Paddede

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
paddede
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Paddede

Příspěvekod paddede » 08 lis 2005, 21:59

Ahoj děkuju moc za rady a za pomoc.
Všechno tohle se seběhlo zhruba během měsíce a já jsem z toho pořád v šoku. U místního doktora mi dali do ruky brožuru co je to Crohn a napsali mi ty tablety a to bylo vše. Jsem spíše přírodní člověk a brát těch mraky prášků je pro mě strašný. Jinak jsem z Krkonoš takže do Prahy to mám cca 100km pokud můžete prosím pošlete mi kontakt na toho doc. Lukáše. Už bych se potřeboval trochu zchopit. V práci na mě začínají koukat zkrz prsty, takže se taky začínám bát abych oni nepřišel..mějte se fajn a ještě jednou díky za rady a za ten kontakt hlavně..
evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evelina » 09 lis 2005, 08:50

Ahoj, k doc Lukasovi chodim taky, takze tady je kontakt na jeho sekretariat 222231361. Jen se priprav na delsi objednci lhutu na prvni navstevu, ja jsme cekala skoro dva mesice, ale vyplatilo s emi to :) Tak drzim palce, at ti taky pomuze...

E.
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 09 lis 2005, 09:25

No a pokud muzu jeste radit, nenech se odbyt, kdyz te budou chtit objednat az za dlouho. Vysvetluj ze to nutne potrebujes a ze je ti spatne a tak, vetsinou se ty sekretarky nechaji ukecat a nejakej termin najdou:-)
At ti to pomuze!
A z prasku si nic nedelej, ja z nich mela taky depku, ale neda se fakt nic delat, ver ze jsem zkusila vysadit a nestoji to za to. kdyz budes brat poctive, casem se to snizi a budes v poho.
Ozvi se jak to dopadlo, drzim pesti!
Klara
Ahoj, k doc Lukasovi chodim taky, takze tady je kontakt na jeho sekretariat 222231361. Jen se priprav na delsi objednci lhutu na prvni navstevu, ja jsme cekala skoro dva mesice, ale vyplatilo s emi to :) Tak drzim palce, at ti taky pomuze...

E.

evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evelina » 09 lis 2005, 16:31

Klarko, ja leky taky neresim, zacinala jsme s pentasou, pak entokort a ted jsme v nejake studii, kdy beru bud neco jako imuran nebo pentasu, to je "tajne" :)... no a taky to neresim, nez to nechat zajit zase tak daleko, ze budu mit ucpane strevo po zanetu, o kterem jsem v podstate ani nevedela... to radeji budu zobat chemii, ale budu to mit pod kontrolou...
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 09 lis 2005, 17:11

jo, presne tak. ale zezacatku mi to fakt vadilo, nez jsem si na vlastni kuzi vyzkousela ze jsou i horsi veci nez kazdy den sezobat tolik pilulek.Drzim palce at neboli brisko!
Klarko, ja leky taky neresim, zacinala jsme s pentasou, pak entokort a ted jsme v nejake studii, kdy beru bud neco jako imuran nebo pentasu, to je "tajne" :)... no a taky to neresim, nez to nechat zajit zase tak daleko, ze budu mit ucpane strevo po zanetu, o kterem jsem v podstate ani nevedela... to radeji budu zobat chemii, ale budu to mit pod kontrolou...

Kačaba
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Kačaba » 09 lis 2005, 17:21

Ahojky všichni, konečně jsem se zaregistrovala. K Dr.Lukášovi chodím taky a nedám na něj dopustit. Prášky zobu cca 18 let ( měla jsem všechno možné ) teď užívám 4mg medrolu a imuran mám teď vysazen kvůli kojení. Je lepší zobat, než být ve zdravotním průseru. Mějte se, držím Vám všem palce a hlavně buďte nad věcí, neberte si zbytečné starosti do hlavy, akorát to člověku při této nemoci ubližuje
paddede
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod paddede » 18 lis 2005, 19:44

Ahoj ještě mám dotaz. Nebyl jste někdy někdo u nějakýho homeopata, třeba? Pokud ano źajímají mě výsledky..
keksička
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod keksička » 21 lis 2005, 11:23

Ahoj ještě mám dotaz. Nebyl jste někdy někdo u nějakýho homeopata, třeba? Pokud ano źajímají mě výsledky..

Ahoj, já teď navštěvuji čaj života. Je tam pan léčitel, který míchá na Crohna čaj a podle něj to opravdu lidem pomáhá, tak jsem zvědavá. Dal mi zatím řimbabu a něco na únavu a jednou týdně piji zelený jíl na pročištění. Poprvé mě to strašně prohnalo, ale podle léčitele je to dobře.


rich.b
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod rich.b » 09 pro 2005, 17:21

Ježíšku na křížku, tak hazarovat se zdravím. Ty si chceš zadělat pitím hlíny a bylinek na stomii(vývod),že? Lidi neblbněte!
Ahoj ještě mám dotaz. Nebyl jste někdy někdo u nějakýho homeopata, třeba? Pokud ano źajímají mě výsledky..

Ahoj, já teď navštěvuji čaj života. Je tam pan léčitel, který míchá na Crohna čaj a podle něj to opravdu lidem pomáhá, tak jsem zvědavá. Dal mi zatím řimbabu a něco na únavu a jednou týdně piji zelený jíl na pročištění. Poprvé mě to strašně prohnalo, ale podle léčitele je to dobře.


keksička
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod keksička » 12 pro 2005, 09:49

Vývod? To snad ne! Máš s tím nějaké zkušenosti? Znáš někoho, u koho to tak špatně dopadlo?
rich.b
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod rich.b » 12 pro 2005, 11:12

Vývod? To snad ne! Máš s tím nějaké zkušenosti? Znáš někoho, u koho to tak špatně dopadlo?


Koukej, myslím , že ti doktoři nás necpou tou chemií jen tak. Řekl bych, že se nás tím snaží udržet tak nějak při životě. Pokud to chce někdo kazit odvarem z řimbaby a pitím hlíny, je to hazardér a ten co ho léčí je jen prachsprostý šarlatán. Odvarem z bylinek si můžeš léčit bolavý zub nebo hemeroidy, nikoliv však něco tak závažného jako je MC nebo UC.
michalB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod michalB » 12 pro 2005, 13:10

Vývod? To snad ne! Máš s tím nějaké zkušenosti? Znáš někoho, u koho to tak špatně dopadlo?


Koukej, myslím , že ti doktoři nás necpou tou chemií jen tak. Řekl bych, že se nás tím snaží udržet tak nějak při životě. Pokud to chce někdo kazit odvarem z řimbaby a pitím hlíny, je to hazardér a ten co ho léčí je jen prachsprostý šarlatán. Odvarem z bylinek si můžeš léčit bolavý zub nebo hemeroidy, nikoliv však něco tak závažného jako je MC nebo UC.
Teď nevím, jestli ti rozumím. Říkáš, že bylinky můžou uškodit samy o sobě? Nebo že může uškodit spoléhání se na bylinky a vysazení léků? Mě by nikdy nenapadlo vysadit léky, ale bylinkám jako doplňku se nebráním.
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 12 pro 2005, 13:17

Ojoj, Rih.B., koukam ze vsechno vis vsechno znas a narodil ses v kine, ne?
Promin, ale mam na to trochu alergii. Ja nejsem zadny extremista, pilulky zobu a hlinou se necpu, ale prosim te, nez neco odsoudis, premyslej. kde myslis ze se vzala velka cast ucinnych latek? Spadla z Marsu? Nebo si nejakej chemik jen tak michal neco v labine a pak si rekl: OK, to by mohlo byt dobry na Crohna (chripku, kasel, sklerozu?) Jasne, dneska se leky vyrabi synteticky a pridava se tam kde co, ale dost casto byly puvodni lecivy ucinky pozorovany u bylinek, ktery ty tady prezentujes jako dobry akorat tak na rymu. Fakt to muze nekdy hodne pomoct-a nekdy hodne ublizit, v tom mas pravdu. Ale nestavela bych to tak jednostrane jako ty: ryma, OK, nejaka bylinka muze byt dobra. Velky potize-tady zadny bylinky nepomuzou, musim se cpat lekama. Podle me je dobry neco zkusit-ne nahradit tim leky a pak se divit, ale jako doplnek-proc ne? Mimochodem, tohle onemocneni je moc a moc svazany s psychikou, a jak myslis ze je ucinny placebo efekt? Kdyz ti ji tady napises ze si zadelava na stomii, tak je to, prinejmensim, ponekud necitlivy. Sorry za ostrejsi ton, normalne to nedelam, ale znas to - pondeli:-)
Vývod? To snad ne! Máš s tím nějaké zkušenosti? Znáš někoho, u koho to tak špatně dopadlo?


Koukej, myslím , že ti doktoři nás necpou tou chemií jen tak. Řekl bych, že se nás tím snaží udržet tak nějak při životě. Pokud to chce někdo kazit odvarem z řimbaby a pitím hlíny, je to hazardér a ten co ho léčí je jen prachsprostý šarlatán. Odvarem z bylinek si můžeš léčit bolavý zub nebo hemeroidy, nikoliv však něco tak závažného jako je MC nebo UC.

[/quote]
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 12 pro 2005, 13:19

a neda mi to a jeste musim neco pripsat. Nekoukej na doktory jako na Bohy, kteri dobre vi co delaji. Delaji to, co je naucili na skole. A tam zase zavisi na tom, kdo je uci...Pak maji samozrejme i osobni zkusenosti, ale me prijde lepsi rada jednoho cloveka s Crohnem - toto mi pomohlo - nez jakejkoli doktor. Trochu se v univerzitnim prostredi pohybuju a vim o cem mluvim.
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 12 pro 2005, 13:20

Nemyslím si,že tou chemií nás léčí(dpobře).Podle mě ty léky na crohna moc nezabírají,jenom když je hodně rozjetej-velký zánět.Určitě bych nezavrhoval jinou léčbu než klasickou.Když doktoři nevědí důvod vzniku choroby a co jí způsobuje,tak nenůžou jí úspěšně léčit.Možná,že existuje něco,čím to úspěšně léčit.Určitě to stojí za to zkoušet nový léky,než žrát tu chemii.Nechci umřít dřív na tu chemii než by mě zabil crohn.Jak mi někdo vysvětlí,že se mi v září na dovolené v Řecku crohn strašně zlepšil(žáné bolesti břicha,průjmy,prostě o.k.) a to jsem bral třetinu prášků co mám brát.Tím bych chtěl říct,že se mi nelíbí pouze upřednostňovat kalsickou léčbu,ale taky jí nechci zavrhovat.S pozdravem Tomáš

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů