Vyšetření

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
keksička
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod keksička » 07 zář 2005, 13:46

Ahoj Evo, pokud vím, tak na sono se chodí na lačno, alespoň u mě to vždycky chtěli. Ale podrobnosti Ti měl sdělit lékař nebo sestra, když ses objednávala.
Dorka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Dorka » 07 zář 2005, 14:09

Evo, taky si myslím, že na SONO se má chodit na lačno, radši si tam předem zavolej, ať tam potom nemusíš znovu.
Evulka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Evulka » 09 zář 2005, 18:02

Ahoj holky, měly jste pravdu, nesmí se před tím 6 hodin jíst, děkuju moc. Eva
hella
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hella » 09 říj 2005, 17:04

Ahoj
Předně chci poděkovat za reakci na můj příspěvek.
Chci ještě doplnit že jsem byl minulý týden u doktora. Přesto že jsem zde svůj stav popsal celkem optimisticky doktor mě moc nepotěšil. Podle nálezu mám zúžený velký usek střeva a operaci se prý asi nevyhnu, protože roztáhnout tak dlouhý úsek prý nelze. Napsal mi ještě PREDNISOL 2x20mg a ENTOKORT 3x3mg. Reakce na nové léky byla za dne na den. Necítím žádné nadýmání, stolice se upravila z 2-3x denně na 1x denně. Cítím se velmi dobře. Jinak to co píší na těch lécích, tak je to náramné svinstvo. Jímá mě strach z vedlejších účinků. Kontrola za dva měsíce.
Přeji spřízněným duším dobrou náladu a sílu k vzdorování nemoci.

AHOJ HYNKU,
já jsem po operaci už asi dva roky - neměla jsem střeva zúžená, ale pěkně děravá. Můžu tě uklidnit, že po operaci mi bylo o hodně lépe než před ní a nyní už se cítím jako zdravá. Beru jen pentasu. Doktoři říkají, že po operaci bývá lidem dlouhodobě podstatně lépe. Přeji hodně štěstí. Páček
hana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod hana » 10 říj 2005, 09:19

Ahoj holky,tak teď jsem z toho jelen Tím sonem myslíte ultrazvuk? Já na něm byla a musela jsem přijít najezená.Ale bylo takový to luxování břicha na gelu - zvenku, nic vnitřního. Tak jak to teda s tím sonem, je? D

Hana

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů