aloe vera

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pepsy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

aloe vera

Příspěvekod pepsy » 01 říj 2005, 22:16

ahojte, asi len pred mesiacom mi zistili ze ma ulc. kolitidu. Takze momentalne sa skusam adaptovat a nejako sa zzit s ,,touto nadielkou,, ale k veci: mam kamarata co predava vyrobky z aloe vera. Mate niekto s tym skusenosti? S uzivanim pripravkov a loe vera a ak ano zlepsil sa vas stav nejako vyrazne? Lebo kamarat mi samozrejme opisal zazracne ucinky tohto produktu....;) ale rada by som vediet ci niekto sa s tymto uz stretol...vopred dakujem za odozvu:)
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 04 říj 2005, 07:39

Ahoj, uz jsem se s tim setkala. Dokonce jsem ho i pila. Bylo to dobre, bylo mi po nem dobre. Kdyz mi bylo zle, trebas po nejakem jidle dala jsem si frtanka aloe a bylo mi fajn. Ted uz ho neberu, leze to silene do penez.Ale vzpominam, kdyz je mi ouvej.
nopl
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod nopl » 04 říj 2005, 08:16

A sami ste nieco z tych kaktusov neskusali robit?
Mne napr. kedysi to pomahalo proti herpesu, kusok katusu na herpes, a velmi rychlo to preslo.
Janka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Janka » 05 říj 2005, 10:20

Ahojky,přesně jako Mirka si davam aloe vždy, když je mně špatně nebo ted na podzim ho beru kazde rano na posileni celého tělíčka.A opravdu to funguje...je to drahé, ale říkám si, nekouřím, nepiju, tak proč ne aloe? Jdi do toho:)
pepsy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pepsy » 22 říj 2005, 17:31

ahojte diky za odozvu...minule ked som bola za svojou doktorkou a som sa jej len tak opytala, ze co ona na to aloe, tak mi povedala, ze tomu neveri. Ze za sociku boli vraj nejake injekcie z aloe a ludia sa za tym isli potrhat ale nejaky ucinok zazracny nevidela. Ze ked xcem, nech si zasadim kaktus! a nech si z toho vyrobim daco :D , ale Janka v tomto s Tebou suhlasim, tiez (uz) nepijem ;) (tym nexcem povedat ze som alkoholik..ale student) a nefajcim, takze zainvestujem, ved to zdravie je len jedno...aj ked take vselijake.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů