A COŽ LÉČITELÉ ??

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Leptospiroza
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

A COŽ LÉČITELÉ ??

Příspěvekod Leptospiroza » 16 čer 2005, 00:02

Zatím přesně nevím, zda mám UC nebo MC, ale trápí mě už dobrých pár let. Ze zoufalství jsem se rozhodla obejít nějaké léčitele. Dostala jsem od kamarádky doporučení na jedny tady v Praze, které jsem navštívila v pondělí.

Ještě jsem u žádných lidových léčitelů nebyla, takže mě celá akce trochu oněměla.

Bohužel se mi prostředí vůbec nelíbilo, nehledě na to, že mi přišlo nepříliš hygienické, tak na mě nezapůsobilo nijak hřejivým klidným dojmem. Paní byla sice příjemná, ale důvěru ve mě nevzbudila.. dokonce ani poté, co mi do břicha začala bodat vidličku od příboru, uvázanou na provázku, zakončeném mýdlem :o) Do toho pobíhal a štěkal malý nepříjemný pejsek a chodil sem a tam starý pán... Já vám nevím, neměla jsem nic moc pocit. Odnesla jsem si oxeroxované automatické kresby a bylinky, a odcházela jsem o čtyři stovky lehčí..

Přesto se chci zase někam vydat, máte někdo lepší zkušenost?
evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evelina » 16 čer 2005, 14:11

Ahoj, kamaradka byla s Crohnem v Praze v nejakem centru cinske mediciny, nevim jestli to pisu presne, no a kdyz jsme se s ni naposledy bavila, byl asi dva roky v pohode... tak nevim. Ja jsme to touhle cestou jeste nezkousela, u mne byl bohuzel nutny chirurgicky zakrok...
sam
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod sam » 16 čer 2005, 14:41

Ahoj holky!
Buďte velmi opatrné. Prošel jsem už řadu léčitelů, zatím bez zvláštního efektu na průběh nemoci. Samozřejmě někteří se diagnóze velmi přiblížili (tak např. pan Paseka - Svratouch, pan Havelka -Bohdalov), ale jak říkám, jinak nic, kromě těžký palety za léky v Bohdalově.
Rozdělil bych to na tři takové směry: spiritisticko-okultní (autokresba nebo psaní, kyvadlo, pružina, dráty aj.), budhisticko-tantrický (cvičení jógy, odříkávání osvobuzujících modliteb-tantry), kosmický (něco na způsob NEW AGE). Určitě existují citliví jedinci, kteří jsou schopni toto provozovat, bez toho, že by šlo o vyloženou boudu. Něco se dá vyčíst ze vzhledu člověka, z gest, držení těla, očního pozadí atd.
Co mě však velmi nadzvihlo poslední dobou byl případ mého kamaráda. Přechodil několik angín, až dostal zánět srdečního svalu. Je na tom tak vážně, že v 25 letech má plný invalidní důchod. Předtím to byl kluk nezmar, plný života, samá sranda. V zoufalé snaze děsivé prognózy lékařů vyhledal léčitele. Ten mu zakázal všechny léky a on téměř umřel.
Buďte opatrné, pokud by vám něco pomáhalo, určitě se to ukáže při vyšetření a lékař, pokud je rozumný, stáhne léky sám.
Dávám k dobru poslední zkušenost: Léčitelka mi řekla v rámci mojí léčebné terapie mj. abych nosil zelené trenýrky a zelené oblečení.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů