně bývá ąpatně od ľaludku.Vzhledem k mým předchozím operacím a laparoskopiím(slepé střevo uľ nemám) to prý jsou srůsty a nedá se s tím nic dělat. Mám se s tím naučit ľít,tak se snaľím. Ale pokud je to v nerozřezaném břichu,tak bych otravovala tak dlouho aľ by se na to přiąlo čím to je.Díky téhle otravnosti jsem byla poslaná na kolonoskopii a naąli mně dva adenomy jeątě včas,prý za 5 minut 12. A aľ při kontrolní kolono za 3 měsíce taky UC..a uľ v tom lítám.Ale je to hlídané a to je důleľité. Takľe stát si za svým se vyplatí!

Hana

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů