Cronova choroba po 43letech vyléčena

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
Darina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cronova choroba po 43letech vyléčena

Příspěvekod Darina » 11 črc 2005, 09:33

Ahojky, jsem moc ráda, že jsem vás všechny konečně našla. Jsem zdravotní sestra, většinu praxe mám z interního oddělení, kde jsem se setkala s pacientkou, která od svých 25let trpěla Cronovou chorobou. Byla na naše oddělení přijata opakovaně, vždy na podzim na dobu 3-6týdnů. Operace u ni nepřicházela v úvahu, protože měla navíc arytmie srdce. Podstupovala každý druhý den léčivé klyzma, které ovšem jen uklidňovalo střevní sliznici. Nemohla jsem se už dívat na to, jak trpí a nabídla ji bylinkovou, 100% přírodní kúru(založenou na detoxikaci a zharmonizování organismu), která mně odstranila atopický ekzem a bratrovi dokonce astma. Pacientka začala kúru užívat, chodila dál na léčivé klyzma, a to chci podotknout, že její stav se i během klymatů zhoršil - začaly ji na střevě vznikat hnisavé krvácející vředy. Ty, které se zhojily, se při sebemenším břišním tlaku rozkrvácely. Již během prvního týdne, co kúru užívala, došlo k odeznění bolestí a tlaku v podbříšku, zmírnilo se nechutenství a říhání. Po 3 týdnech pacientku propustili. ...víte v jakém stádiu? ..střevní stěna začala klasický peristaltický pohyb, vředy nebylo možné najít, stolice již 7 dní pravidelná a bez patologických příměsí.
Zkrátka: když pacientka začala tuto kúru užívat, došlo k výraznému zlepšení v oblasti trávicího ústrojí a během následujících 2 týdnů se paní zbavila naprosto vředů a střevo nastartovala běžný vylučovací rytmus.
Lékaři samozřejmě nevěří, že její skvělý stav mají na starosti bylinky, ale já vím, že tolik let klasické léčby a nic. Ale jakmile se do těla dostaly přírodní látky - tělo začalo samo pracovat tak, jak potřebovalo.

nemůžu o této zkušenosti mlčet. Moc mě mrzí, že neznám další lidi s touto nemocí, abych jim tuto kúru doporučila. ale našla jsem vás. a pokud si chcete přečíst víc o zmiňovaných českých produktech klikněte na http://www.okg-fit.cz/emulips a podívejte se do sekce "ostatní výrobky".
Jen pro zajímavost - já jsem se léčila s atopickým ekzémem 19let. Pak jsem využívala vnitřní kúru a ekzem odešel po měsíci a už je to rok, co mám pokožku čistou. :o)
ahojky Darina

:)
rich.b
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod rich.b » 11 črc 2005, 16:56

Tak prosím-ted zapomente na vsechny me pripsevky utocici na bylinky zapomente ale toto je fakt sila-na strankach pro nemocne lidi se nekdo prizivuje reklamou na produkty typu herbalife.Valim se smichy kdyz vidim ty fotky napred obeznich a pak hubenych lidi ale taky je mi smutno az kam jsou schopni nekteri lide zajit v tom,aby neco prodali,je mi z toho fakt do breku.Pokud se vybodnete na takove ptakoviny a opravdu chcete vyhledat nejake solidni potravinove doplnky a bylinky,jukněte na http://www.lekarna.cz ,tam je to pojato ponekud korektneji. A ty mila Darinko,styď se...Aspon chvilku.
rich.b
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod rich.b » 11 črc 2005, 16:57

Mimochodem si vsimnete jak dlouho je zde Darina registrovana a na vsechny jeji prispevky na tomto serveru,mluvi to za vse
rich.b
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod rich.b » 11 črc 2005, 17:01

Na a naposled-dejte si jeji jmeno do vyhledavace http://www.seznam.cz ,t.j. Darina Karbulová,vybafne na vas docela hezke prekvapko.Skoro se stydim ze je takova hyena tez z Brna jako ja...
michalB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod michalB » 11 črc 2005, 17:54

Na a naposled-dejte si jeji jmeno do vyhledavace http://www.seznam.cz ,t.j. Darina Karbulová,vybafne na vas docela hezke prekvapko.Skoro se stydim ze je takova hyena tez z Brna jako ja...

Koukám že už chudák ani sama neví, co píše. Ve fóru dělá že je zdravotní sestra a v profilu má jako povolání Konzultant. Mimochodem, to číslo ICQ taky neexistuje.
mirek.dusin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod mirek.dusin » 11 črc 2005, 20:58

Tady neco malo o ty krave :

ICQ Number: 279-387-394
Name: Karbulová Darina
NickName: Karbulka
Address: Czech Republic
Gender: Female
Birth Date: 7.5.1985
Age: 20
tel: +420 776 262 834
mirek.dusin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod mirek.dusin » 11 črc 2005, 21:00

Lenka S.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Lenka S. » 12 črc 2005, 08:22

Kluci díky,
je prima, když někdo takovou neetickou "dámu" setře.
Nějak se nám z života vytrácí morálka a etika i obyčejná slušnost.
Nemám ráda hrubost, přesto se ztotožňuji se všemi použitými výrazy.

Lenka
Darina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Darina » 12 črc 2005, 09:11

moje ICQ je 279- 387 - 394, můžeme podebatovat.. :)
rich.b
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod rich.b » 12 črc 2005, 18:09

Mila Darinko,ale my chceme diskutovat tady,myslim ze vic lidi by zde chtelo videt jak nam vyplachnes mozecek svym blabolenim a spoustou historek co by ani baron Prášil nevymyslel.A jestli ti to jeste nedoslo,lek ktery by mcrohn vylecil neni a bohuzel ho nevyleci ani ten Herbalife co tu nabizis.Btw-ve ktere nemocnici jsi delala? Jsem tak trochu z branže takze me to docela moc zajima...
chobajz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod chobajz » 13 črc 2005, 19:46

Ještě, že tě máme Richy, já už jsem se lekl, že se vyléčím :D . Hezké má paní autíčko!!!
Je mi z toho na zvracení :-P . Jinak jsem se docela pobavil. Mějte se všichni!
Nechť žijí hyjeny, kterou jsou navíc přesvědčeny, že strašně pomáhají lidem. Všichni víme komu pomáhají!!!
IBDude
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod IBDude » 26 črc 2005, 13:35

Jarine, zas takova bomba to auticko neni. Je to Fiat Brava, ktera se v dobe, kdyz si to poridili, nemohla vyrabet - takze na 100% ojety vuz, cena max 200tis., pokud by to byl jeden z poslednich modelu, max. vybava a supr stav. Navic u fiatu dost pada pri dalsim prodeji cena, takze zase nejake extra prijmy nemaji. Proto taky Darinka musi hledat sve kuncofty i tady. Jinak je moc puvabna a sympaticka, objednam si od ni balik bylin, ale ten jeji prodavac neni zadne fesak :-P .

Darinko, kdyby ses prestehovala ke mne, tak Ti koupim novy Fiat Stilo a u nas za barakem na rumisti roste lnice, ktera na zanetliva onemocneni opravdu pomaha, tak ji budeme sbirat a susit a prodavat a vydelame mnohem vic. Co? :evil:

TRENER
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 12 srp 2005, 13:40

Admine, diky ze se o to staras. Kdyz jsem si tu krasavici precetla, udelalo se mi zle, temer mi to zhorsilo Crohna:-)
Prima, nejprve jsem chtel resenou DAMU blacklistnout, ale vyporadali jste se s tim po svem...a musim priznat, velice me tesi jak :-) Diky panove. Kuba
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 12 srp 2005, 13:41

Vazena slecno,
tahnete do haje a uz se sem nevracejte. Je mi z vas na zvraceni, ze se nestydite!!!
nopl
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod nopl » 15 srp 2005, 11:17

Preco tu damu zavrhujete? ;)
Moj bratovi pred casom prisiel o koncatiny, pani ho liecila a koncatiny mu dorastli..... :D :D :D :D

s pozdravom Rak Potocny

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů