Paddede

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Sanča
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sanča » 08 úno 2006, 02:07

Ahoj Haničko
to je od tebe moc milé, že jsi si na mě vzpomněla a děkuju za optání, je mi fajn a lázně si nemůžu vynachválit. Bude to už skoro půl roku a pořád se cítím tak o deset let mladší. Po všech těch rozmazlovacích a omlazovacích procedůrách mě vůbe nic nebolí. Nemám problémy jak s crohnem tak ani takové ty co se objevují s přibývajícím věkem a s tím jak se ta naše tělesná schránka opotřebovává. Do KV určitě zase pojedu i kdyby mi je soudruh Ráth zaplatit nechtěl. Doufám, že i ty jsi v pohodě a že se ve Varech zase potkáme a pročistíme ty naše střevíčka nejen Vřídelním pramenem ale i tím 13.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů