píštěl

Nemocnice zrovna nemilujeme, přesto tam musím trávit dost času. Víte o skvělém lékaři nebo pracovišti? O někom, kdo vám pomohl? Podělte se a pomáhejte. Zkušenosti z nemocniční léčby, způsoby - na co si dát pozor.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
RENBADA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

píštěl

Příspěvekod RENBADA » 02 lis 2004, 15:26

Mam prosbu, nemate nekdo zkusenosti s pisteli? Lepe receno - s jeji uspesnou lecbou. Mam ji uz 6 let na kostrci, jsem po 5 operacich,ale uz nechce bejt pokusnej kralik! Pry to s Crohnem nesouvisi, ale zaim to nikdo nepotvrdil. Jeden doktor me uklidnil, ze nejakej clovek to ma uz pres 20 let. Jsem fakt klidna...
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 03 lis 2004, 10:41

Já mám píštěl už 5 let a nejde vyléčit.
evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evelina » 03 lis 2004, 14:43

Ahoj, ja mam pistel asi 5 let, bohuzel na dost nesikovnem miste, vedle konecniku propojenou se strevem, takze mi v podstate neustale hnisa, jak s emi tam dostavaji necistoty ze streva, uz mi to 3x rezali a cistili... Operace se bojim, chirurg mi rekl, ze v techhle pripadech casto dochazi pri operaci k poskozeni sverace a nasleduji dozivotni potize.. Pak mam jeste nejakou pistel u tenkeho streva, ale tu zatim nikdo neresil... Slysela jsme ale, ze pistele je mozne vylecit, respektive dojde k jejimu uzavreni...
evelina
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod evelina » 03 lis 2004, 14:43

Ahoj, ja mam pistel asi 5 let, bohuzel na dost nesikovnem miste, vedle konecniku propojenou se strevem, takze mi v podstate neustale hnisa, jak s emi tam dostavaji necistoty ze streva, uz mi to 3x rezali a cistili... Operace se bojim, chirurg mi rekl, ze v techhle pripadech casto dochazi pri operaci k poskozeni sverace a nasleduji dozivotni potize.. Pak mam jeste nejakou pistel u tenkeho streva, ale tu zatim nikdo neresil... Slysela jsme ale, ze pistele je mozne vylecit, respektive dojde k jejimu uzavreni...
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 03 lis 2004, 14:50

ajmam take pistel a myslim, ze ji zkouseli vylecit antibiotiky a myslim, ze se jjim to asi castecne zatim povedlo. Nic uz mi z toho netece. Jinak ji mam uz 2 roky. Nejlepe se daji zacelit pistele, ne zase tak stare. Kdaz je to akutni a ne chronicke. Mam ji 18 x 3 cm dlouhou.
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 03 lis 2004, 14:51

ajmam take pistel a myslim, ze ji zkouseli vylecit antibiotiky a myslim, ze se jjim to asi castecne zatim povedlo. Nic uz mi z toho netece. Jinak ji mam uz 2 roky. Nejlepe se daji zacelit pistele, ne zase tak stare. Kdaz je to akutni a ne chronicke. Mam ji 18 x 3 cm dlouhou.
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 04 lis 2004, 14:13

Ahoj, ja mam taky pistel - tam co Evelina, nic prijemneho - zvlast kdyz mi tou operaci ty sverace ponekud dodrbali... nastesti jsem to cvicenim celkem spravila.
Jinak uz je nastesti dlouho v klidu, jen asi 1x za rok se mi stane, ze kdyz snim omylem nejakou pecicku (treba z hrozna) tak se protahne tou pisteli..
Puvodne to rezali, to nepomohlo asi po roce jsem chodila na Remicade a od te doby je klid, jen kdyz mam velke prujmy tak se to zaniti..
Jířan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jířan » 10 lis 2004, 11:43

Ahojky,píštěl mám taky na tom nepříjemném místě (několikrát mě ji "operovali", ale nakonec mi pomohlo nasazení léků) v konečníku. Občas začne hnisat, většinou když sním něco,co bych neměla. Ale jinak se vpodstatě uklidnila hned, jak jsem začla brát léky - Pentasa, Prednison, Helicid a teď i Entocort a tak jen doufám, že se zase nezblázní a nebudu muset na chíru, protože tam to bylo fakt příšerný. Mějte se a držte se

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů