Vedlejší účinky

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 01 zář 2005, 13:57

Ahoj.nemáte někdo stejný problém,že cítíte únavu až takovou,že cítíte chvění v celém těle a velikou slabost.Mám zvýšený krevní tlak,něco mezi normálem a vysokým tlakem,ale nevím jestli je to tím.Hlavně to cítím,když jsem hodně vyčerpán,unaven.Díky za odpověď
vvveronika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod vvveronika » 06 zář 2005, 12:45

já jsem taky pořád unavená, ale mám opačný problém - hodně nízký tlak a nedostatek Fe(anemii), tak skoro omdlívám, no není to sranda ale nestěžuju si, zatím 8)
Rézi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Rézi » 06 zář 2005, 14:18

Ja uz tak unavena nebyvam, ale obcas kdyz jsem hodne unavena a vycerpana, tak se taky uplne tresu a jen mam strach kdy to se mnou sekne. Ale vetsinou to spravi nejaka kaloricka bomba. Pak uz se netresu a citim se lip, ale unavena jsem stale.
Verca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Verca » 15 zář 2005, 14:54

Beru Budenofalk asi 4 mesice.Pozoruji
zvysene ochlupeni na zadech,obliceji,
rukou.Zmizi to po vysazeni leku?Diky za odpoved.
MufMuf
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod MufMuf » 15 zář 2005, 20:55

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že mi ochlupení na zádech a v obličeji po vysazení Budenofalku zmizelo, resp. po oholení už nenarostlo. Takže potěšující zpráva. Ovšem na to, že by měl Budenofalk působit jen lokálně ve střevech, tak na mě měl až příliš vedlejších účinků.
Klarka H.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Klarka H. » 06 říj 2005, 12:44

Fakt? A jaky? Ja ho beru po vysazeni Prednisonu a mam z toho dobry pocit.
Zadne vedlejsi ucinky, a to u Prednisonu jsem jich mela dost.
Diky za odpoved
¨
Klarka
Z vlastní zkušenosti můžu říct, že mi ochlupení na zádech a v obličeji po vysazení Budenofalku zmizelo, resp. po oholení už nenarostlo. Takže potěšující zpráva. Ovšem na to, že by měl Budenofalk působit jen lokálně ve střevech, tak na mě měl až příliš vedlejších účinků.
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 17 led 2006, 18:40

Ahoj nevíte někdo jestli budenofalk nebo pentasa mohou způsobovat předčasné šedivění vlasů?
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 17 led 2006, 18:41

Ahoj nevíte někdo jestli budenofalk nebo pentasa mohou způsobovat předčasné šedivění vlasů?
Evulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Evulka » 04 bře 2006, 14:18

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, neměli jste při braní Imuranu nebo Prednisonu vyrážku okolo nosu? Objevila se mně když jsem začala brát Imuran. Po čtvrt roce braní Imuranu jsem vysadila Prednison, doktor říkal, že je to z toho, že jak to vysadím, bude to ok, jenže už 3 měsíce Prednison neberu, už jen Imuran a je to pořád stejný, nemáte podobný problémy? Děkuju, Eva
pajda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod pajda » 05 bře 2006, 14:40

ahoj mam UC asi3 roky a za tu dobu jsem vyzkoušela Imuran ,prednison,budenofalk,salofalk... Má nekdo při techto lécích dítě? moje lékařka mi nedříve tvrdila,že je to vyloučené,ted ale obrací a tvrdí že postižené dítě se muže narodit i zdravému člověku.Nechci to riskovat,ale snad je víc mladých které to zajíma
sly
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod sly » 11 bře 2006, 18:26

To Pajda: nejhorsi co s techto leku jmenujes je asi Imuran. Neni doporuceno ho brat tri mesice pred pocetim protoze by mohl zbusobyt teratogenicke zmeny plodu (deformace). To se tyka i pokud Azathiopirin (Imuran) uziva muz. Jelikoz beru Imuran 5let byl jsem z toho taky trochu znepokojeny.
Ale vubec bych se tim netrapil. Na webu jsem nasel spoustu pripadu kdy matka porodila zdrave dite i pres Imuran a Kortikoidy v tehotenstvy.
Pokud by Azathiopirin nejak ovlivnil plod byla by ta deformace tak vyrazna ze by se dite ani nenarodilo nebo by defect byl zjisten vcas radnym vysetrenim.
Pajdo jdi do toho a ze pozdravuji doktorku.
Uvedomte si vsichni jednu vec. V dnesni dobe do sebe dene cpeme spoustu toxickych latek aniz o tom vime (konzervanty, umela sladidla, exhalace....) a v podstate se nezajimame o jejich vedlejsich ucinky. Jakmile dostaneme nejaky predepsany lek zdesime se hned po precteni pribaloveho letaku a uz se obavame prvnich vedlejsich ucinku, ktere nemuseli byt v ramci studie vubec zpusobeny timto lekem.

Postižené dítě se muže narodit i zdravému člověku - kdo je to v dnesni dobe zdravi clovek ?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů