Komunikace

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Janula
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janula » 28 úno 2006, 14:48

Ahoj!
Tak tento názor klidně podepíšu.Dávají mi Dolsin nebo tak nějak,vždy se sestřikou nasmějem,že feťáci moc dobře vědí,co na tom mají.Jinak mé zkušenosti jsou smíšené.Před 10 lety jsem chodila ke staré obvoďačce, hlásila průjem,teploty,slabotu,malátnost,zvracení apod.Vždy jen udělala krev a říkala,že to mám od nervů ze školy.Po 3 letech,48 kg,na ní mamka vlítla a paní doktorku mě poslala na gastro.Na výsledky pak valila oči,že se s tím ještě nesetkala.Do 6-ti týdnů jsem šla na resekci a můžu jí za to poděkovat.Dnes chodím k výbornému obv.lékaři-vyslouž.chirurgovi,říká mi holčičko a má přehled o nejnovějších lécích i metodách a komunikuje s lékařem z gastra,který je také skvělý,jak mi má léčit ostatní neduhy.Jo a není to Čech.

Janula

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů