Počty pacientů

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
IBDude
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Počty pacientů

Příspěvekod IBDude » 26 črc 2005, 11:38

Vážené spoludiagnózy,
podle informací udávaných Zdravotnickou ročenkou ČR 2003 bylo za rok 2002 796,8 případů na 100tis. pojištěnců hlášených pracovních neschopností způsobených neinfekčními záněty tlustého a tenkého střeva (787,1 muži, 808 ženy). Průměrné trvání pracovní neschopnosti na 1 případ bylo 17 dní (16,7 muži, 17,4 ženy). Když to vynásobíme 47mi, abychom získali přibližný počet na zhruba 4,7mil. zaměstnaných osob v ČR, tak to hodí 37450 pracovních neschopností s neinfekčními záněty tlustého ri tenkého střeva. To mi přijde opravdu dost - cca 37,5tis. osob v produktivním věku (navíc zaměstnaných) marodí ročně s Crohnem nebo UC. :o Vyveďte mne z omylu, pokud se do toho započítává i jiné onemocnění.Každopádně nás není málo. Zkusím sehnat ještě jiná data.


TRENER
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů