skupina GRACE_02

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Eliz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

skupina GRACE_02

Příspěvekod Eliz » 05 čer 2005, 22:32

Ahojte, ve stredu jdu na cely den do nemocnice. Dostanu novy lek, ktery jeste neni uplne ozkouseny a dost se bojim...mate s tim nekdo zkusenosti?

pro ty, co to slysi prvne: jde o 2 skupiny lidi. Prvni bere po dobu 3 mesicu rano a vecer davku neceho rozpustneho, druha bere jednu davku a placebo. Az do konce cele akce nikdo nevi, v jake skupine se nachazite...zhorseni pry nastat nemuze, jen zlepseni. Clovek musi byt v nemocnici prvni a posledni den lecby, kontroluje se krev a moc. Jinak chodi na pravidelne navstevy a pise si denicek....
karambolka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod karambolka » 10 čer 2005, 21:01

Eliz, dej vědět jaký to bylo, jak se to jmenuje a hlavně dávej postupně info jestli to opravdu k něčemu je... Mám teď 3,5 měsíčního chlapečka, sice je mi dobře, ale nedokážu si představit, že by se mi Crohn rozjel a já musela do špitálu. Brala bych konečně něco, co by tu hnusnou nemoc zničilo.
Eliz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Eliz » 12 čer 2005, 10:20

Ahojky...
takže: 8.6.2005, tj. ve středu jsem strávila celý den v nemocnici. Průběžně (po dvou hodinách) mi odebírali krev. Během těch dvou hodin jsem si mohla courat kde jsem chtěla. První odběr byl na lačno, v 8 hodin a byly to asi 3 skumavky. Poté jsem dostala první dávku. Všichni prý říkaj že je to dobrý, ale mně se z toho zvedal žaludek(ale to není směrodatný, od tý doby co mám Crohna nevypiju sklenici čistýho mlíka, už jen to pomyšlení cítím tzv. "v krku"). Chutná to jako žvejkačka a i to tak voní, ale po chvilce máš pocit trochu hořskosti. Já už jsem si ale zvykla a špatně už se mi taky nedělá. Po tý první dávce jsem byla jako praštěná, pospávala jsem na lavičce a byla slabá jak moucha, což byl zřejmě důsledek ztráty krve(mám i beztak nízký tlak), takže zatím žádný vedlejší účinky nepozoruju. Cítím se zatim dobře a břicho nebolí:))) klepu;) a co se týče častýho běhání či snad strachu že nenajdu wc?taky zmizel...vše je ok, což taky klepu, protože u mě byly klidový stavy normální, sice ne takhle klidový(tzn řidčí stolice ano, ale tak jednou denně a bez přílišných křečí), no a pak jednou bác a šílený bolesti...takže uvidíme...
karambolka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod karambolka » 09 črc 2005, 06:46

Téda kdyby to fakt zabíralo taky by to bylo super. Já mám zas nějaký špatný výsledky a chtějí mi dát na Remicade. Ale když vidím tohle tak se jim o tom zmíním. Odkud jsi? V Jaké nemocnici to dělají?
karambolka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod karambolka » 09 črc 2005, 06:48

Téda kdyby to fakt zabíralo taky by to bylo super. Já mám zas nějaký špatný výsledky a chtějí mi dát na Remicade. Ale když vidím tohle tak se jim o tom zmíním. Odkud jsi? V Jaké nemocnici to dělají?
karambolka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod karambolka » 09 črc 2005, 06:48

Téda kdyby to fakt zabíralo taky by to bylo super. Já mám zas nějaký špatný výsledky a chtějí mi dát na Remicade. Ale když vidím tohle tak se jim o tom zmíním. Odkud jsi? V Jaké nemocnici to dělají?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 5 hostů